Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
باید بری پیش کسی که مسئول نگه داری تونل آبه . فک کنم نزدیکای محل همون شهرداره . رو دیوار ها رو بخون جاشو پیدا میکنی

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
عادل جون هرچی میگردم این بی صاحاب مونده رو پیدا نمیکنم
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی اگه منظورتون مرحله ی تصفیه خانه ی آب هست همون قسمت اول که وارد well spring میشید روبروی گاراژ یه کوچه هست که یه اتاق داره که عکس یه شیر آب روی درش کشیده شده. اونجا باید برید.

• Like
Reactions: CriRo7

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ولی اگه منظورتون مرحله ی تصفیه خانه ی آب هست همون قسمت اول که وارد well spring میشید روبروی گاراژ یه کوچه هست که یه اتاق داره که عکس یه شیر آب روی درش کشیده شده. اونجا باید برید.
درسنه .روبروی گاراژ . دوزست سمت راست اتاق کلانتر یه اتاق هست به نام wellmasters که روی درش عکس یه شیر ـب رو کشیده. ولی وقتی میرم پیش در .در بسته است . وقتی میرم تو بار پیش خانوم صندوقدار میگه باید که یه کاری رو انجام بدی برگردی ..؟

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
درسنه .روبروی گاراژ . دوزست سمت راست اتاق کلانتر یه اتاق هست به نام wellmasters که روی درش عکس یه شیر ـب رو کشیده. ولی وقتی میرم پیش در .در بسته است . وقتی میرم تو بار پیش خانوم صندوقدار میگه باید که یه کاری رو انجام بدی برگردی ..؟
اصلا پیش اون خانومه لازم نیست برید. اون یه ماموریت به شما میده که همیشه فعال هست و اونم نابود کردن ماشین bandit هایی هست که توی راه میبینیدشونه و بعدش میتونید برید پولی رو که بابت کشتن اون ماشین هاست ازش دریافت کنید. ولی ماموریت دیگه ای بهتون نمیده هیچ وقت.
راجع به اینکه در چرا باز نمیشه والا نمیدونم دقیقا منظورتون اون ماموریته یا نه ولی یادمه یه ماموریت دیگه هم بود که باید میرفتی خارج از شهر و یه کانال فاضلاب بود که باید میرفتی توش. نکنه شما اون ماموریت هستید؟ ماموریتتون رو اکتیو کنید ببینید نقشه کجارو بهتون نشون میده. شاید واستون خارج از شهر رو نشون بده همون ماموریتی که میگم.

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
اصلا پیش اون خانومه لازم نیست برید. اون یه ماموریت به شما میده که همیشه فعال هست و اونم نابود کردن ماشین bandit هایی هست که توی راه میبینیدشونه و بعدش میتونید برید پولی رو که بابت کشتن اون ماشین هاست ازش دریافت کنید. ولی ماموریت دیگه ای بهتون نمیده هیچ وقت.
راجع به اینکه در چرا باز نمیشه والا نمیدونم دقیقا منظورتون اون ماموریته یا نه ولی یادمه یه ماموریت دیگه هم بود که باید میرفتی خارج از شهر و یه کانال فاضلاب بود که باید میرفتی توش. نکنه شما اون ماموریت هستید؟ ماموریتتون رو اکتیو کنید ببینید نقشه کجارو بهتون نشون میده. شاید واستون خارج از شهر رو نشون بده همون ماموریتی که میگم.
تنها ماموریتی که خارج از شهر رفتم ماموریتی بود که فکر میکنم برای شناسایی یه مجرم بود که عکسش روی برد داخل شهر بود. فکر میکنم که از طرف کلانتر هم بود.و اون طرف هم مرده بود. در مورد نقشه هم باید بگم که وقتی از شهر میام بیرون باز تقشه داهل شهر رو نشون میده که هنوز ماموریت داخل شهر هست. من هنوز ماموریتی که بیرون شهر باشه و تو فاضلاب باشه نرفتم و پیش هرکس هم که میرم نمیتونم باهاشون حرف بزنم. اولین بازی هست که من و اینجوری گذاشته سرکار.ممنون میشم uriel جان کمک کتی این مرحله رو رد کنم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
mansoory:
آقا رضا اگه بتونی ماموریت فعالتو بهمون بگی راحت تر کمکت میکنیم. همونطور که آقا عادل گفتن برو توی آخرین تب میتونی ماموریت هاتو مشاهده کنی اگه کامل شده باشی که هیچی ولی اگه ماموریت های فعال داشته باشی با انتخاب هر کدومشون توی نقشه مسیرت عوض میشه. اگه بتونی پیداش کنی راحت تر کمکت میکنیم.

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
mansoory:
آقا رضا اگه بتونی ماموریت فعالتو بهمون بگی راحت تر کمکت میکنیم. همونطور که آقا عادل گفتن برو توی آخرین تب میتونی ماموریت هاتو مشاهده کنی اگه کامل شده باشی که هیچی ولی اگه ماموریت های فعال داشته باشی با انتخاب هر کدومشون توی نقشه مسیرت عوض میشه. اگه بتونی پیداش کنی راحت تر کمکت میکنیم.
شرمنده. فعلا .داشتم rage رو بازی میکردم . دستکاه رو خاموش کردم الان که امدم دوباره بازی کنم پیغام داد که این دیسک قابل اجرا نیست.هر کار میکنم اجرا نمیشه. دیسک های دیگه برای بازی اجرا میشه ولی الان که امتحان کردم دیگه تمام دیسک هایی که xgd3 هستند دیگه اجرا نمیشه. البته قبلش داشتم pes2012 آنلاین میزدم. نمیدونم چیکار کنم.مشکل کجاست؟
[h=3][/h][h=3][/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر