Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان کمک کنید :( من تو دویل که میره رو حالت Dead eye میتونم با RB رو یارو علامت بزارم اما بیرو از دویل که میرم رو dead eye نمیتونم رو ادما علامت بزارم که خودش بکشه چرااااااااااااااااااااااااااا ؟

آخرین ویرایش:

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
ایول راک استار :d

راستی یک سوال چه طوری میشه Wanted ها رو زنده دستگیر کرد ؟ :d
اول همه ی افراد گنگ طرفو بکش وقتی خودش موند فقط با طناب بگیرش ییندش بزارش رو اسب ببر بده تحویل قانون :d>:d< البته اگه خیلی واس گرفتنش اذیت شدی چون عقدتو خالی کنی با طناب بگیرش اما نبندش سوار اسب شو بکشش دنبال خودت :d;;)

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
اول همه ی افراد گنگ طرفو بکش وقتی خودش موند فقط با طناب بگیرش ییندش بزارش رو اسب ببر بده تحویل قانون :d>:d< البته اگه خیلی واس گرفتنش اذیت شدی چون عقدتو خالی کنی با طناب بگیرش اما نبندش سوار اسب شو بکشش دنبال خودت :d;;)

لول من طناب از کدوم گوری بیارم ؟

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
از لیست سلاح ها (LT) سمت چپی رو انتخاب کن که طناب ـه ؛ البته اگه اوایل بازی باشی هنوز نداریش . با پیشروی ، بدست می یاریش :d

خیلی ممنون :d نه اولاش که نیستم وسطاشم نمی دونستم کجاست ! :d الان می رم ! ( البته چند ساعت دیگه :D)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من هم تموم كردم بازي رو - با اينكه يكي از بچه ها تو همين تاپيك لطف كرد آخر داستان رو لو داد )x ولي بازم :

خيلي حالم گرفته شد ! ... خدايي حيف جان - عٌقدش موند تو دلم - اون آخره بازي بايد

حداقل اون كلانتر مادر ق...ه رو ميكشت ...

من تازه بازی رو گرفتم ! فقط همینو بگم که شکاره بازی به اندازه یه بازی یا بیشتر ارزش داره ! جدا به این میگن بازی ... ممنون Rockstar !

واقعا بازي توپيه ولي اميدوارم آخر بازي هم همين نظر رو داشته باشي !

به نظرم تا پايانه بازي سعي كني نياي تو اين تاپيك خيلي بهتره - چون اكثره بچه ها بازي رو تموم كردن

ممكنه يه نفر بدون اسپول نظر بده و ...

اينو گفتم كه بلايي كه سره من اومد سره تو نياد - چون واقعا خيلي از لذت بازي كم ميشه ...

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان کمک کنید :( من تو دویل که میره رو حالت Dead eye میتونم با RB رو یارو علامت بزارم اما بیرو از دویل که میرم رو dead eye نمیتونم رو ادما علامت بزارم که خودش بکشه چرااااااااااااااااااااااااااا ؟
خوب کسی جواب نداد خودم فهمیدم deadeye سه تا لول داره که تو لول یکش فقط صحنه اهسته میشه !!!:)

میشه دوستان جای گنجارو نقششو بزارن ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به نظرم تا پايانه بازي سعي كني نياي تو اين تاپيك خيلي بهتره - چون اكثره بچه ها بازي رو تموم كردن
اصولا میخوام سره اکثر بازی ها دیگه همینکارو کنم ! چون بعضی ها واقعا رعایت نمیکنن !
ممنون رفیق بابت Adviceـت !

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
راستی یه نکته: من منظورم از گوزن اون آهو نر ها (شاخدارا) نیست ها! منظورم Elk هست که فقط در tall trees پیدا میشه و به شدت نادر و گرون هست عالی میخرنش!
red-dead-redemption-20100414021609742.jpg

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
من هم تموم كردم بازي رو - با اينكه يكي از بچه ها تو همين تاپيك لطف كرد آخر داستان رو لو داد )x ولي بازم :

خيلي حالم گرفته شد ! ... خدايي حيف جان - عٌقدش موند تو دلم - اون آخره بازي بايد

حداقل اون كلانتر مادر ق...ه رو ميكشت ...

واقعا بازي توپيه ولي اميدوارم آخر بازي هم همين نظر رو داشته باشي !

ممكنه يه نفر بدون اسپول نظر بده و ...

اينو گفتم كه بلايي كه سره من اومد سره تو نياد - چون واقعا خيلي از لذت بازي كم ميشه ...

دوست عزیز این مطلب رو بخون شاید یادت رفته باشه:

دوست گرامی ، با پسر جان بعد از اتمام بازی برو به اون منطقه ای که همون کلانتر مادر ... درش استقرار داره. یه علامت سوال میاد و یک ماموریت بت میده که طی اون می تونی اون کلانتر مادر .. رو +زن+ برادرش بکشی. البته زن و برادرش بهت فقط آدرس اون رو میدن و در اختیار خودت هستش که بکششیشون! من که کشتم همشون رو! نسل یارو ور افتاد.

این ماوریت رو که بری تموم کنی تازه بازی تموم میشه و Credit میاد

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خيلي جلو خودم رو گرفتم ولي نشد ديگه !

جونه مادرتون يه مديري چيزي بياد اين اسپم بارون رو كنترل كنه !

حالم بهم خورد - يه صفحه تاپيك شده شرو ور ...

---------------------

دوست عزیز این مطلب رو بخون شاید یادت رفته باشه:

دوست گرامی ، با پسر جان بعد از اتمام بازی برو به اون منطقه ای که همون کلانتر مادر ... درش استقرار داره. یه علامت سوال میاد و یک ماموریت بت میده که طی اون می تونی اون کلانتر مادر .. رو +زن+ برادرش بکشی. البته زن و برادرش بهت فقط آدرس اون رو میدن و در اختیار خودت هستش که بکششیشون! من که کشتم همشون رو! نسل یارو ور افتاد.

این ماوریت رو که بری تموم کنی تازه بازی تموم میشه و Credit میاد

ببين انقدر بعد ماموريت آخره بازي اعصابم خورد شد كه همون چا كنسول رو خاموش كردم

و با اينكه بازي رو 79.4 بود گفتم عمرا ديگه بازي نميكنم !

ولي با اين چيزي كه گفتي خيلي خوشحالم كردي - احتمالا بازي رو 100در100 كنم ...

دمت گرم.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بازیه فوق العاده ایه، فقط یکم تو اچیومنت دادن خسیس بازی در میاره :d

واقعا قبول دارم - اولاش خيلي خسيسه :d ولي حدوده 30 - 40 درصد رو كه بري راحت تر باز ميكنه !

خدايي هرچي پرنس آو پرژا كشكي اچيومنت هارو باز ميكرد اين بازي دهنه آدم رو آسفالت ميكنه

تا 2تا اچيومنت باز بشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر