Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
عزیزم تقویم دم دستتون هست ؟

امروز 15 اردیبهشت ، مصادف با 5 May هست . AW که میبینی الان اومده چون Leak شده و زودتر از موعد یکی از دزدهای دریای کارائیب لطف فرمودن بازی را Pirate کردن .
حالا شما غصه نخور ، RDR هم به زودی میاد .

نه , تقويم چي هست ؟!

من هم ميدونم امروز چندمه ... من واسه اين پرسيدم كه , اكثر بازي ها

زودتر از تاريخ مشخص شده مياد (همون pirate كه شما فرموديد)

البته شما تجربتون از بنده بيشتره ... به هر حال ممنون بابت دلداري و خبري كه دادي (درباره اومدن بازي تا چند روزه ديگه !...

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
واقعا نمیدونم راک استار این ایده ها رو از کجا میاره........من که تو کفشم اساسی ... فقط خدا کنه دوئل ها تو بازی زیاد و البته با کیفیت باشه..... ای خدا یعنی میشه یه دوئل سه نفره مثل فیلم خوب بد زشت توش گذاشته باشن :((

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
آقا بازی امده.....ديگه منتظره چی هستين....من امشب رفتم بگيرم تموم کرده بود:-"....

هنوز هیچ خبری نیست بعد شما میگید من رفتم بگیرم تموم کرده بود :-"
یا یارو داشته دستت مینداخته یا شما فکر کردین اینجا همه شاسکولن برا خودت گفتی یه چیزی بگم بریزمشون بهم
اگه بازی لیک بشه دانلوداش تو هم سایت قرار میگیره یا خودم می زارم یا بچه ها زحمتشو میکشن :p

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان من از وست گیمم آریا شهر پرسیدم گفت به احتمال زیاد شنبه (فردا میاد) البته معلوم نیست هنوز اما بهم اینجوری گفت من که بی صبرانه منتظرم

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
به این بازی هر کی امتیاز کم بده خودشو خراب کرده . زود بیاد تا باعث Fail شدن نمرات دانشگاهمون نشه !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر