Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان یه سوال شدم اگه بازی رو رو هارد بریزیم برای xbox مشکلی به وجود نمیاد ؟؟؟؟!!! یکی از دوستان میگفت اگه بازیو بریزیم رو هارد لنز رو ضعیف میکنه ؟؟؟!!!!

نگران نباش هيچ مشكلي پيش نمياد تازه بهتر هم هست كه بريزي رو هارد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
از گرافیکش که بگذریم ( بالاتر توضیحاتم رو ارائه دادم و نظرم رو ) خیلی بد طراحی شده روند بازی ! شده مثل این داستان نامه نگاری ادارات داخلی ! یا تصفیه گرفتن از دانشگاه یا پادگان ( هر کسی که تجربشون رو داره ) رسیدم یه جایی از بازی که مدام من رو بین بخش های مختلف پاس میدن کلافم کرد این قسمتش واقعاً ! :(( امیدوارم روند بازی و بمارزاتش سریعتر و بهتر بشه ! :|
اتفاقا یکی از ایراداش همینه :D. GS هم اشاره کرده. کلا تو بخش گیم پلی خیلی سرکاریه.

مثلا اول میگه برو دفتر فلانی بعد میری، بعد یارو میگه برو سلاح بخر میری سلاح میخری میگه برگرد دفتر فلانی برمیگرده، میگه حالا برو گاراج میری گاراج میگه حالا برگرد دفتر فلانی بر میگردی میگه حالا برو پیش کلانتر میری پیش کلانتر میگه هی تو اینجا چیکار میکنی گمشو برو بیرون، بعد میگه برو فلانی رو ببین میری فلانی رو میبینی میگه بگرد فلانی رو ببین ...
کلا سیستم بازی از روی ادارات این مرز و بوم برداشت شده :D.

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستان یه سوال شدم اگه بازی رو رو هارد بریزیم برای xbox مشکلی به وجود نمیاد ؟؟؟؟!!! یکی از دوستان میگفت اگه بازیو بریزیم رو هارد لنز رو ضعیف میکنه ؟؟؟!!!!
اون دوست دقیقا عکس گفته .... اگه بریزی رو هارد از لنز کمتر کار میکشه عمر درایوت بیشتر میشه...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
مثلا اول میگه برو دفتر فلانی بعد میری، بعد یارو میگه برو سلاح بخر میری سلاح میخری میگه برگرد دفتر فلانی برمیگرده، میگه حالا برو گاراج میری گاراج میگه حالا برگرد دفتر فلانی بر میگردی میگه حالا برو پیش کلانتر میری پیش کلانتر میگه هی تو اینجا چیکار میکنی گمشو برو بیرون، بعد میگه برو فلانی رو ببین میری فلانی رو میبینی میگه بگرد فلانی رو ببین ...
کلا سیستم بازی از روی ادارات این مرز و بوم برداشت شده :biggrin1:.
عجب .... :d .... یادش بخیر پارسال میخوستم تصفیه کنم با دانشگاه همین برنامه ها بود ... :d .... البته موسن جان هم ذکر کردن این نکته رو :d

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
1.دوستان از اون مغازه که گیم میخرم میگه 2dvd هستش چی کار کنم بخرم؟؟؟؟

2.من هارد ندارم میتونم مثل l.a noire بازی کنم

3.اونایی که بازی کردن بگن ارزش داره!!؟؟ خوبه(گرافیکش.گیم پلی....)؟؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اتفاقا یکی از ایراداش همینه :D. GS هم اشاره کرده. کلا تو بخش گیم پلی خیلی سرکاریه.

کلا سیستم بازی از روی ادارات این مرز و بوم برداشت شده :D.

دیشب این تیکش رو رد کردم و پش بندش یسری مبارزات نفس گیر هم انجام دادم ! خدایی وقتی مبارزاتش شروع میشه بازی خیلی عالی هست ! :D فقط قسمتهای اداریش رو کمتر کنن برای نسخه بعدی عالی میشه ! :|

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
با اين حرفهاي دوستان ، بد جور گير كردم كه بازي رو بخرم يا نه !!!!

آخه این سوال و بحثیه ؟
فقط یه لحظه پیش خودت فکر کن اگه RAGE رو نخری چی میخوای بخری ؟؟ و با کنسولت چی میخوای بازی کنی ؟؟ اگه RAGE رو قبول نداشته باشی یعنی 90 درصد بازیها رو نمیتونی بازی کنی !!

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
شرمنده اقا این بازی هم نیاز به اپدیت دستگاه داره؟ من دستگاهم رو وقتی dead island اومد اپدیت نکردم چون یارو گفت 25 تومان و منم دیدم خیلی گرونه برم pc رو بخرم بصرفه تره و منتظر بمونم تا battlefield بیاد بعد اپ کنم. حالا اینم اپدیت میخواد یا نه؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
شرمنده اقا این بازی هم نیاز به اپدیت دستگاه داره؟ من دستگاهم رو وقتی dead island اومد اپدیت نکردم چون یارو گفت 25 تومان و منم دیدم خیلی گرونه برم pc رو بخرم بصرفه تره و منتظر بمونم تا battlefield بیاد بعد اپ کنم. حالا اینم اپدیت میخواد یا نه؟

بله نیاز به آبدیت داره !LT +V2
2.حدود قیمت ریختن فرمور 15 تا 20 هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر