Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان یه سوال
من زبانم زیاد خوب نیست و از بازی هایی که باید به متنش توجه کنی تا مرحله رو بفهمی بدم میاد.
کلا از اکشن زیاد مثل کال آف و بتل خوشم میاد.به نظرتون این بازی میتونه سرگرمم کنه؟؟
کلا بازی جوریه که شما اگر هیچ زبونی بلد نباشید هم به راحتی می تونید برید فقط در سطح اینقدر باید متوجه باشید که بفهمید طرف میگه برو فلان جا فلان وسیله رو بیار. حتی COD رو باید گوش کنید ببینید چه خبره اینجا نیازی نیست، بازی عملا چیزی به اسم داستان اینا نداره که :D. یه چیزی هست دور همی ملت قبل ناهار نوشتن گذاشتن تو بازی.
خیالت راحت.
ولی عرضم به حضورت که گیم پلی بازی اینقدر تنوع داره که حدود 2 ساعت که بازی کنی ردیف خسته کننده میشه، حداقل برای من که اینجوری بود اصلا سرعت COD رو نداره.

---------- نوشته در 02:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 AM ارسال شده بود ----------

لطفا وقتی نمیتونید بازی رو انجام بدین دیگه خرابشم نکنید.برای انجامه این بازی اگر زبان بلد باشید کارتون یسیار ساده میشه من خودم روی Hard بازی رو تمام کردم و بسیار لذت بردم ازش.گرافیکش خیلی خوب هستش و گیم پلی هم یکم مشکل هست ولی بهش عادت میکنید فقط باید بدونید چه ماموریتی دارین و برنامه ریزی کنید....به نظر من کلمه اشغال که این دوستمون برای این بازی به کار برده خیلی بی انصافی هست...
برا انجام این بازی زبان لازمه؟ دقیقا میخوای با زبان چیکار کنی؟ نکنه وقتی بهت برمیگرده میگه برو گاراژ بیا بعد بر اسلحه بگیر بیا، برو پیش کلانتر بیا، برو بیا هی برو و بیا زبان لازمه؟

---------- نوشته در 02:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:23 AM ارسال شده بود ----------

عجب .... :d .... یادش بخیر پارسال میخوستم تصفیه کنم با دانشگاه همین برنامه ها بود ... :d .... البته موسن جان هم ذکر کردن این نکته رو :d
حالا دانشگاه تو این رفت و آمد چهار نفر رو میبینی میگی میخندی، اینجا که ملت اعصاب هم ندارن :D.

---------- نوشته در 02:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:26 AM ارسال شده بود ----------

دیشب این تیکش رو رد کردم و پش بندش یسری مبارزات نفس گیر هم انجام دادم ! خدایی وقتی مبارزاتش شروع میشه بازی خیلی عالی هست ! :biggrin1: فقط قسمتهای اداریش رو کمتر کنن برای نسخه بعدی عالی میشه ! :|
آره بعدش یه مبارزه بود، در کمتر از 5 دقیقه زدم ملت رو ترکوندم :D. خداییش هم حال داد.
ولی من که بوسیدمش گذاشتمش کنار فعلا. چون هنوز که هنوزه حس میکنم نیازمند اعصابم هستم، یعنی به سطح فولادی اینا نرسیده. همین الان یه هفته است برای یه گذرنامه و برگه موقت معافیت و... دارم میدوئم دیگه توانش نیست تو بازی هم دنبال کارام باشم :D.

---------- نوشته در 02:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 AM ارسال شده بود ----------

آخه این سوال و بحثیه ؟
فقط یه لحظه پیش خودت فکر کن اگه RAGE رو نخری چی میخوای بخری ؟؟ و با کنسولت چی میخوای بازی کنی ؟؟ اگه RAGE رو قبول نداشته باشی یعنی 90 درصد بازیها رو نمیتونی بازی کنی !!
میتونه پولش رو آتیش بزنه :-? فکر میکنم حرکت نمادین و جالب تری هم باشه، سودش هم بیشتره :D.
چون با بازی نکردن Rage یک دست اعصاب آرامش بخش و یک دست حسرت از دست دادن 7 هزار تومان رو بدست نمیاره.

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
آره با میثم موافقم که بازی خیلی تکراری میشه یعنی از COD تکراری تر میشه فقط این فرم ریت عالی باعث شد بازی رو تموم کنم و بازی هم شدیدا کوتاه اصلا ارزش این همه تبلیغ رو نداشت

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,808
نام
وحید
خوب بالاخره بازی روتموم کردم جمع بندی من از بازی
گرافیک 9.5 این نیمش برا بعضی مناطق هست
صداگذاری 9
داستان 5 که بدترین چیزش هست واقعا اگه اینطور نبود بالای 9 میگرفت
گیم پلی 9 بخاطر اپن ورد بودن بی جهت بازم میگم اگه اپن ورد نبود عالی میشد
روند بازی 7
مجموع 8.1
کلا بازی خیلی خوبی بود مخصوصا از نظر گرافیکی ولی میشد با یه کم کار بیشتر به یک بازی جاویدان تبدیل شه که نشد در کل امیدوارم این روند تو دوم 4 تکرار نشه و رو سبک بازی بیشتر کار بشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا میثم درست میگه خیلی روند خسته کننده ای داره منم حال نکردم باهاش و گفتم حیف پول محیط ها هم فقط از دور زیبا ان نزدیک که میای همه چی بی کیفیت میشه و تو ذوق میزنه ولی خوب مجبورم تمومش کنم ولی انتقالش میدم به یک موقعی که حال داشتم چون الان بازی های بهتری هستن و سرمون شلوغه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان من تازه رسیدم به دیسک دوم . خیلی از بازی مونده ؟ بیشتر از دیسک اوله یا کمتره ؟
دیدی که اون دوستمون هم گفتن که با نصبش کامل کامل برطرف نمیشه!!!!ما که رو هارد خود 360 ریختیم اینو میگی بعد شما که رو فلش ریختی دیگه.....!!!!
شاید من اشتباه میکنم اما الان که رسیدم به دیسک دوم این مشکل خودنمایی میکنه که تو دیسک اول اینجوری نبود

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,808
نام
وحید
دوستان من تازه رسیدم به دیسک دوم . خیلی از بازی مونده ؟ بیشتر از دیسک اوله یا کمتره ؟

شاید من اشتباه میکنم اما الان که رسیدم به دیسک دوم این مشکل خودنمایی میکنه که تو دیسک اول اینجوری نبود
اگه ماموریت های اصلی رو فقط بری یه دو ساعت و نیمی میشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
کسی میدونه ماموریت های در حال اجرا را چه طوری میشه چک کرد ؟ یعنی چه طوری میشه فهمید که مثلا الان باید چی کار کرد ؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
نام
Masoud
کسی میدونه ماموریت های در حال اجرا را چه طوری میشه چک کرد ؟ یعنی چه طوری میشه فهمید که مثلا الان باید چی کار کرد ؟

دکمه بک رو بزن بعدش دکمه RB و LB (فکر کنم همین دکمه ها بود) رو بزن ، میری روی قسمت های مختلف که یکیشون معموریت ها هست ...

بازی رو امروز تموم کردم ، خیلی بازی عالی و خوبی بود ...

من به بازی امتیاز 9.5 رو میدم ...

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
با سلام . منم این بازی رو انجام دادم واقعا در مورد گرافیکش هیچ صحبتی ندارم اونم محیط باز و 60 فرم که واقها شاهکاره به گرافیکش 10 میدم صدا گذاری بازی هم خیلی خوبه چه شخصیت ها و چه صدای محیط به این قسمت 9 میدم ولی...... داستان بازی واقعا یه نقطه ضعفه که به این قسمت 5 میدم در باره گیم پلی بازی سخته نظر دادن راجبش میتونست خیلی بهتر از این ها باشه من به شخصه به این قسمت 7.5 میدم در مجموع هم به بازی 8.5 میدم

خصوصیات خوب : طراحی تکنیکی عالی . طراحی بصری عالی . صداگذاری خوب . کنترل روان و مناسب
خصوصیات بد : داستان بد . گیم پلی خسته کننده بعد از مدتی .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر