Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
از دوستان RDRباز کسی میدونه Black Jackچه موقع تموم میشه؟!!
من چند روز (تو بازی) پشت سرهم بازی کردم اما تموم نشد!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من dlc رو خریدم.
فعلا نتونستم بازی کنم چون الان پینگا زیاد خوب نیست.
فقط اولین چیزی که خیلی جلب توجه کرد این بود که تو لیست اسلحه ها 10 تا تبر اومده بود که میتونستی پرت کنی مثل اون چاقو ها (منو یاد alan wake انداخت :d )

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
اصلا تموم نمیشه:d

آهان الان این چه فایده ای داره من هی از کسی که کارت رو میده میبرم بعد پولی بهمون که نمیده!؟؟ البته برای یکی از لباس های بازی باید سود میکردی تو بازی من که شانسی این کار رو کردم یعنی نفهمیدم چی شد کسی میدونه منظورش از سود چیه؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
آهان الان این چه فایده ای داره من هی از کسی که کارت رو میده میبرم بعد پولی بهمون که نمیده!؟؟ البته برای یکی از لباس های بازی باید سود میکردی تو بازی من که شانسی این کار رو کردم یعنی نفهمیدم چی شد کسی میدونه منظورش از سود چیه؟
واسه یکی از علامت سوال ها شما نیاز به بازی بلک جک دارید و محل مشخصی هم داره تو نقشه ...

بعد از چند دور بازی کردن از بازی انصراف بدید / یکی از مراحل انجام میشه

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
واسه یکی از علامت سوال ها شما نیاز به بازی بلک جک دارید و محل مشخصی هم داره تو نقشه ...

بعد از چند دور بازی کردن از بازی انصراف بدید / یکی از مراحل انجام میشه

خودم بازی رو 100%کردم و میدونم اون مرحله Lights,camera,Actionبود در ضمن باید Lier's Diceبازی میکردی نه Black Jack! بعد از چند دور هم نباید انصراف داد باید فرد مورد نظر رو از بازی اوت کنی!:d

فقط میخواستم بدونم معنی Profitتو این بازی یعنی چه؟ کسی میدونه؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خوب Dlc جدید رو بازی کردم
یه گروه جدیدی به نام REVOLVER به بازی اضافه شده که میتونید 3 تاشون رو تو این عکس ببینید.همونطور که گفتم تبر به لیست سلاح ها اضافه شده که خیلی چیز 20تی هست. چند تا MODی که بعد از دانلود DLC اضافه میشه مد های legend and lillers free for all , legend and killers gang match هست و هارد کروش که به شخصه با گنگش خیلی حال کردم.
یه سری تایتل هم به لیست تایتل هاتون اضافه میشه . جمعا چیزه با حاله .

موفق باشید

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام بچه ها
منم با تاخیر خیلی زیاد بازیو تموم کردم :(
چرا اینجوری شد اخرش ؟؟ :-o:((
اصلا بازی خرابم کرد
تا 2 3 ساعت دپ رس بودم :d

اما یه چیز پایانش خیلی ضایع بود :
جان چرا از همون در پشتی که زن وبچشو فرستاد رفتن نرفت بیرون ؟؟؟؟
حتما باید سوراخ سوراخ میشد ؟)x)x)x)x

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
فقط میخواستم بدونم معنی Profitتو این بازی یعنی چه؟ کسی میدونه؟
یعنی همون سود کردن تو پست قبلیتم گفتی !
بازی مزخرف Black jack تا موقعی که اون به اصطلاح chips هات تموم بشه همینطور ادامه داره هر موقع chips هات از 200 تایی که اول بهت میداد بالاتر میرفت ، میشد از بازی انصراف داد و در واقع Make a profit کرد!(منظور همون سود کردن هست )
انجام دادن این بازی در منطقه Rathskeller Fork باعث Complete شدن یکی از کارهایی بود که باید برای آزاد کردن Treasure Hunter Outfit میشد .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
سلام من از بازی Poker هیچی سر در نمیارم یکی میتونه توضیح بده؟ ممنون
من این کارو در کم تر از ده دقیقه انجام دادم به این ترتیب:
برو اون لباسی که باعث میشه بتونی تو pocker تقلب کنی رو بپوش
بعد مخصوصا کاری کن که بفهمند داری تقلب میکنی!
بعد باهات دوئل میکنند !!!! یارو رو ناکار کن:coolgun:
بعد اینقدر این کار انجام بده تا یک نفر بشند
حالا هی الکی دکمه ها رو بزن:d یا بعضی وقتا رو کل پولت شرط بندی کن و اگه دیدی داری ضرر میکنی انصراف بده و دومرتبه وارد بازی شو
این کار شدیدا جواب میده تاحالا سه نفر اینو امتحان کردند و جواب داده:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر