Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
تو این بازی بعد از ending میشه با :
SPOINLER
بعد از اینکه جان مارستون میمیره دوباره با جان بازی کرد چون جک خیلی کارکتر خیاریه

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
من بازیو تو 84 در صد تموم کردم دیشب از همین چند روز پیش تو بازی نمیتونستم outfit عوض کنم ولی وقتی بازی تموم شد میتونستم این کار رو بکنم اما حالا دیگه نمیتونم بازیو سیو کنم

الان که دوباره اومدم بازی کنم دیدم از 79 درصد لود کرده مشکل از کجاست ؟؟؟

کسی این بازی تاس زیر لیوان رو بلده ما که آخر نفهمیدیم چی یه چیه

طرف سه تا مهره داره بلوف میزنه میگه من چهار تا چهار آوردم میگم بلوف زده وقتی هم که رو میکنه اون میبره من تاسم میافته بیرون یعینی چی این دیگه چه بازیه مسخریه همش پولامو میبازم

یکی بیاد بگه قشنگ چه کار کنیم

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام ببخشید یه راهنمایی
من همون اول بازی گیر کردم و به دلیل امتحانات حس گشتن نیست و خواستم شما کمک کنید:smile:
تو اون مرحله که باید با اون زن bonnie مسابقه اسب سواری بده من در حال اسب سواری که هستم هی این اسب رم میکنه من رو از خودش میندازه پایین و باعث میشه ببازم چیکار کنم این منو نندازه پایین..!!1ممنون...

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام ببخشید یه راهنمایی
من همون اول بازی گیر کردم و به دلیل امتحانات حس گشتن نیست و خواستم شما کمک کنید
خوب اسب بايد استراحت كنه ! وقتي A رو تند تند ميزني ، حواست به خط آبي بقل نقشه باشه ، وقتي اون قرمز شد (تقريبا به تهش رسيد) فقط A رو نگه دار ، ديگه نزن ، تا پرشه !

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
سلام - من رفتم 2 تا نقشه خريدم - وسط بازي back ميزني 2 تا نقشه مياد - روش كه ميزنم ميره و بعد save مياد . حالا چي ميشه ؟ چي به تقشه بازي اضافه ميشه ؟

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
باگ

چيه ؟ فكر كردي باگ بازيه؟ هه ! كلي وردو جادو خوندم كه طرف و 2 تا كردم. Lol
21230131309744854080.jpg

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
سلام - من رفتم 2 تا نقشه خريدم - وسط بازي back ميزني 2 تا نقشه مياد - روش كه ميزنم ميره و بعد save مياد . حالا چي ميشه ؟ چي به تقشه بازي اضافه ميشه ؟

دوست عزیز ! 3 نوع گل بهت میگه
اسمش رو یاد داشت کن
و وقتی گلی رو از زمین میچینی اون زیر نگاه کن ببین همون گل های که یارو میخواست رو داری میچینی یا نه
هر وقت که یه تعداد مورد نظر رسیدی ردیف میشه ! از هز کدوم 3 تا میخواد زیاد سخت نیست

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
این پیرمرده که کنار برکه کلبه داره و گل میخواد جریانش چیه ؟ من هرچی گل جمع میکنم بازم میکه گلها کافی نیستن؟
به راهنماي آقا برهان رجوع كن ، اون فك كنم همه رو نوشته كه حتي كجا بري !

"H@MID"

کاربر سایت
Jul 7, 2009
107
سلام.
من دی وی دی بازی رو از نکست جن گرفتم،تا اوایل بازی رفتم سیو میشد ولی از یه جایی به بعد هر کاری می کنم می نویسه Saving اما بعدش سیو نمیشه دوستان هر کس میدونه کمک کنه!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام.
من دی وی دی بازی رو از نکست جن گرفتم،تا اوایل بازی رفتم سیو میشد ولی از یه جایی به بعد هر کاری می کنم می نویسه Saving اما بعدش سیو نمیشه دوستان هر کس میدونه کمک کنه!
مگه ميشه نشه ؟ Saving ميزنه بعدش چي ميشه؟

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
سلام.

من هم از نکست جن گرفتم مشکلی ندارم شما چک کنم ببین از چیت استفاده می کنی ؟ یا هاردت فضا داره ؟ :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر