Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من از یکی از مغازه ها ( طرف کارش درسته )پرسیدم گفت فردا میاریم اما احتمالا زبان بازی انگلیسی نیست . قضیه چیه ؟؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
یک انسان متمدن و با فرهنگ و دور از هرگونه کولریسم لطف کنه جواب منو بده :d

360 من کپی خور نیست و نمیخوام کپی خور هم کنم ، بازیهاش که خیلی خیلی کم بصورت اورجینال پیدا میشه ، حالا من نسخه PS3 رو گرفتم و متاسفانه یه چیزه اعصاب خورد کنی بود از لحاظ گرافیکی ، AA افتضاح ، با هر چرخش دوربین Texture ها لود میشن و از بین میرن باز !!!!!!! ( اینکه شاهکاره واقعا !!!! ) .
حالا میخواستم ببینم نسخه 360 چجوریه واقعا ؟! میارزه من بگم واسم بیارن یا نه ؟ ( لطفا کسی جواب بده که بازی کرده و صادق باشید لطفا )

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
یک انسان متمدن و با فرهنگ و دور از هرگونه کولریسم لطف کنه جواب منو بده :d

360 من کپی خور نیست و نمیخوام کپی خور هم کنم ، بازیهاش که خیلی خیلی کم بصورت اورجینال پیدا میشه ، حالا من نسخه PS3 رو گرفتم و متاسفانه یه چیزه اعصاب خورد کنی بود از لحاظ گرافیکی ، AA افتضاح ، با هر چرخش دوربین Texture ها لود میشن و از بین میرن باز !!!!!!! ( اینکه شاهکاره واقعا !!!! ) .
حالا میخواستم ببینم نسخه 360 چجوریه واقعا ؟! میارزه من بگم واسم بیارن یا نه ؟ ( لطفا کسی جواب بده که بازی کرده و صادق باشید لطفا )
درست میگی نسخه ps3 دقیقا اینجوریه! یکی از دوستام هم گرفته بود همین مشکل شما رو داشت
نظر من اینکه یه یکی دو روز صبر کن بچه ها نسخه 360 رو امتحان کنن ببنین چجوره بعد تصمیم بگیر...
( به نظر خودم نسخه 360 بهتر باشه مخصوصا رو هارد نصب کنی و بازی کنی...)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
@ Nima

نسخه pc هم حتی این مشکلات دیر لود شدن تکسچرها رو داره دیگه از نسخه های کنسولی که انتظاری نمیره . مقایسه هاشون رو هم احتمالا تا حالا دیدی... یه سر به تاپیک این بازی توی بخش pc هم بزن .
اگه اورجینال میخوای بگیری نسخه pc رو بگیری خیلی بهتره چون به هر حال با یه سری پچ اکثر مشکلاتش رو به مرور زمان برطرف میکنن.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسی تا الان نسخه xbox360 نگرفته؟ بگه بازی این ضعف دیر لود شدن تکسچر ها و ناپدید شدن و دوباره لود شدنشون روی xbox360 به صورت فجیع ps3 داره چون اونجا که همه شاکی اند البته xbox360 هم باید داشته باشه میخوام بدونم اون طوریه کلا منصرف شیم خدا پدر جان کارمک بیامرزه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
http://forum.bazicenter.com/member.php?u=6526
اگه اورجینال میخوای بگیری نسخه pc رو بگیری خیلی بهتره چون به هر حال با یه سری پچ اکثر مشکلاتش رو به مرور زمان برطرف میکنن.
نه اینکه اصلا آپدیت برای کنسولهای نمیاد /:).

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

چنین مشکلی رو نداره. اگر خیلی دیگه حساس شدی روی این داستان ویدئوی مقایسه ش رو از GT بگیر. اونجا هم نشون میده 360 نداره.

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
سلام
دوستان فکر کنم نسخه x360 بازی این مشکل لود تکسچر رو نداشته باشه
برای اینکه به حرف من اعتماد کنید این لینک رو ببینید شاید متوجه بشین
البته برای مشاهده فیلم باید ه.ی.ل.ت.ر کنید!
البته از روی بعضی عکسها هم میشه فهمید که نسخه x360 از ps3 بهتره
http://www.gameblurb.net/featured/versus-rage-screenshot-and-megatexture-streaming-comparison/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر