Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
در عجبم که چطور یهو با یه 9.75 از GI بازی اینهمه طرفدار پیدا کرد! بماند ...
در مجموع تو بازیسنتر سه چیز موجب محبوبیت بازی میشه:

1. انحصاری بودنش.
  2. امتیازش.
  3. اچیومنت های راحتش.
ولین بازی وسترنی هست که از ته قلب بهش اعتقاد دارم و میخوام بازی کنم و یادی از کلاینت ایستوود و سرجیلئونه کنم.
یکم برآ سنگ به سینه کوفتن دیر نیست؟ هست :biggrin1:.
باری به هر جهت، ویدئوهای بیشتر دراه ست. عکسهای بیشتر :cheesygri.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
Launch Trailer رو دیدین؟
من که نتونستم ببینم

آره ، با حاله
میگه : gang منو ول کرد ، اون وقتی که تیر خوردم منو به حاله خودم گذاشتن ، gang منو ول کرد منم gang رو ول کردم و ....
خیلی توپه ، من که بیاد بازیش نمیکنم و میزارم واسه بعدا ، چون اینو بازی کنم بازیایه دیگه بهم حال نمیدن:biggrin1:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب مثل اینکه داره خبر های خوبی از اومدن بازی میرسه.........یکی از کاربران xbox360iso به نامSilvrmane دو ساعت پیش تاپیکی رو ایجاد کرده و در طی اولین پستش ادعا کرده که تونسته نسخه ای از این بازی رو بگیره و تا چند ساعت دیگه (به قول خودش تا AM ) اون رو تو مگا اپلود اپ کنه........ اونم تو 7 تا لینک (احتمالا 1 گیگ و خورده ای)........در عین حال گفته به محض اوکی شدن عکسی از تست برنامه Abgx رو هم برای صحت حرفش خواهد گذاشت.......
در هر صورت منتظر میمونین تا ببینیم ایا تا اواخر امروز خبری از لینکهای این بازی میشود یا نه؟ :biggrin1:

ویرایش:خب جناب Silvrmane عکسهایی رو که ادعا کرده بود رو گذاشت(البته کیفیت عکسها افتضاح هست و علت پایین بودن کیفیت رو اتمام شارژ باتریش ذکر کرده....:confused: )
اما عکسها:
IMG_6807.jpg

IMG_5249.jpg

IMG_0073.jpg

نکته مهم وجود 9 تا Avatar Award هست که مطمئنا باید خیلی جالب باشه.......:biggrin1:

آخرین ویرایش:

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
خب مثل اینکه داره خبر های خوبی از اومدن بازی میرسه.........یکی از کاربران xbox360iso به نامSilvrmane دو ساعت پیش تاپیکی رو ایجاد کرده و در طی اولین پستش ادعا کرده که تونسته نسخه ای از این بازی رو بگیره و تا چند ساعت دیگه (به قول خودش تا AM ) اون رو تو مگا اپلود اپ کنه........ اونم تو 7 تا لینک (احتمالا 1 گیگ و خورده ای)........در عین حال گفته به محض اوکی شدن عکسی از تست برنامه Abgx رو هم برای صحت حرفش خواهد گذاشت.......
در هر صورت منتظر میمونین تا ببینیم ایا تا اواخر امروز خبری از لینکهای این بازی میشود یا نه؟ :biggrin1:

ویرایش:خب جناب Silvrmane عکسهایی رو که ادعا کرده بود رو گذاشت(البته کیفیت عکسها
افتضاح هست و علت پایین بودن کیفیت رو اتمام شارژ باتریش ذکر کرده....:confused: )
اما عکسها:

IMG_5249.jpg

نکتهمهم وجود 9 تا Avatar Award هست که مطمئنا باید خیلی جالب باشه.......:biggrin1:
ایول اگر امشب بیاد رو نت فردا بازی میکنیم:love:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نکتهمهم وجود 9 تا Avatar Award هست که مطمئنا باید خیلی جالب باشه.......:biggrin1:
:eek::eek::eek:9تا؟؟!!من تا حالا 1 دونه هم نگرفتم چه برسه به 9 تا ولی فک کنم اچیومنتاش مت جی تی ای 4 دری وری باشه خد کنه اواتار ریواردش اعصاب خورد کن نباشه:(

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
:eek::eek::eek:9تا؟؟!!من تا حالا 1 دونه هم نگرفتم چه برسه به 9 تا ولی فک کنم اچیومنتاش مت جی تی ای 4 دری وری باشه خد کنه اواتار ریواردش اعصاب خورد کن نباشه:(

9 تا خوبه دیگه، آخه بازی هایی که Avatar Awards داشتن کم بود Mw2 , L4D2 ,Halo ODST فکر کنم یکی 2تا دیگه هم بودن که زیاد معروف نبودن

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب مثل اینکه تا چند ساعت دیگه لینکها اماده میشند چون اینجور که از گفته های مدیر سایت xbox360iso بر میاد گفته که Silvrmane کار اپلود رو به پایان رسونده و یکی دیگه از مدیران در حال mirroring کردن لینکهاست که تا الان یکیش به صورت کامل اماده شده و احتمالا چند تا دیگه هم تا ساعاتی دیگه اماده میشه.......پس منتظر باشید:biggrin1:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام دوستان
من زیاد اخبار بازی رو دنبال نکردم و به علت اینکه Dial-Up دارم ، تریلر هارو هم نمی تونم ببینم .
اگر ممکنه یکی از دوستان لطف کنه و در چند خط توضیح بده که چرا همه این بازی رو یکی از کاندیدا های اول GOTY امسال می دونن .
پیشاپیش ممنون .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میشه بگین بازی دقیقا چند روز دیگه میاد؟ با دیدن اون گیف بالا سمت چپ رفتم تو خماری وااااااای جی تی ای دیگه بدرد نمیخوره فقط این

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
کاش میشد دوستان و زحمتکشانه دست اندر کار در صنعت کپی ایسم ، این نقشه و عکس و ...
رو هم چاپ میکردن و تو پک کپینال قرار میدادن ، که بهره کامل رو با 4000 تومن از شاهکار *R ببریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر