Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به هیچ وجه ... :d

دقیقا همینی هست که بالاتر Meisam هم گفت فقط باید بازی کنی تا لذت ببری ، بخوای دقت کنی و موشکافی کنی میخوره تو ذوقت ، ولی اگه کاری به چیزی نداشته باشی لذت میبری از گرافیکش ... ضمن اینکه فیزیک باز هم زیاد جالب نیست .

یعنی مخالف این حرف هستی که وقتی فاصله میگیری با جزئیات ترین تکسچرها را داره ؟! نگو این حرف را زشته :D این چیزی که من دارم میگم همه سایتها دقیقا به این مورد اشاره داشتند!
کلا مهم نیست چی فکر میکنید اون چیزی که من دارم با چشمم الان میبینم یه چیزه بی رقیبه روی کنسول تا اینجای کار . حالا دو تا بازی موندن bf3 و u3 باید ببینیم اونا چیکار میکنند .
ببین یه مثال بزنم برات که قبلا هم زده بودم ممکنه وقتی یکی خوشگل باشه :D با نگاه کردن به تک تک گوش و دماغ و چشمش قشنگ نباشه ولی وقتی اونها باهم ترکیب بشن یه صورت خیلی زیبا ببینی :D
rage هم همینه به کلیت کار که نگاه میکنی و همه تکنیک ها را که کنار هم میچینی اون منظری که تو محیطش به وجود اورده زیبا ترین چیزی هست که الان دارم میبینم .

نه نداره به هیچ وجه نداره ، میتونم حداقل 3 - 4 تا بازی اسم ببرم که تکسچرهاش بهتره از این . هیچ سایتی هم نگفته بهترین تکسچرها رو داره !

Last edited by a moderator:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان گیم اسپات تو نقدش به بازی هر 3 مدال موجود برای گرافیک رو داده ( انیمیشن - فریم ریت - visual designe )

البته به نسخه pc اصلا توجه نکنید !!!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
آخر بخریمش یا نه
یکی میگه حرف نداره یکی میگه آشغاله
گیج شدم
برای این میپرسم چون وقت ندارم الکی یه بازی رو که ضدحال باشه رو بازی کنم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید
ببنید تو بخش ps3 میری همه شاکی هستند ولی اینجا کمتره
نفهمیدیم آخر چی شده؟؟
راستی نسخه انگلیسی بلاخره ریلیز شد؟؟؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آخر بخریمش یا نه
یکی میگه حرف نداره یکی میگه آشغاله
گیج شدم
برای این میپرسم چون وقت ندارم الکی یه بازی رو که ضدحال باشه رو بازی کنم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید
ببنید تو بخش ps3 میری همه شاکی هستند ولی اینجا کمتره
نفهمیدیم آخر چی شده؟؟
راستی نسخه انگلیسی بلاخره ریلیز شد؟؟؟
بزار یه چیزی را روشن کنم امتیازت بازی را که دیدی ؟! خب زیاد که بالا نبوده ؟! و تقریبا یه چیز متوسط به بالا بوده ! ولی همه سایتها از یک نکته بازی بسیار تعریف کردند و اونم گرافیک بوده ! پس نمیشه به جوگیری ربطش داد ! وقتی یه انالیزگری مثل df هم میگه بازی از لحاظ تکنولوژی بسیار قابل توجه و یونیک هست و میگه id softwar به تکنولوژی دست یافته که تا حالا هیچ سازنده ای دیگری دست نیافته خب دیگه تا اخرش برو . در کنار زباییهای گرافیک باز میتونی یه انیمیشن بینظیر تو یک بازی شوتر را هم شاهد باشی اونقدر حرفه ای روشون پرداخته شده که کیف کنی .
حالا هرکی میاد یه چیزی میگه اصلا کاری باهاش نداشته باش خودت بگیر بازی کن ببین چی به چیه ؟!

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
بزار یه چیزی را روشن کنم امتیازت بازی را که دیدی ؟! خب زیاد که بالا نبوده ؟! و تقریبا یه چیز متوسط به بالا بوده ! ولی همه سایتها از یک نکته بازی بسیار تعریف کردند و اونم گرافیک بوده ! پس نمیشه به جوگیری ربطش داد ! وقتی یه انالیزگری مثل df هم میگه بازی از لحاظ تکنولوژی بسیار قابل توجه و یونیک هست و میگه id softwar به تکنولوژی دست یافته که تا حالا هیچ سازنده ای دیگری دست نیافته خب دیگه تا اخرش برو . در کنار زباییهای گرافیک باز میتونی یه انیمیشن بینظیر تو یک بازی شوتر را هم شاهد باشی اونقدر حرفه ای روشون پرداخته شده که کیف کنی .
حالا هرکی میاد یه چیزی میگه اصلا کاری باهاش نداشته باش خودت بگیر بازی کن ببین چی به چیه ؟!
ال حق راست گفتی.o:-)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یعنی مخالف این حرف هستی که وقتی فاصله میگیری با جزئیات ترین تکسچرها را داره ؟! نگو این حرف را زشته :D این چیزی که من دارم میگم همه سایتها دقیقا به این مورد اشاره داشتند! کلا مهم نیست چی فکر میکنید اون چیزی که من دارم با چشمم الان میبینم یه چیزه بی رقیبه روی کنسول تا اینجای کار . حالا دو تا بازی موندن bf3 و u3 باید ببینیم اونا چیکار میکنند . ببین یه مثال بزنم برات که قبلا هم زده بودم ممکنه وقتی یکی خوشگل باشه :D با نگاه کردن به تک تک گوش و دماغ و چشمش قشنگ نباشه ولی وقتی اونها باهم ترکیب بشن یه صورت خیلی زیبا ببینی :D rage هم همینه به کلیت کار که نگاه میکنی و همه تکنیک ها را که کنار هم میچینی اون منظری که تو محیطش به وجود اورده زیبا ترین چیزی هست که الان دارم میبینم .
اصلا مهم نیست بقیه چی فکر میکنن فقط اون چیزی که شما میگی درسته !:D درسته یه سری افکت استاتیک و تکسچرهای نه چندان جالب یه جور قشنگی کاذب میاره ولی چیزی که واضحه اینه که این بازی از نظر تکنیکی قابل مقایسه با بازیهای سال 2011 نیست .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
اصلا مهم نیست بقیه چی فکر میکنن فقط اون چیزی که شما میگی درسته !:D درسته یه سری افکت استاتیک و تکسچرهای نه چندان جالب یه جور قشنگی کاذب میاره ولی چیزی که واضحه اینه که این بازی از نظر تکنیکی قابل مقایسه با بازیهای سال 2011 نیست .
میشه بدونم رو چه حسابی همچین نتیجه ایی گرفتید؟؟ فقط 60 فریم بودن rage ، به تنهایی اونو از تمام بازی های عرضه شده تا به امروز (کنسولی ) از لحاظ تکنیکی یه گام جلوتر نگه میداره....

نکته دیگه وقتی این همه سایت گرافیک یه بازی مورد ستایش قرار میدن مسلماً اینکه بگیم بازی از لحاظ تکنیکی با بازی های 2011 قابل قیاس نیست اندکی خنده دار بنظر میاد.

آخرین ویرایش:

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
وقتی سایتی مثل ign به گرافیک 10 میده دیگه بحث سر گرافیک کار جالبی نیست . یکی در مورد هوش مصنوعی ai بازی صحبت میکنه ببینیم در حد fear 1 هست یا نه انتظارم از کارمک تو ai خیلی زیادتر از گرافیک

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

دقیقا تمام سایتها دارن حرف شما را تائید میکنن لول :lol: اینجا تو هستی حرفت را میخوای fact قرار بدی یا من ؟!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
29310010093375232971.jpg

14224913197213603973.jpg
;;)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اقا ۲ تومان میخواین پول بدینا چقدر سوال میکنین بخرین خوشتون نیومد بندازین دور من که دارم بکوب بازی میکنم

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
کلا مد شده از هر چیزی خیلی تعریف کنن و همه جا امتیازات بالا بیاره - (بازی و فیلم و ....) یه سری بیان ضد اون قضیه حرف بزنن ! که بگن ما با بقیه تفاوت داریم !! حرفه ای تریم ! ( اونم از کل دنیا ... ! )

جون مادرتون گرافیک این بازی رو بیخیال بشین !!! از این بهتر نمیشه ! :| به یه چیز دیگش گیر بدین شما رو به خدا !!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

آقا حداقل میخوای بازی رو بکوبونی برو سراغ چیای دیگه :D گرافیکش حرفی برا گفتن نمیزاره :D
یادت باشه برای U3 دارم برات :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
Gartall @ Blah Blah Blah Blah Blah Blah .... @ بقیه!:D IGN که کلا قبل از عرضه بازی هفته ای یه preview به همراه تعریفات بسیار از کلیت بازی منتشر میکرد اگه به گرافیک 10 نمیداد جای تعجب داشت! one of the best looking games ever made by distance بگیم مناسب تره . همین که تکسچرها از نزدیک افتضاح به نظر میان و مشکل دیر لود شدنشون حتی تو ورژن pc هم وجود داره کافیه . نورپردازیها هم که کاملا استاتیکه . Lord Elrond منو شبیه U3 میبینی شما؟:D به من چه ربطی داره آخه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر