Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
آقا سلام یکی بیاد راه های پول در آوردن رو اینجا بنویسه تهی دستیم :biggrin1:

من چدتا مورد رو که یادم میاد می نویسم:

1- هر موجود جنبنده، خزنده، پرنده، چرنده ای رو که دید بزن بکش و برو پوستش کن. هرجا دیدی این کار رو بکن.

2- Wanted هارو حتما برو و بگیرشون . حواست باشه نکشیشون چون معمولا برای زندشون 2 برابر میدن. زیاد هم سخت نیست . سلاح خوب داشته باشی راحت می گیریشون.

3- برو به راهنمای این بازی که صفحه اول هست ببین کدوم بازی رو بهتر می تونی انجام بدی و برو شرط های گنده گنده ببند. مثلا من تو بازی Liars Dice نسبتا راحت می بردم و پول خوبی هم می بردم.

4- ماموریت های جانبی رو انجام بده حتما. (روز ها رو بذار برای ماموریت های اصلیت و شب ها برو پی ماموریت های فرعی وتو راه هم شکار کن.)

5- تو یکی از مغازه ها که نمی دونم کجا بود (تو آمریکا بود و فکر می کنم Thive's landing) یه چیزی داره به نام Rabbit... نمی دونم چیچی. اما اولش رابیت داشت. اون رو که بگیری از جنازه ها پول بیشتری گیرت میاد! (تقریبا 2 برابر)

کلا راه پیشنهادیه خود من شکاره!! مخصوصا شکار گرگ چون خودشونم میان طرفت و می تونی راحت بزنی بکشیشون. قلب خیلی گرانبهایی دارن . زیاد بکش تا پول خوبی گیرت بیاد.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
شکار مخصوصاً خرس و گرگ و باک (گوزن) به شدّت سود ده اند. با مقدار کمی شانس و مقدار بیشتری هوش خیلی راحت میشه پول های lairs dice رو بالا کشید! در صورتی هم که کارتون تو زدن دکمه ها خوبه تو five finger fillet کلّی پول ریخته!
ميبخشيد من هرچي گوزن ميزنم فوقش 5 دلار ازم ورميدارن شما به كي ميفروشي؟

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
- تو یکی از مغازه ها که نمی دونم کجا بود (تو آمریکا بود و فکر می کنم Thive's landing) یه چیزی داره به نام Rabbit... نمی دونم چیچی. اما اولش رابیت داشت. اون رو که بگیری از جنازه ها پول بیشتری گیرت میاد! (تقریبا 2 برابر)
اون rabbit foot هست که در خرافات آمریکایی داشت یک پای خرگوش شانس میاره. فکر کنم همه general store ها دارن و شانستون میره بالا پول و تیر بیشتری loot می کنید یا از تو صندوق در میارید.

ميبخشيد من هرچي گوزن ميزنم فوقش 5 دلار ازم ورميدارن شما به كي ميفروشي؟
اولاً گوزنا سه تا چیز دارن: شاخ و گوشت و پوست. فکر کنم کلاً رو هم یه گوزن رو حدود 17$ میشه فروخت که خوبه! اون 5 دلار فقط فکر کنم مال گوشت یا پوستش باشه . بعد هم حیوونایی مثل خرس رو در جاهایی که وجود ندارن خیلی بیشتر میخرن. مثلا پوست خرس تو McFarliane ranch حدود 20 دلاره!

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
یچه این dead eye که من فعال میکنم صحنه اهسته میشه خودم باید تیر بزنم یعنی اون طوری نیست که رو چند نفر علامت نشونرو ببرم بعد خودش همرو بزنه !!کلا همینطوریه ؟

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
یچه این dead eye که من فعال میکنم صحنه اهسته میشه خودم باید تیر بزنم یعنی اون طوری نیست که رو چند نفر علامت نشونرو ببرم بعد خودش همرو بزنه !!کلا همینطوریه ؟
چرا ميشه چندين نفر رو با هم نشونه گرفت و كشت.

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
راهنمای توپ و درجه یک دوئل

اقا این دوئل رو یکی برا من توضیح میده قضیه اش چیه؟
چجوری میشه طرف مقابلو کشت؟
راستی تو بازی سگ نمیشه داشت؟
یا حق

در دوئل چیز مهم بار آبی و قرمز است. قرمز برای دشمن و آبی برا شما . هرکه آخر کار بارش بزرگتر باشه میبره. بعد از گفته شدن DRAW توسط بازی اول با LT یا پایین آوردن LS دست به اسلحه میشید و به محض اومدن نشونه (که کوچیک و بزرگ و قرمز و سفید میشه) با RS نشونه رو سمت جایی که میخواید بزنید میبرید و به کمک RT یا RB بدن یارو رو علامت گذاری میکنید.
هرچه نشونه کوچیکتر و سفید تر باشه بهتره و طبیعیه که علامت های بیشتر یعنی بار پر تر. اگه با نشونه ی کوچیک سفید دستِ اسلحه یا سر یارو رو نشونه بگیرید بارتون تا ته پر میشه وشلیک میکنید تازه با خلع سلاح و نکشتن کلی fame و Honor میگیرید. اگر بارتون پر نشد ولی بیشتر از حریف بود هم میبرید.
اگر قبل از گفتن DRAW توسط بازی اسلحه بکشید خطا هست و فکر کنم از Honor تون کم شه.
بعد از گفتن DRAW دوربین به زوم شدن ادامه میده. اگه زود اسلحه رو بکشید زمان بیشتری دارید ولی چون زوم کمه علامت گذاری راحت نیست و اگه دیرتر اسلحه بکشید زمان کمتره ولی علامت هارو راحت تر میذارین.
نکته: بعضی از دشمنای story related رو نمیشه خلع سلاح کرد. اگه دیدید که با نشونه ی کوچیک و سفید رو دستِ اسلحه یارو بارتون یه کم یا هیچی پر شد، سرشو نشونه بگیرید!

WWE Legend

کاربر سایت
Jun 21, 2008
15
تو قسمتی به نام Flowers For A Lady (ماموریت جانبی ) میگه که از چند مدل گل از هر کدوم 3 تا برای اون پیر مرد ببرم !

ولی من هرچی میگردم فقط یک مدل گل پیدا میکنم . همون سفیدا ! ( تو اسمشم یه Wild داشت )

کسی اگه میتونه لطفا منو راهنمایی کنه ....

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
دوستان واقعا ميبخشيد مزاحم ميشم.من رفتم اسلحه فروشي يك رديف كمربند گلوله كه ميگفت گلوله هاي هفت تير و رايفل رو دوبرابر ميكنه خريدم اما هيچ فرقي نكرده.يك هفت تير هم خريدم فقط 7 تا گلوله داشت و ديگه نميتونم گلوله هاش رو براي خشاب هاي بعدي گير بيارم .اگه كمك كنيد ممنون ميشم.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
تو قسمتی به نام Flowers For A Lady (ماموریت جانبی ) میگه که از چند مدل گل از هر کدوم 3 تا برای اون پیر مرد ببرم !

ولی من هرچی میگردم فقط یک مدل گل پیدا میکنم . همون سفیدا ! ( تو اسمشم یه Wild داشت )

کسی اگه میتونه لطفا منو راهنمایی کنه ....

برو صفحه اصلي بازي سنتر بعد برو قسمت مقلات Red dead redeption اونجا نوشته .
گلاي هر منطقه هم تقريبا فرق داره ولي بايد بري General Store بعد اون نقشه گلو گياهشو بخري كه بازم نوع گلا معلوم نميشه ولي بازم بري صفحه اصلي اونجا گفته بايد چه مناطقي بري كه گلا رو پيدا كني .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من تازه بازی رو گرفتم ! فقط همینو بگم که شکاره بازی به اندازه یه بازی یا بیشتر ارزش داره ! جدا به این میگن بازی ... ممنون Rockstar !

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
من تازه بازی رو گرفتم ! فقط همینو بگم که شکاره بازی به اندازه یه بازی یا بیشتر ارزش داره ! جدا به این میگن بازی ... ممنون Rockstar !

ایول راک استار :d

راستی یک سوال چه طوری میشه Wanted ها رو زنده دستگیر کرد ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر