Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
سلام بر adel3532 و uriel عزیز
طبق آخرین روش ها تونستم rage رو اجرا کنم. من دکمه back بقل دکمه استارت رو زدم اومدم داخل صفحه ماموریت ها. از3تا ماموریت 2تا از ماموزیت ها زربدر جلوش خورده ولی 1کیش نه. عکس رو براتون میزارم. ممنون میشم بازم راهنماییم کنید

oz37lusiiwekrmb6sxyy.jpg
[/URL][/IMG]

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
سلام دوستان من رفتم دیسک 2 یه جاش گیر کردم همونجایی که میری از Foreman Jones که توی مترو هست برای اولین بار یه کار میگیری میگه برو به blue line staion اینجا حالا کجاست میگه باید وارد یه تونل بشی من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم

• Like
Reactions: CriRo7

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
سلام دوستان من رفتم دیسک 2 یه جاش گیر کردم همونجایی که میری از Foreman Jones که توی مترو هست برای اولین بار یه کار میگیری میگه برو به blue line staion اینجا حالا کجاست میگه باید وارد یه تونل بشی من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
اگه اشتباه نکنم باید برید توی mutant tunnel باید از شهر خارج بشین. بعد توی نقشه واستون میزنه کجاست. جاش تقریبا زیر همون شهره.

mansoory:
رضا جان عکستو نمیتونم ببینم میشه یه جای دیگه آپ کنی؟ الان ماموریت فعالت چیه؟

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
اینم عکس. جای دیگه آپ کردم
oz37lusiiwekrmb6sxyy.jpg
[/URL][/IMG]

رضا جان متوجه شدم. آقا ماموریت داره بهت میگه باید ماشینت رو مجهز کنی. یعنی باید مهمات بخری واسش. باید بری سمت اون قسمت که race توش برگزار میشه که یه نفر با نام jakie یه بلندگو دستشه. توی race ها شرکت کن تا امتیاز بدست بیاری و پول جمع کنی. بعدش برو پیش یه مرده که همونجاست و یه دستش مکانیکیه. از اون واسه ماشینت مهمات بخر بعد ماموریت هاتو دوباره دنبال کن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز دمو رو بازی کردم :d اصلا خوشم نیمد ! گرافیک که اصلا خوب نبود . بافت ها افتضاح مخصوصا وقتی زوم میکردی ! گیم پلی هم اصلا اونی نبود که انتظار داشتم ! کلا یاد تریلرهاش بخیر :|

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
امروز دمو رو بازی کردم :d اصلا خوشم نیمد ! گرافیک که اصلا خوب نبود . بافت ها افتضاح مخصوصا وقتی زوم میکردی ! گیم پلی هم اصلا اونی نبود که انتظار داشتم ! کلا یاد تریلرهاش بخیر :|
نه نوید اشتباه نکن گیم پلی خوبه گرچه عالی نیست ولی خوبه نسبتا:D بافتها رو هم باید نسبت به 60 فریم بودن بازی و محیطهای بزرگش سنجید:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
واقعا برام خیلی جالبه که زحمت نمیکشید این جیب مبارکتون را زحمت بدید 4 تومان خرج کنید بازی را تهیه کنید و کامل بازیش کنید و بعد قاطعانه نظر بدید ؟! این قضیه تکسچر هم برام خیلی جالبه نمیدونم تا کی باید بشینم برای همه توضیح بدم از یک بازی ow نمیشه سطح انتظار تکسچر یک بازی خطی را داشت ؟! همین الان برو Skyrim بازی کن نصفه همین ریح هم تکسچر نداره ! اگر قبول ندارید همیجا تصویر مقایسه بزارم تا به چشم ببینیم ؟! ولی جالبه این گیر دادن ها فقط برای ریج هست !
الان همین بازی اشغال تو بین این همه بازی شاخ اخر سال تو بهترین شوتر و بهترین گرافیک کاندید شده :D

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام.من تازه بازیو خریدم.امروز که بازی رو گذاشتم تو دستگاه دیدم زبان بازی غیر انگلیسیه!هم زیرنویس هم دوبله!فکر کنم فرانسوی بود.تو تنظیمات هم گزینه ای واسه تغییر زبان وجود نداشت.راهی هست زبانش رو عوض کنم؟یا برم یه نسخه دیگه بگیرم؟
ولی خداییش draw to distance بازی فوق العاده بود!

یه مشکل دیگه هم دارم.وقتی میخوام بازی رو نصب کنم نصفه های نصب ارور میده میگه دیسک کثیفه.درحالی که دیسک کاملا تمیزه تمیز هستش!باید یه نسخه دیگه بگیرم؟

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا برام خیلی جالبه که زحمت نمیکشید این جیب مبارکتون را زحمت بدید 4 تومان خرج کنید بازی را تهیه کنید و کامل بازیش کنید و بعد قاطعانه نظر بدید ؟! این قضیه تکسچر هم برام خیلی جالبه نمیدونم تا کی باید بشینم برای همه توضیح بدم از یک بازی ow نمیشه سطح انتظار تکسچر یک بازی خطی را داشت ؟! همین الان برو Skyrim بازی کن نصفه همین ریح هم تکسچر نداره ! اگر قبول ندارید همیجا تصویر مقایسه بزارم تا به چشم ببینیم ؟! ولی جالبه این گیر دادن ها فقط برای ریج هست !
الان همین بازی اشغال تو بین این همه بازی شاخ اخر سال تو بهترین شوتر و بهترین گرافیک کاندید شده :D

فرخ من خودیَم چرا قاطی میکنی ؟ :d من Skryrim و Batman رو هم نگرفتم دیگه چه برسه به این . کلا تا زمانی که این تخفیفات قشنگ روی لایو میاد به مناسبت نزدیک شدن کریسمس من هیچ بازی XGD3 رو کپی بازی نخواهم کرد غیرتی نشو اینجا هرچند همین الان هم خطر بن وجود داره :d
من که از اول طرفدار این بازی بودم قشنگ مدارکش هم موجود است . چیزی که تو دمو دیدم رو گفتم . شاید دمو مشکل داره چون کاملا زمین تا آسمون با تریلرها فرق داشت . حالا نسخه کامل رو گرفتم مزاحمت میشم :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
فرخ من خودیَم چرا قاطی میکنی ؟ :d من Skryrim و Batman رو هم نگرفتم دیگه چه برسه به این . کلا تا زمانی که این تخفیفات قشنگ روی لایو میاد به مناسبت نزدیک شدن کریسمس من هیچ بازی XGD3 رو کپی بازی نخواهم کرد غیرتی نشو اینجا هرچند همین الان هم خطر بن وجود داره :d
من که از اول طرفدار این بازی بودم قشنگ مدارکش هم موجود است . چیزی که تو دمو دیدم رو گفتم . شاید دمو مشکل داره چون کاملا زمین تا آسمون با تریلرها فرق داشت . حالا نسخه کامل رو گرفتم مزاحمت میشم :d
از شما دیگه توقع نداشتم.ناسلامتی عکس شاندی اواتارته.:d

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یه جا بازی را سیو کرده بودم و الان که بعد از چند روز رفتم دوباره بازی کنم میبینم ماشینی که قبلا نزدیکم بوده نیست و اگه بخام پیاده برم هم فکر کنم نیم ساعتی راه تا اونجاییکه میخام برم باشه .
راهی نیست بشه این فاصله را از بین برد ؟ چون اصلا حال نیم ساعت پیاده روی نیستش .

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها چه مقدار از بازی باید اجباری نصب بشه بعد این مقدار تو فلش نصب میشه یا مثل bf3 حتما باید هارد داشته باشی چون من هارد ندارم می پرسم باتشکر

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
بچه ها چه مقدار از بازی باید اجباری نصب بشه بعد این مقدار تو فلش نصب میشه یا مثل bf3 حتما باید هارد داشته باشی چون من هارد ندارم می پرسم باتشکر
نصب بازی اجباری نیست.

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
تو سایت یه فروشگاه این دیدم پرسیدم
بازي Rage محصول شركت id Software سازنده بازيهاي Doom و Quake اين بازي در سه ديسك ارائه شده است كه ديسك سوم مخصوص بازي آنلاين است. توجه : اين بازي براي اجرا نياز به نصب شدن بر روي هارد ديسك و يا حافظه USB دارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر