Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
من نمیدونم چرا هر وقت بازی رو اجرا میکنم اسبم میره توزمین ، خودمم که پیاده میشم میرم تو زمین ، جالبه اون پیرهمرده هم که همراهمون میاد حالت تیک دار حرکت میکنه ، از تو همه چیز حتی قطار هم رد میشه ! چه کنم ؟ چند بار هم از بازی اومدم بیرون رفتم توش دوباره ، درست نشد ! آباد شد ! :-s:-s

من دقیقا همین مشکل شما رو داشتم!

شک نکن امتحان هم لازم نیست دیسکت 100% خرابه! برو بکوب تو صورت مغازه داره یکی درستشو بگیر.

وقتیم که جدید رو گرفتی اول بریز روی هاردت اگه دیدی کامل نصب شد بعد برو تو بازی.

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
من مشکل دارم با اسب‌ها.
بعد از مدت طولانی ( چند روز ) که سوار اسبی هستم، یک دفعه اسبم می افته زمین و می میره.
مشکل از چیه؟ باید هر چند وقت یکبار بهش سیب بدم؟ چه موقع باید بهش سیب بدم؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من دقیقا همین مشکل شما رو داشتم!

شک نکن امتحان هم لازم نیست دیسکت 100% خرابه! برو بکوب تو صورت مغازه داره یکی درستشو بگیر.

وقتیم که جدید رو گرفتی اول بریز روی هاردت اگه دیدی کامل نصب شد بعد برو تو بازی.
سلام رفیق ، این اردلان هم مشهدی هست ، به یکی از دوستاش میگه بگیره ، برای من هم همیشه میگیره ، نمیدونم من هم از همین اردلان گرفتم بازیمو هیچ مشکلی نداشت ! حالا مال خودش خراب شده !

پ.ن : چجوریاست که دیسک باعث میشه که بازی باگ بده ؟ :-/

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
من مشکل دارم با اسب‌ها.
بعد از مدت طولانی ( چند روز ) که سوار اسبی هستم، یک دفعه اسبم می افته زمین و می میره.
مشکل از چیه؟ باید هر چند وقت یکبار بهش سیب بدم؟ چه موقع باید بهش سیب بدم؟
والا سیب فقط نوار آبیه رو پر می کنه ربطی به طول عمر اسبه نداره! زیاد بهش فشار نمیاری؟!:d
شاید از ارتفاع زیاد پریدی؟ اسبت زخمی نبوده؟ چون من چندین بار حیواناتی رو زدم ولی نمردن ولی 10-20 متر که حیوونه در رفته در اثر خون ریزی مرده:d( دقت بازی به این میگن!) ولی جدّی من هیچوقت همچین مشکلی نداشتم.

صحبت اسب شد! من اطراف ریل راه آهن بودم یه دفعه یه گیاه دیدم و از اسب پیاده شدم. تا چیدن گیاه تموم شد اسبه رفت رو ریل و یه قطار هم اومد! اسبه منفجر شد و تیکه هاش تو هوا پخش شد:-o:d>:)

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
والا سیب فقط نوار آبیه رو پر می کنه ربطی به طول عمر اسبه نداره! زیاد بهش فشار نمیاری؟!:d
شاید از ارتفاع زیاد پریدی؟ اسبت زخمی نبوده؟ چون من چندین بار حیواناتی رو زدم ولی نمردن ولی 10-20 متر که حیوونه در رفته در اثر خون ریزی مرده:d( دقت بازی به این میگن!) ولی جدّی من هیچوقت همچین مشکلی نداشتم.

صحبت اسب شد! من اطراف ریل راه آهن بودم یه دفعه یه گیاه دیدم و از اسب پیاده شدم. تا چیدن گیاه تموم شد اسبه رفت رو ریل و یه قطار هم اومد! اسبه منفجر شد و تیکه هاش تو هوا پخش شد:-o:d>:)
بازی قطارش خیلی خشنه! :d یه بار منتظر بودم قطار رد شه من حرکت کنم یه بنده خدایی با اسبش داشتن رد می شدن دقیقا همون لحظه قطار اومد تیکه پارشون کرد! :|

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بازی قطارش خیلی خشنه! :d یه بار منتظر بودم قطار رد شه من حرکت کنم یه بنده خدایی با اسبش داشتن رد می شدن دقیقا همون لحظه قطار اومد تیکه پارشون کرد!
يكي از اچيومنت هاي مخفيش هم همينطوريه !

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
دوستان قضيه اين سيب چيه؟ استقامت كل رو افزايش ميده؟
راستي من چند بار رفتم جلوي قطار فقط يكبار معمولي افتادم مردم چند بار هم چيزيم نشد :-/ ظاهرا بازيه خونه به خونه فرق داره :d

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
يكي از اچيومنت هاي مخفيش هم همينطوريه !

البته اون اینجوریه که یه زن رو با طناب ببندی بزاری رو ریل و...>:)

دوستان قضيه اين سيب چيه؟ استقامت كل رو افزايش ميده؟

نه خیر اگه هی دکمه a رو هی بزنید تا استقامتش قرمز شه ، در صورت استفاده استقامت رو پر میکنه! horse pill هم همینجوریه ولی علاوه بر پر کردن تا چند ثانیه هم پر نگه میداره حتی اگه 1000 بار تو اون مدت a رو بزنین:d

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
چه کار زیبایی ! :d چه جوری میشه این کار رو کرد ؟ :| :d
داری جدّی میپرسی؟:d
اگه جدیه: اوّل از رو نقشه ببینین قطار کجایه مسیره برین یه جای نزدیک که زیاد صبر نکنین. یک خانوم محترم رو پیدا کنید و با کمند بگیرید ببندید. ورش دارین بذارین رو ریل و منتظر شین قطار بیاد:d ( من چون میخوام آدم شرافتمندی باشم این کارو تا حالا عملی انچام ندادم و این فقط تئوریشه. البته می تونم از bandana استفاده کنم... :-?ایول اوّلین کار فردا تو بازی همینه>:):d)

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اگه جدیه: اوّل از رو نقشه ببینین قطار کجایه مسیره برین یه جای نزدیک که زیاد صبر نکنین. یک خانوم محترم رو پیدا کنید و با کمند بگیرید ببندید. ورش دارین بذارین رو ریل و منتظر شین قطار بیاد:d ( من چون میخوام آدم شرافتمندی باشم این کارو تا حالا عملی انچام ندادم و این فقط تئوریشه. البته می تونم از bandana استفاده کنم... :-?ایول اوّلین کار فردا تو بازی همینه
اين كار رو حتما بكن ! خيلي حال ميده !:دي

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
اگه جدیه: اوّل از رو نقشه ببینین قطار کجایه مسیره برین یه جای نزدیک که زیاد صبر نکنین. یک خانوم محترم رو پیدا کنید و با کمند بگیرید ببندید. ورش دارین بذارین رو ریل و منتظر شین قطار بیاد:d ( من چون میخوام آدم شرافتمندی باشم این کارو تا حالا عملی انچام ندادم و این فقط تئوریشه. البته می تونم از bandana استفاده کنم... :-?ایول اوّلین کار فردا تو بازی همینه>:):d)

آره جدی پرسیدم ممنون :d :x

پ.ن : البته من با خانوم های محترم کاری ندارم :))

Black-Sky

کاربر سایت
Oct 7, 2008
2
سلام!من میخوام اون لباس که باهاش میشه تو پوکر تقلب کرد رو بگیرم ولی هرچی تو TheviesLand(اسمش این بود دیگه؟) میگردم خیاط رو پیدا نمیکنم!آیکون قیچی هم داخل نقشه نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر