Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اصا فاز نورپردازی اسلحه KZ فرق داره ، باید یه ماد رو PC براش بیاد کلاش و اینا براش بیاره اون موقع می فهمین که چجوره طراحی اسلحه :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
بالا بری پایین بیای به نظر من طراحیه اسلحه ها تو rage عالیه :biggrin1: حالا نظر تو هرچی باشه نظر من تغییری نمیکنه :biggrin1:
فرخ قبول کن یه جوریه ! :D من رسمآ از هیچ جای بازی نمیتونم ایراد بگیرم ولی این اسلحه هاش از اولین روز توی ذوقم میخورد تا همین الآن ! :D یه بار دیگه هم گفتم کلآ حالت طراحی اسلحه هاش با گرافیک بازی همخونی نداره و انگار از یه دنیای دیگه با یه استیل طراحی دیگه اومده ! :D نه اینکه گرافیکشون بد باشه ، طراحیشون با بازی همخونی نداره !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ قبول کن یه جوریه ! :D من رسمآ از هیچ جای بازی نمیتونم ایراد بگیرم ولی این اسلحه هاش از اولین روز توی ذوقم میخورد تا همین الآن ! :D یه بار دیگه هم گفتم کلآ حالت طراحی اسلحه هاش با گرافیک بازی همخونی نداره و انگار از یه دنیای دیگه با یه استیل طراحی دیگه اومده ! :D نه اینکه گرافیکشون بد باشه ، طراحیشون با بازی همخونی نداره !
خب نظرتونه میتونه درست باشه ولی به نظر من مشکلی نداره . چون دقیقا سلاح ها حالت کلاسیک داره و محیطهای بازی هم کلاسیک هست و مشکلی ندارم و بنظر خیلیم خوبه :D
حالا نترسید محض اطلاع بگم تو بازی 7 تا سلاحه دیگه هست که هنوز نشون ندادند! :D یعنی تا حالا 7 تاش را نشون دادند ولی 7 تای دیگش را نه :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بالا بری پایین بیای به نظر من طراحیه اسلحه ها تو rage عالیه :D حالا نظر تو هرچی باشه نظر من تغییری نمیکنه :D
والا ما هم نخواستیم نظر تو رو عوض کنیم:D اصلا مگه نظر تو رو هم میشه عوض کرد!!؟:-/ نعوذ بالله خوده کارمک هم بیاد بگه من از طراحی یکی از اسلحه ها راضی نیستم(شبیه قضیه ی ویدئوی گیرز 3 و کارمند اپیک و این صحبتا که خودت بهتر میدونی:D) تو میگی نه!با بازی همخونی داره!:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
از نظر منم استایل اسلحه ها با محیط بازی خیلی همخوانی داره. این بازی یه بازی پسا آخرالزمانی هستش. و اسلحه هاش چیزی بین حالت کلاسیک و مدرن ساخته شدن. طراحیه اسلحه ها با جو و داستان بازی کاملا همخوانی داره. بعد گرافیک بازی هم حالت real ( یه جورایی تم بازی فانتزی هست.) نداره که بشه اسلحه ها رو به شکل و ظاهر اسلحه های واقعی ساخت. از نظر من کاملا بی نقصه.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
خوب بازي هم كه ليك شد.گرچه من بايد هنوز منتظر باشم.

حالا اينارو بيخيال ميگم بچه ها بياين يكم هايپ كنيم تا نمرات سايتها در بياد.

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
نمیدونم چرا گرافیک و گیم پلی بازی یه جوری به نظرم زده...گرافیکش میشه گفت عالیه ولی واقعی نیست...فکر نکنم در حد اونی باشه که دوستان تعریف میکنن...حالا دوستان فن بازی نیان بگن نه اشتباه میکنی:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,670
نام
محمد
طبق تحقیقاتی که انجام دادم (:D) محدودیت انتشار نقدها نیمه شب دوشنبه برداشته میشه، یعنی در واقع همون روز انتشار بازی منتظر نقدهای رسمی باشید :D
Review embargo goes down midnight between Monday and Tuesday (October 3/4)

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
نمیدونم چرا گرافیک و گیم پلی بازی یه جوری به نظرم زده...گرافیکش میشه گفت عالیه ولی واقعی نیست...فکر نکنم در حد اونی باشه که دوستان تعریف میکنن...حالا دوستان فن بازی نیان بگن نه اشتباه میکنی:d
خوب معلومه . گرافیکش نبایدم واقعی باشه . از اولم قرار بود همینجوری باشه
یه چیزیه تو مایه های cell shade هست که قبلا تو borderland بود

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ای ول، چه زود لیک شده!! من الان گذاشتم داتلود بشه تا یه ساعت دیگه تمومه. یه خورده که بازی کردم میام گزارش میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر