Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
رو هارد اکسترنال چی؟ میشه ریخت بازی کرد؟؟
هاردای اکسترنال محدودیت نصب 16 گیگی دارن.اگه قراره همه ی دیسکا با هم نصب بشه،خیر،نمیشه رو هارد اکسترنال نصب کرد.اگه بشه جدا نصب کرد،چرا.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
هاردای اکسترنال محدودیت نصب 16 گیگی دارن.اگه قراره همه ی دیسکا با هم نصب بشه،خیر،نمیشه رو هارد اکسترنال نصب کرد.اگه بشه جدا نصب کرد،چرا.
با هم که فکر نمیکنم هیچ بازی ای تا حالا خواسته باشه. جدا جدا باید نصب کرد

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
وقتی 360 اجبارا هارد نداره ( آرکید و اسلیم 4 گیگ )
پس هیچ بازی ای هم نصب اجباری نخواهد داشت
این بازی هم هر چند تا دیسک که داشته باشه
مثله بازی هایه چند دیسکه دیگه اجرا خواهد شد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
2 تا تریلر WastTown یا یه همچین چیزی و The Dawn رو دیدم خیلی خوب بود آقا :d
البته فکر کنم قدیمی بودن اما من تازه دیدم . عاشق گیم پلی بازی شدم . فوق العادست حیف که بد موقعی میاد

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این rage رو هیچ وقت جدی نگرفتم اما وقتی تریلرش رو دیدم متوجه شدم با یه شاهکار اخر الزمانی طرفیم! با اینکه اثار اخر الزمانی رو دوست ندارم ولی این بازی بشدت منو جذب خودش کرده...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
چطو مگه؟ این بازی شعاع تخریبش اینقدر هست که خودش رو بیاره اول لیست :D.

100% . اما متاسفانه برای من شعاع تخریب Forza 4 در حد انفجار اتمی هستش :d
اینجاست که قدرت انتخاب آدم به چالش کشیده میشه دیگه . خیلی امسال شلوغ است دچار افسردگی شدیم کلا :d
آقا Legacy Of id رو هم دیدم . دیگه از گرافیک بازی مطمئن شدم تو تمام تریلرها زوم میکنم رو گیم پلی . فوق العادست آقا

• Like
Reactions: uriel

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
100% . اما متاسفانه برای من شعاع تخریب Forza 4 در حد انفجار اتمی هستش :d
اینجاست که قدرت انتخاب آدم به چالش کشیده میشه دیگه . خیلی امسال شلوغ است دچار افسردگی شدیم کلا :d
آقا Legacy Of id رو هم دیدم . دیگه از گرافیک بازی مطمئن شدم تو تمام تریلرها زوم میکنم رو گیم پلی . فوق العادست آقا

افسردگی زمانی تکمیل میشه که میفهمیم XGD3 بالاخره خودش رو نشون داد و دماغ هممون رو حداقل برای مدتی سوزانید

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
412
نام
arash
توی اخرین قسمتی که به تازگی از سریال Breaking Bad منتشر شد من دیدم که یکی از شخصیتهای سریال داره این بازی رو با control gun انجام میده مگه دموی قابل بازی منتشر شده؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
سایت CVG دیروز تو پیشنمایش یه حرف عجیبی تو تیر خبرش گذاشته :D

RAGE:reinventing the FPS
معنیش را که میدونید ؟:D پیشنمایش را اینجا بخونید بد نیست :
http://www.computerandvideogames.com/316770/previews/rage-reinventing-the-first-person-shooter/

ایا هایپ های من جواب خواهد داد ؟:D
مگه شک داشتی فرخ جان؟ پیش نمایشو هنوز نخوندم ولی دیگه تیترش داره میگه با چه بازی ای طرفیم، خود منم معتقدم این بازی ژانر fps رو یه قدم به جلو میبره و اونو دوباره بازسازی میکنه و از این تکراری شدن نجاتش میده.. با تریلر هایی که ازش دیدم و با پیشینه ی id اصلا شک ندارم که این اتفاق میفته.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مگه شک داشتی فرخ جان؟ پیش نمایشو هنوز نخوندم ولی دیگه تیترش داره میگه با چه بازی ای طرفیم، خود منم معتقدم این بازی ژانر fps رو یه قدم به جلو میبره و اونو دوباره بازسازی میکنه و از این تکراری شدن نجاتش میده.. با تریلر هایی که ازش دیدم و با پیشینه ی id اصلا شک ندارم که این اتفاق میفته.

خب امسال سایتها خیلی سخت گیر تر از سالهای قبل بودند ! الان یه همچین حرفی منو خیلی امیدوار میکنه :D ژانر FPS هم این چند ساله ته کشیده از لحاظ نو اوری و....... یه همچین حرفی را گفتن معنیه اینه که واقعا باید یه تحول تو این سبک داده باشه .

ما که از اول طرفدار این بازی بودیم و هستیم حرفم در مورد اینه که ایا این حرفها حقیقت دارند و این هایپ های ما تو سایت بالاخره جواب میده یا نه ؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر