Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
اصلا کلا این چند وقته هر چی id ساخته سایت ها خیلی خوب از خجالتش در اومدن. ولی من با نمره ها کاری ندارم انصافا توی این چند وقته بازی ای به زیبایی و تنوع RAGE ندیدم. اصلا واسه ی بار دوم که بازی کردم تازه فهمیدم این بنده خداها به چه جزییاتی توی بازی توجه کردن. به هر حال به همه توصیه میکنم بازی رو حتی یک دور هم شده برن بعد بیان نظر بدن.

من خودم خیلی id رو قبول دارم سر دوم و کواک . یادمه سر doom 3 رقیبش half life 2 بود که اونطوری از doom بد گفته شد . البته خود من هم قبول دارم که هالف لایف بهتر از doom بود ولی الان بعد از چند سال صحنه ها و لحطلاتی که از doom 3 تو ذهنم مونده خیلی شیرین تر از خاطرات هالف لایف هست . اینم یکی دیگه از حسن های id هست که اتمسفر و فضای بازی هاش یه حال و هوای دیگه داره

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من الان تو wasterland هستم و دو تا ماموریت پیش رو دارم
یکی get a sponsership from JK stiles هست و اون یکی heat the west of matunt by bash ( یا یه چیزی تو همین مایه ها ) که متسفانه هیچ کدوم را نمیدونم باید چی کار کنم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
بچه ها من الان تو wasterland هستم و دو تا ماموریت پیش رو دارم
یکی get a sponsership from JK stiles هست و اون یکی heat the west of matunt by bash ( یا یه چیزی تو همین مایه ها ) که متسفانه هیچ کدوم را نمیدونم باید چی کار کنم .
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
شما باید از wellspring خارج بشید و برید به mutant bash tv و بعد از اینکه sponsership رو گرفتید باید برگردید به wellspring تا بتونید توی race شرکت کنید هر دوی این ماموریت ها به هم مرتبطند.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ممنون بالاخره به اسپانسر شیپ رسیدم . ولی مهمات هیچی ندارم . یعنی وقتی میرم بیرون فقط باید با مشت بجنگم .
از کجا میشه تفنگ و مهمات خرید ؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
ممنون بالاخره به اسپانسر شیپ رسیدم . ولی مهمات هیچی ندارم . یعنی وقتی میرم بیرون فقط باید با مشت بجنگم .
از کجا میشه تفنگ و مهمات خرید ؟
باید از داخل شهر از اون مغازه ای که صاحبش یه کلاه گنده سرشه و دمه درش چند نفر دارن بازی تخیلی انجام میدن بخری !

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
تو مرحله Destroy the bomb caches میشه بگید از کجا باید ماشین کنترلی پیدا کرد ؟
چون یه جا باید ماشین را از زیره در بفرستم توی یه اتاق .

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
تو مرحله Destroy the bomb caches میشه بگید از کجا باید ماشین کنترلی پیدا کرد ؟
چون یه جا باید ماشین را از زیره در بفرستم توی یه اتاق .
همون اطراف سالمشون هست .. بگردی هستش .... ولی از تیکه قطعاتشم که پیدا کردی یا بکنی میتونی بسازی برای خودت ....

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیروز و امروز نشستم پای این Rage و فوق العاده باهاش حال کردم . اوایل فکر نمیکردم اینقدر بازیش باحال بشه ولی الان خیلی دارم لذت میبرم .
من الان مرحله power planet در subway city را تموم کردم و حدوده شش ساعت و نیم هم تا اینجا طول کشیده . چه قدر دیگه تا آخره بازی مونده ؟

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
دیروز و امروز نشستم پای این Rage و فوق العاده باهاش حال کردم . اوایل فکر نمیکردم اینقدر بازیش باحال بشه ولی الان خیلی دارم لذت میبرم .
من الان مرحله power planet در subway city را تموم کردم و حدوده شش ساعت و نیم هم تا اینجا طول کشیده . چه قدر دیگه تا آخره بازی مونده ؟

اگه ماموریت های فرعیش رو هم میگرفتین خیلی بیشتر هم لذت میبردین. توی شهرها بعضی از آدم ها ماموریت بهتون میدن و همینطور job board هم توی هر شهری هست که میتونین ماموریت بگیرین. اینجایی که هستین دیگه چیزی به آخر بازی نمونده فکر کنم 3 تا ماموریت دیگه دارین که خیلی هیجانیه. من بار دوم این بازی رو 22 ساعت بازی کردم تمام race هاشو رفتم و کلی old swers پیدا کردم که مثل مکان های مخفی میمونه. اگه اشتباه نکنم هر چی ماموریت فرعی هم تو بازی بود گرفتم.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی را بالاخره تمام کردم . حدود 7 ساعن و نیم طول کشید تا تموم شه .
کلا خیلی از بازی لذت بردم و گرافیکش هم با توجه به اینکه بازی را روی هارد 360 ریخته بودم خیلی مشکل ساز نبود و حتی چشم نواز هم بود .
گیم پلی بازی خیلی جذاب بود به خصوص مراحل ابتدایی بهتر از پایانیش بودن .
از پایان بازی هم خیلی قافل گیر شدم ، یه جورایی پایانش اصلا خوب نبود خیلی معمولی بود و اصلا مبارزه درست و حسابی تو مرحله آخر با غول آخری هم نداشت .
ولی در کل باید بگم که تجربه خیلی خوبی بود .

• Like
Reactions: uriel

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام
این دوبازی هیچ ربطی به جز اینکه زاویه ی دیدشون اول شخصه ندارن !!
سکایریم نقش آفرینی اما این تیراندازیه
اگه با اکشن حال میکنی بگیر بازیو . خوبه
اگرم با آزادی عمل خیلی زیاد و تراز گرفتن و گشتن زیاد توی محیط خیییییییییییییییلیییییییییییییییییییییییی باز حال میکنی نگیر بازی رو
اما در کل به نظرم بگیری خیلی بهتر باشه و در ضمن یادت باشه بازی رو روی فلش یا هارد نصب کنی تا با تاخیر در بارگذاری بافت ها کمتر مواجه بشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر