Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
rage یه بازی با گیم پلی boring ه. عمرا میانگین امتیازاتش بالای 90 بشه. اون دوران که کارمک اقا و سلطان گیم بود دهه 90 بود. الان انقد رقیب زیاده که این بازی اگه این گرافیکو نداشت تقریبا هیچی نبود.
rage و dark souls تو یه روز میان. پس امتیازاتشون با هم میاد. حالا ببینید همین dark souls چجوری پوزشو بزنه.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
rage یه بازی با گیم پلی boring ه. عمرا میانگین امتیازاتش بالای 90 بشه. اون دوران که کارمک اقا و سلطان گیم بود دهه 90 بود. الان انقد رقیب زیاده که این بازی اگه این گرافیکو نداشت تقریبا هیچی نبود.
rage و dark souls تو یه روز میان. پس امتیازاتشون با هم میاد. حالا ببینید همین dark souls چجوری پوزشو بزنه.
اولا rage فقط گرافیک نیست . تریلر از گیم پلی دیدی تا حالا ؟؟
دوما rage چه ربطی به dark souls داره ؟؟ یعنی چون تو یه روز میان مثلا منتقدین به ریج کم میدن به دارک ... زیاد ؟؟؟ یا سبکشون یکیه ؟؟
سوما نظر منتقدا اصلا برای من شرط نیست . مهم اینه که خودمون از بازی لذت ببریم که میبریم :x

• Like
Reactions: Soheil

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تا حالا تو ویدئوهایی که نشون دادند متوجه این شدید که تو بازی یه غول خیلی کوچولوی دیگه وجود داره ؟:D
البته تو بازی چندتا غول وجود خواهد داشت که یکیش را دیدیدم ولی تو این عکس فقط دسته یکی از غول ها را نشون میده که خیلی کوچولو هست :D

2r6w7syyr9j1fk5vzm05.jpg

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ماشالله فرخ بازی رو نیومده قورت دادی !
به نظرت تو بازی غول آخر کشون زیاد داره یا مثل Bullet storm خیلی کمه ؟ یعنی میشه با صاحب این دست یه جنگ درست و حسابی راه بندازیم ؟

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
ماشالله فرخ بازی رو نیومده قورت دادی !
به نظرت تو بازی غول آخر کشون زیاد داره یا مثل Bullet storm خیلی کمه ؟ یعنی میشه با صاحب این دست یه جنگ درست و حسابی راه بندازیم ؟
من فک کنم بشه با صاحب این دسته جنگید . چون نمایشی این یارو رو نزاشتن که :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب یکی تو neogaf گفته که بازی دست سایتها رسیده و بازی را زیر ذربین گذاشتند . نقدهای بازی از روز 3 شنبه سرازیر میشه و بعضی سایتها زودتر یعنی دوشنبه امتیازاتشون را اعلام میکنند ! که ظاهرا ign یکی از اونهاست . نقدهای بازی را دقیقا انداختن تو روز عرضه بازی و یا یک روز قبلش .

سایته ign هر دو روز یک preview از بازی میزاره که یکیش اینه میتونید ویدئو پیشنمایش نسخه 360 را ببینید واقعا فوق العادست! کلی صحنه های جید داره . من انتظار یک نمره طلایی از ign دارم :D
http://www.youtube.com/watch?v=m1T4PN1kjr0

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چه فرقی داره؟:d چیزی که ریخته بازی با عنوان آخر زمان:d

الان میخوای 3 صفحه روی این با من بحث کنی؟ :D
یکی از سایتها میگفت که rage برای همیشه بازی های اخر الزمان را دگرگون میکنه :D
فقط تا چند روز دیگه مشخص میشه که اینا هایپ بوده یا واقعیت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند