Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
قسمت چند نفره ی این عنوان می تونه به موفقیت بزرگی دست پیدا کنه.مدهای متنوعی داره اعم از Death Match،Capture And Flag و ... با سلاح های متنوع،اسب سواری و....که باعث این موفقیت می شه!یکی دیگر از مدها Gold Rush نام داره که شما باید تعداد بسته طلاهایی که در محیط پخش شده اند را جمع اوری کنید.با برداشتن هر بسته،مقداری از سرعت شما کم می شه و این فرصت خوبی برای دیگران هست تا شما را هدشات کنند!نقشه های مختلف هم در بازی وجود داره در بعضی مپ ها،باید بطور مداوم کاور بگیرید و بعضی نقاط باید با اسب به نقاط مورد نظر برید.یک بخش جالب که به بازی اضافه شده lobby هستش.در این بخش می تونید با دوستانتان به شکار خرس و دیگر حیوانات بروید.که فکر کنم خیلی جالب از اب در بیاد البته به همه ی این ها،گرافیک عالی و سیستم کاورگری جذاب رو هم اضافه کنید در یک جا گردباد هست و جای دیگه پرند ها بر روی درخت ها هستند.این طور که معلوم شد در بازی هوای برفی هم وجود داره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دوستان داشتم به تاریخ ریلیز این بازی نگاه میکردم که متوجه شدم این بازی با aw در یک محدوده زمانی ریلیز میشن:eek:خوب پس یا این میترکه یا aw:biggrin1::confused:چه جراتی دارن اینا که تاریخ ریلیزشو با aw یکیه:confused:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
دوستان داشتم به تاریخ ریلیز این بازی نگاه میکردم که متوجه شدم این بازی با aw در یک محدوده زمانی ریلیز میشن:eek:خوب پس یا این میترکه یا aw:biggrin1::confused:چه جراتی دارن اینا که تاریخ ریلیزشو با aw دادن:confused:
درسته این بازی مالتیه، ولی یه هیولا محسوب میشه:D دست کمی هم از AW نداره و سازندش Rockstarـه که گفته این بازی از GTA IV هم بهتره!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
درسته این بازی مالتیه، ولی یه هیولا محسوب میشه:D دست کمی هم از AW نداره و سازندش Rockstarـه که گفته این بازی از GTA IV هم بهتره!

البته بخش داستانیشم خیلی شاخه.3تا تریلر همین 4روز پیش دیدم.2تاش از بخش مالتیش بود.خیلی خیلی جذاب و دلچسب بود.میخوام نسخه ps3 شو بگیرم تا بتونم مالتیشو بزنم.فکر کنم مالتیش حسابی بترکونه.ولی ترسم از اینه که این وسط aw بترکه:biggrin1:چون بازیهای rockstar همه گروه سنی رو شامل میشه.حتی بچه 6-7 ساله هم میشینه gta بازی میکنه و فکر میکنم این بازی هم در جذب گروههای سنی مختلف و بالطبع فروش عالی موفق عمل کنه.
خدا کنه aw کباب نشه چون قاعدتا یکیشون فدا میشن:biggrin1:دوئل بزرگی بین این دوبازی در راهه
:-"

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چون بازیهای rockstar همه گروه سنی رو شامل میشه.حتی بچه 6-7 ساله هم میشینه gta بازی میکنه و فکر میکنم این بازی هم در جذب گروههای سنی مختلف و بالطبع فروش عالی موفق عمل کنه.
واقعا تا حالا شده به رده بندی سنی بازیها در غرب و دیار بیگانگان فکر کرده باشی ؟
مثلا بچه ی 7 ساله میره تو والمارت یدونه GTA IV میخره ؟ یا والدین برای بچه ی 7 سالشون بازیی مثل Manhunt میخرن ؟ ( طبق فرمایش شما که فرمودین بازیهای RS طیف سنی وسیعی از بچه شیرخواره تا پیرمرد 90 ساله رو دربر میگیره )
بابا به جان خودم اون سلول های خاکستری مغز باید قبل از صحبت سوزنده بشن نه نیم ساعت بعد از اینکه یه چی پروندی !!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
واقعا تا حالا شده به رده بندی سنی بازیها در غرب و دیار بیگانگان فکر کرده باشی ؟
مثلا بچه ی 7 ساله میره تو والمارت یدونه GTA IV میخره ؟ یا والدین برای بچه ی 7 سالشون بازیی مثل Manhunt میخرن ؟ ( طبق فرمایش شما که فرمودین بازیهای RS طیف سنی وسیعی از بچه شیرخواره تا پیرمرد 90 ساله رو دربر میگیره )
بابا به جان خودم اون سلول های خاکستری مغز باید قبل از صحبت سوزنده بشن نه نیم ساعت بعد از اینکه یه چی پروندی !!
برادر دوستم 6سالش بود و vice city رو بازی میکرد.همه جای دنیا هم کپی رایت وجود نداره.
البته قبول دارم منظورم رو بد رسوندم.منظور من اینه که نوع بازی جوری هست که هر سنی دوست داره بازی کنه.حالا به استثنای manhunt.مثلاتو همین ایران خودتم میدونی که چقدر بچه های کوچیک gta رو دوست دارن.منظور من این بود.حتی من دختر هم دیدم که gta بزنه.بنده هم میدونم در خارج مثل ایران نیست و نظارت روی بازیهای بچه هاشون هست و به esrb هم اهمیت میدن.
شما هم مختو کار بندازی بهتر از اینه که دنبال مچ گیری باشی چون ضایع میشی.

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
به احتمال زیاد بیشتر از GTA میترکونه . من trailer های بازی رو دیدم واقعا فوق العاده به نظر میاد گرافیکش ، فظاسازیش ، آهنگش . همه چی عالیه .
البته که expert بازی می کنیم

-----------------------------------------------------------------
چه ربطی به GTA داره یه بازی و ِستِرن؟!:confused:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بنده در اخر متوجه فرمایشات شما در مورد بچه های 6-7 ساله ای که در ایران GTA بازی میکنه و باعث فروش بیشتر بازی در محاسبات شیپینگ و ریتیل شده رو متوجه نشدم lol یکی مارو ملتفت کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
والا ملت خودشون قضاوت کنن کی منطقی حرف میزنه ! دیگه یه فروم در جریان فرمایشات گوهربار شما هستن ! بنده هم به همون توضیح کامنت بالایی اکتفا میکنم ! شما تو توهمات خودت غوطه وری جانم ! خب جایی که قانون کپی رایت نداره اصلا بازی شیپ رسمی نمیشه که در فروشش تاثیر داشته باشه یا نه ! مثل همین ایران خودمون که فروش بازیها به اندازه سر سوزنی برای هیچ پابلیشری اهمیت نداره .
در اخر هم به خاطر اینکه در این مجادله ی علمی و فنی ضایع شدم واقعا داره آبروم میره و نمیتونم تو فروم سرمو بالا بگیرم ! وای خدا چه رسوایی به بار اوردم ROFL

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
عجب مالتی پلیر شاخی داره!. نشون میداد 10 نفر یه گروه درست میکنن و تو نقشه میگردن تا یه گنگ دیگه رو ببین و "یا کریتوس از تو مدد :D" بکش بکش اغاز میشه.
بعد با پول و رانکی که به دست میارد میتونید ابزار و ادوات مختلفی بخرید مثل وسیله نقیله خودتون رو از الاغ و قاطر به اسب های اصیل (:D) و تند رو ارتقاع بدید یا گتلینگ گان بگیرید و ارابه و ... . خلاصه دلمان اب شد.
اینم شاتها جدید:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر