Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
امروز دمو رو بازی کردم :d اصلا خوشم نیمد ! گرافیک که اصلا خوب نبود . بافت ها افتضاح مخصوصا وقتی زوم میکردی ! گیم پلی هم اصلا اونی نبود که انتظار داشتم ! کلا یاد تریلرهاش بخیر :|
اینم از کاربر فعال سایت با یه عالمه اعتبار...واقعا تاسف داره...

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اینم از کاربر فعال سایت با یه عالمه اعتبار...واقعا تاسف داره...

اتفاقا منم باشون موافقم .اخبار هایی که راجب این بازی گفته می شد راجب نکات ظریف گرافیکی عکس ها تریلرها والا ما که هیچیشو تو بازی ندیدم همش اراجیف بود

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
اتفاقا منم باشون موافقم .اخبار هایی که راجب این بازی گفته می شد راجب نکات ظریف گرافیکی عکس ها تریلرها والا ما که هیچیشو تو بازی ندیدم همش اراجیف بود
شما بازیرو چقدر رفتی؟ خدا وکیلی یک دور تمومش کردی؟ بدون لحاظ کردن ماموریت های فرعی فقط ماموریت های اصلی رو یک دور تموم کردین؟ اتفاقا این بازی پر از نکات ظریف هستش، راجع به گرافیک که نمیدونم دیگه چی مد نظرتون هست بازی open world و 60 فریم روی کنسول دیگه از این بهتر نمیشه ساخت. بعد هم اینا حتی به کوچکترین نکات هم توجه کردن یه مثال میزنم اونم اینه که مثلا حتی اسلحه دست گرفتن کماندوها یا همون authority ها با اسلحه دست گرفتن مردم عادی و قبیله ها خیلی با هم فرق میکنه کماندوها کاملا تعلیم دیده هدف گیری و نشونه گیری میکنن ولی مردم عادی خیلی مبتدیانه اسلحه دست میگیرن. از لحاظ مهمات هم که اینقدر بازی متنوعه که اصلا نمیدونی کدوم اسلحه رو select کنی چون همشون عالین و کلی امکانات دارن. حتی طرز راه رفتن کرکتر خودتونم کاملا طبیعیه. از این جزییات توی بازی زیاده فقط باید دقت کرد و با حوصله رفت. تنها ایرادش بیان روایت داستانش هست و تمام وگرنه از لحاظ shooting هیچی کم نداره.

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
بابا انصافتون کجا رفته ;;) بازی همه چی داره غیر از داستان و 100% ارزش یک دور تموم کردنو داره !
co-op بازی هم بد نیست اینقدر از بازی بد نگید به خدا اینقدرا افتضاح نشده شورشو در اوردین /:)

• Like
Reactions: uriel

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,632
نام
حسین
شما بازیرو چقدر رفتی؟ خدا وکیلی یک دور تمومش کردی؟ بدون لحاظ کردن ماموریت های فرعی فقط ماموریت های اصلی رو یک دور تموم کردین؟ اتفاقا این بازی پر از نکات ظریف هستش، راجع به گرافیک که نمیدونم دیگه چی مد نظرتون هست بازی open world و 60 فریم روی کنسول دیگه از این بهتر نمیشه ساخت. بعد هم اینا حتی به کوچکترین نکات هم توجه کردن یه مثال میزنم اونم اینه که مثلا حتی اسلحه دست گرفتن کماندوها یا همون authority ها با اسلحه دست گرفتن مردم عادی و قبیله ها خیلی با هم فرق میکنه کماندوها کاملا تعلیم دیده هدف گیری و نشونه گیری میکنن ولی مردم عادی خیلی مبتدیانه اسلحه دست میگیرن. از لحاظ مهمات هم که اینقدر بازی متنوعه که اصلا نمیدونی کدوم اسلحه رو select کنی چون همشون عالین و کلی امکانات دارن. حتی طرز راه رفتن کرکتر خودتونم کاملا طبیعیه. از این جزییات توی بازی زیاده فقط باید دقت کرد و با حوصله رفت. تنها ایرادش بیان روایت داستانش هست و تمام وگرنه از لحاظ shooting هیچی کم نداره.
دوستان من با این دوستمون موافقم
نطر من اینه اول بازی افتضاح بود برای من از همه لحاط لود تکسچر ها و بافت ها و .... اما حدود نیم ساعت که بازی کردم تا الان که یه روز دورشم اصلا مشکلی توی لود بافت ها ندارم همون موقع بر طرف شد بازی لا مصب هر چی میری جلو تر با حالتر میشه مخصوصا تفنگ ها و مسابفات و ماشین سواری و اون TV SHOW و غیره وغیره
به هر حال به من ربطی نداره شما بازی کنید یا خوشتون بیاد یا نه اما بدونید بد شاهکاری رو دارید از دست میدید دیگه میل خودتونه فقط 5 6 تا ماموریت اولو تحمل کنید بازی OK میشه

dantes 13

کاربر سایت
Jun 15, 2010
80
نام
امید
بازی گرافیک خوبی داره به شرطی که رو هارد نصب کنی
ضعف داستان داره ولی open world بودنش و تنوعی که توی بازی چه تو اسلحه و چه تو ماموریت ها و... داره ضعف داستان رو جبران می کنن در کل عالیه
کسایی که دوست دارن یه بازی آزاد رو تجربه کنن و اسیر خط داستانی بازی نباشن حتما بازیش کنن

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بابا انصافتون کجا رفته ;;) بازی همه چی داره غیر از داستان و 100% ارزش یک دور تموم کردنو داره !
co-op بازی هم بد نیست اینقدر از بازی بد نگید به خدا اینقدرا افتضاح نشده شورشو در اوردین /:)

ربطی به انصاف نداره رفیق - یه سری چیزای دیگه مثل اطلاعات ندارن ! 1000برابر آشغال تر از این بازی ارزش 1بار تموم کردن رو داره این که شاخه ...

------------------------------------------

خداوکیلی 4نفر اون اول اومدن گفتن تریلر ها شاخ تر بود و بازی ضعیفه و تو نقد سایت ها هم گفتن بیشتر از بازی انتظار داشتیم - دیگه هرکی میاد 2تا هم میزاره روش قصه شب میگه ....

یارو 30min از بازی رو هم بازی نکرده میاد داستان میگه ... زشته به خدا...

البته تا بوده همین بوده و تا هست هم احتمالا همین هست متاسفانه ....

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
ربطی به انصاف نداره رفیق - یه سری چیزای دیگه مثل اطلاعات ندارن ! 1000برابر آشغال تر از این بازی ارزش 1بار تموم کردن رو داره این که شاخه ...

خداوکیلی 4نفر اون اول اومدن گفتن تریلر ها شاخ تر بود و بازی ضعیفه و تو نقد سایت ها هم گفتن بیشتر از بازی انتظار داشتیم - دیگه هرکی میاد 2تا هم میزاره روش قصه شب میگه ....

کاملا تایید میشه.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان

اوه
بابا چه خبرتونه ؟؟
یه کسی 2 صفحه پیش اومده گفته بازی فلان مشکلو داره . نظرشو گفته
همه باید به نظر شخصی دیگران احترام بزارن . نیازم نیست از نظر کسی انتقاد کنیم

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اوه
بابا چه خبرتونه ؟؟
یه کسی 2 صفحه پیش اومده گفته بازی فلان مشکلو داره . نظرشو گفته
همه باید به نظر شخصی دیگران احترام بزارن . نیازم نیست از نظر کسی انتقاد کنیم

کاملا نظرشون محترمه ! درصورتی که واقعا یه سری ملاک هارو داشته باشه نه که ....

ولش کن - حوصله بحث ندارم اونم تو این تاپیک - حیفه با اسپم ها(خودمو میگم!) اشغالش کنم -

همون نظرشون محترمه...! همتون موفق باشید.

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
الان متاسفانه طوری شده هر بازی که امتیاز خوبی بیاره همه ازش تعریف میکنند و هر بازی که امتیازی پایینی بیاره بدون اینکه نظر مستقلی از خود داشته باشند از بازی بد میگند .

مثلا یادمه مافیا 2 که اومده بود من بازی کردم و خیلی هم بهم حال داد ولی چون اون روزا امتیاز های پایینی بهش داده بودن همه تا میشد از بازی بد گفتن .

این بازی هم همون حکایته . چون میانگین امتیازاش پایین بوده چشم بسته اکثریت میگن بدرد نمیخوره در صورتی که واقعا زیباست . هنور تا آخرش نرفتم ولی تا این حدی که بازی کرد حرف نداشته . سر دوم3 هم این بی مهری ها به id شد . هنوزم خاطره ی شیرین دوم 3 تو ذهن همه هست ولی یادمون هست که چقدر ناجوانمردانه اون روزا علیهش نوشته شد

• Like
Reactions: Empty Box and uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
الان متاسفانه طوری شده هر بازی که امتیاز خوبی بیاره همه ازش تعریف میکنند و هر بازی که امتیازی پایینی بیاره بدون اینکه نظر مستقلی از خود داشته باشند از بازی بد میگند .

مثلا یادمه مافیا 2 که اومده بود من بازی کردم و خیلی هم بهم حال داد ولی چون اون روزا امتیاز های پایینی بهش داده بودن همه تا میشد از بازی بد گفتن .

این بازی هم همون حکایته . چون میانگین امتیازاش پایین بوده چشم بسته اکثریت میگن بدرد نمیخوره در صورتی که واقعا زیباست . هنور تا آخرش نرفتم ولی تا این حدی که بازی کرد حرف نداشته . سر دوم3 هم این بی مهری ها به id شد . هنوزم خاطره ی شیرین دوم 3 تو ذهن همه هست ولی یادمون هست که چقدر ناجوانمردانه اون روزا علیهش نوشته شد
اصلا کلا این چند وقته هر چی id ساخته سایت ها خیلی خوب از خجالتش در اومدن. ولی من با نمره ها کاری ندارم انصافا توی این چند وقته بازی ای به زیبایی و تنوع RAGE ندیدم. اصلا واسه ی بار دوم که بازی کردم تازه فهمیدم این بنده خداها به چه جزییاتی توی بازی توجه کردن. به هر حال به همه توصیه میکنم بازی رو حتی یک دور هم شده برن بعد بیان نظر بدن.

• Like
Reactions: Empty Box

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر