Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
من بازی رو خریدم ...

سالمه و مشکل لود شدن تکسچر نداره (خیلی خیلی کم این مشکل رو داره)

در کل خیلی بهتر از نسخه پی سی هست ...

بازی قشنگی هم هست ...

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
بازیرو گرفتم برای کسایی که بازیو به خاطر گرافیک میگیرن اینو بگم که گرافیک بازی بسیار عالیه ولی کیفیت تکسچرها افتضاحه به در و دیوارا زیاد نزدیک نشید تا تو ذوقتون نخوره:d
کلا گرافیک بازی از دور خیلی تماشاییه.چیزی که منو مات و مبهوت خودش کرده ابرای بازین که واقعا عالی کار شدن....

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
منم بازی گرفتم .... مشکل لود شدن بافت ها داره ولی نسبت به ps3 خیلی کمتره ......
دوستانی که نصب کردن بگن با نصب کردن مشکل لود شدن حل میشه یا نه ..... اگه حل میشه 3تا بازی پاک کنیم جاشون اینو بریزیم ....

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
منم بازی گرفتم .... مشکل لود شدن بافت ها داره ولی نسبت به ps3 خیلی کمتره ......
دوستانی که نصب کردن بگن با نصب کردن مشکل لود شدن حل میشه یا نه ..... اگه حل میشه 3تا بازی پاک کنیم جاشون اینو بریزیم ....
دوست عزیز میشه dvd هارو جدا ریخت نیاز نیست حتما سه تاشو با هم بریزی
تازه dvd 3 هم که مولتیه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها یکی از سایت های فروش بازی nextgen نوشته برای اجرای این بازی حتما باید هارد یا فلش داشته باشیم کنسول من هارد نداره .میخواستم کسایی که بازی کردن بیان این قضیه را تایید کنند که بدون هارد هم میشه بازی کرد یا نه ؟

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان یعنی هیچ کس نمی خواد جواب من بده
بالاخره بازی co-op split screen افلاین داره یا نه؟ اگه داره تو دیسک 3 بازی هست یا این دیسک فقط واسه انلاینه؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
دوستان یعنی هیچ کس نمی خواد جواب من بده
بالاخره بازی co-op split screen افلاین داره یا نه؟ اگه داره تو دیسک 3 بازی هست یا این دیسک فقط واسه انلاینه؟

من که چیزی تو منو ندیدم ...

اگرم داشته باشه تو قسمت مولتیپلیر داره که زمانی که روش کلیک میکنی میزنه دیسک 3 رو بزار (من دیسک 1 رو فقط دارم)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
میشه در مورد سبک بازی توضیح بدید که بیشتر حالت خطی داره یا open world هست ؟ کلا از نظر داستانی بازی چطوره ؟ اصلا روایت داستان خوبی داره ؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
میشه در مورد سبک بازی توضیح بدید که بیشتر حالت خطی داره یا open world هست ؟ کلا از نظر داستانی بازی چطوره ؟ اصلا روایت داستان خوبی داره ؟

من بازی رو گرفتم !

در کل بازی بسیار عالی هست !هیچ مشکلی هم نداره !مقداری تکسچرها زمان لود شدن ضعیف هستند اما در زمان بازی و بخصوص وقتی بازی روی هارد کپی میشه خیلی خوب اجرا میشه و هیچ مشکلی هم نیست !
گیم پلیر هم عالی هست و داستان خوب پیش میره در یک محیط کامل OPEN WORLD هست ولی به این صورت نیست که شما بتونید به همه جا سر بزنید در طول بازی ماموریت های به شما داده میشه که باید اونها رو به سرانجام برسونید !در کل بازی از این لحاظ بسیار خوب هست و مبهم هم نیست نیازی هم نیست که خیلی زبان بلد باشید !
در طول بازی میتونید به جمع آوری اشیاء قیمتی بپردازید و بفروشید و کسب درامد کنید و بعد از به دست آوردن پول میتونید راحت اسلحه ها تون رو آبدیت کنید و سلاح های جدید بخرید در هر ماموریت با موتور یا ماشین اقدام به رفتن میکنید !

گرافیک :
به نظر من گرافیک عالی کار شده تنها مشکل لود شدن کند تکسچرها هست که در نسخه 360 با کپی کردن بازی در هارد این مشکل کاملا برطرف میشه !نور پردازی بسیار عالی هست طوری که در تمام محیط نور بسیار عالی و متفاوت رو میبینید !کلا گرافیک این بازی باید اعتراف کرد که نسبت به تمام بازیها یک گرافیک متفاوت رو داره و به نظر من نسبت به این نسل و سخت افزار موجود بسیار خوب کار شده !در کل نمیشه گرافیک این بازی رو با بازیهای دیگه مقایسه کرد هر چند مشکلاتی هم وجود داره اما واقعا متفاوت هست!

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بچه ها یکی از سایت های فروش بازی nextgen نوشته برای اجرای این بازی حتما باید هارد یا فلش داشته باشیم کنسول من هارد نداره .میخواستم کسایی که بازی کردن بیان این قضیه را تایید کنند که بدون هارد هم میشه بازی کرد یا نه ؟
الکی گفته. این بازی نصبش اجباری نیست ولی اگه نصب کنی خیلی بهتر نتیجه میگیری

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,159
من تعجب میکنم بعضی ها چطوری میگن گرافیکش خوب نیست! الان کف کردم:D واقعا فوق العادست. از همش مهم تره اینه که این گرافیک عالی داره به این روونی اجرا میشه که واقعا ارزش بصری رو بالاتر هم میبره. فقط تنها مشکلش دیر لود شدن بافت هاست که البته چون من رو هارد نصب کردم خیلی خیلی کمه و سریع لود میشن، زیاد آدم متوجه نمیشه. در کل من که به شدت خوشم اومد از گرافیک، شاید از لحاظ تکنیکی مثلا از کرایسیس 2 بهتر نباشه، ولی به صورت کلی از نظر من بهترین چیزیه که رو کنسول ها هست...

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام

دوستان بخش compain بازی حالت coop رو تو لایو ساپورت میکنه؟ میشه بخش داستانی بازی رو تحت لایو دونفره بازی کرد؟

ممنون

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
آقا میشه یک دیسک رو نصب کرد رفت دیسک بعد پاکش کرد دیسک بدیو نصب کرد؟ آخه من هاردم برا یدونه بازی جا داره. در ضمن dvd ۳ هم که مولتیش هست دیگه آره؟ اونو که نمیخواد نصب کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر