Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان یه سوال
من زبانم زیاد خوب نیست و از بازی هایی که باید به متنش توجه کنی تا مرحله رو بفهمی بدم میاد.
کلا از اکشن زیاد مثل کال آف و بتل خوشم میاد.به نظرتون این بازی میتونه سرگرمم کنه؟؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بازی یه جاهایی داره که گرافیکش خارق العاده میشه باورش سخته آدم باور کنه داره روی 60 فریم اجرا میشه کلا گرافیک بازی روی 360 خیلی عالیه فقط مشکل اساسی همون لود شدن تکسچراس که اگه روی هارد نصب بشه خیلی مشکل کمتر میشه پائین بودن رزولوشن تکسچرها هم چیز زیاد مهمی نیست فقط نباید خیلی به درو دیوار نزدیک بشی.
یه چیز خیلی خفن این هست که این مگا تکسچر باعث شده بازی تکسچر تکراری خیلی کم داشته باشه یا شاید اصلا نداشته باشه.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان من اونجایی گیر کردم که تو سیرک هست هر کاری میکنم تیر تموم میکنم میمیرم اصلا داستان اونجا چی هست ؟ یه جای دیگه هست که با تک تیر انداز از بالا باید دشمن رو بزنی و دو نفرن دارن لوله ها رو تعمیر میکن یه نفر نگهبانه یه نفر تعمیر کار؟! اصلا نمیدونم داستان اونجا هم چیه هی بر میگرده از اول کلافم کرده !!! دوستان کسی میدونه داستان اونجا چیه ؟؟؟

xaxex86

کاربر سایت
Oct 10, 2011
26
من همون اول اولش گير كردم . تو مرحله اول . از اونجايي كه يه سيم بكسل رو از اون بالا ميگيري و ميايي پايين ، ميرم يه جا فقط مجمسمه است و نميدونم بايد چي كار كنم . دوستان راهنمايي كنند .

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان این کوئست‌هایی‌ که از job board میگیریم reward ندارن؟ اگه دارن از کجا باید بگیریم؟
در ضمن dvd ۳ رو هم حتما بگیرید توش یک حالت داستانی‌ دیگه هست که باید split screen رفت و به لایو هم نیازی نداره.

---------- نوشته در 08:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:51 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من اونجایی گیر کردم که تو سیرک هست هر کاری میکنم تیر تموم میکنم میمیرم اصلا داستان اونجا چی هست ؟ یه جای دیگه هست که با تک تیر انداز از بالا باید دشمن رو بزنی و دو نفرن دارن لوله ها رو تعمیر میکن یه نفر نگهبانه یه نفر تعمیر کار؟! اصلا نمیدونم داستان اونجا هم چیه هی بر میگرده از اول کلافم کرده !!! دوستان کسی میدونه داستان اونجا چیه ؟؟؟

خوب قبل از اینکه بری تو سیرک تیر بخر! :) در ضمن بعد از هر بخشش تیر افتاده زمین میتونه برداری.
اون مأموریت هم باید با اسنایپ کاور کنی‌ اگه بمیرن میاد از اول!

---------- نوشته در 09:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:53 AM ارسال شده بود ----------

مراحلی که بازی میره تو جاهای بسته گرافیک فوق‌العاده میشه. کلا اپن ورد ساختن این بازی اشتباه بود به قول یکی‌ از دوستان مثل doom میساختن ترکونده بود.

i90470_rage-crazy-joe-doom-3.png

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
من همون اول اولش گير كردم . تو مرحله اول . از اونجايي كه يه سيم بكسل رو از اون بالا ميگيري و ميايي پايين ، ميرم يه جا فقط مجمسمه است و نميدونم بايد چي كار كنم . دوستان راهنمايي كنند .
دوست عزیز شما ماموریت رو تموم کردی . باید از اون محل بیرون بیای و بری پیش همون یارو که بهت ماموریت رو داد
خداییش بازی عالی شده ها . خیلی لذت بخشه . مثل COD نیست که فقط تیر بزنی و بری جلو . یه کم گیم پلی و ماموریت گرفتن هاش عمیق تر شده البته نه به عمق Borderlands ولی به نظرم اینجوری که الان هست خیلی لذتبخش تره و بازی رو از یکنواخت شدن در میاره . گرافیک هم که عالیه

xaxex86

کاربر سایت
Oct 10, 2011
26
ولي اينكه تصاوير رو به اندازه يه هزارم ثانيه دير لود ميكنه بدجور ميزنه تو ذوق ! وقتي كه نزديك در و ديوار كه ميشي خيلييييييييييي بي كيفيته ! همه چي از دور خوبه . . .

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
بعد از 4 ساعت بازی مداوم باید بگم واقعا بازی شاهکاره و کاملا بالانسه . اسلحه ها هرکدوم ویژگی های خودشونو دارن که باعث میشه از همشون استفاده کنیم . مسابقات ماشین سواری واقعا هیجان انگیزه . خرید آپگرید ها واقعا حال میده
مشکل دیر لود شدن تکسچرها با نصب کردن بازی کاملا برطرف میشه

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بعد از 4 ساعت بازی مداوم باید بگم واقعا بازی شاهکاره و کاملا بالانسه . اسلحه ها هرکدوم ویژگی های خودشونو دارن که باعث میشه از همشون استفاده کنیم . مسابقات ماشین سواری واقعا هیجان انگیزه . خرید آپگرید ها واقعا حال میده
مشکل دیر لود شدن تکسچرها با نصب کردن بازی کاملا برطرف میشه
نمیشه و خیلی خیلی تو ذوق میزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر