Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دوستان من بازی رو گرفته بودم ولی انگلیسی نبود ولی به هر حال مشکل لود texture رو نداره. به شرطه این که بازی رو نصب کنین.البته من نیم ساعت بیشتر بازی نکردم چون انگلیسی نبود. تو این نیم ساعت این مشکلات نبود. حالا باقی رو نمی دونم

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستانی بازی کردن لطفا به چند سوال من جواب بدن
1.بازی اگر نسخه انگلیسی نیست به چه زبانی هست البته من انگلیسیم خوب نیست وبه خاطر داستان نمیگم میخوام ببنم تو منو ها و تو بازی گیج کننده نیست
2.بازی co-op split sreen داره واگه داره قسمت داستانیش یا قسمت جدایی واینکه صفحه مانیتور نصف میشه
3.دیسک سوم برای بازی لازمه ؟ می خوام ببینم co-op بازی در این دیسک هست یا این دیسک فقط برای بخش انلاین و multiplayer بازی هست چون اگه فقط برای انلاین باشه فقط دو تا دیسکش بخریم
خیلی ممنون.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
فروشگاهی که تو همین انجمن تبلیغش هست بازیو اورده ولی ریجنش معلوم نیست چیه و الانم چک کردم تو abgx اصلا لینکای پال نیومده
قضیه بو داره :d

---------- نوشته در 12:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:38 AM ارسال شده بود ----------

1.بازی اگر نسخه انگلیسی نیست به چه زبانی هست البته من انگلیسیم خوب نیست وبه خاطر داستان نمیگم میخوام ببنم تو منو ها و تو بازی گیج کننده نیست
داش یه 3 4 روز صبر کن نسخه کاملا eng میاد ایشالله :d

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
سلام بازی co-op split screen داره. دیسک 3 بازی فقط multiplayer انلاینه یا co-op افلاین هم تو این دیسک هست چون اگه فقط انلاین دیسک 3 نخریم

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام بازی co-op split screen داره. دیسک 3 بازی فقط multiplayer انلاینه یا co-op افلاین هم تو این دیسک هست چون اگه فقط انلاین دیسک 3 نخریم

فکر نکنم فروشنده ای بیاد مثلا دو دیسک اول رو جدا بفروشه و دیسک سوم رو دستش بمونه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر