Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
جالبه دوستان میخوان با پنبه سر این بازی رو ببرن. یکی میاد میگه اسلحه هاش کمه، یکی میگه تنوع دشمنش کمه، یکی میگه گرافیکش اونجورم بالا نیست، یکی میگه داستانم فکر نکنم داشته باشه درستو حسابی و......
آخر سر هم میگن ولی بازیش مطمئنم عالیه:d. خوب عزیزان من بازی ای که اینقدر از نظر شما نقص داره چجوری میخواد عالی بشه. خوب یه کله بگید از بازیش خوشمون نمیاد این که دیگه بهتره که. چرا قابلیت های بازیرو زیر سوال میبرید. فضا و جو این بازی همه پسند نیست ولی این خیلی بده که پتانسیل بالای این بازیرو زیر سوال ببرین. حالا روزی که بازی عرضه بشه و نمرات درخشان بگیره از بیشتر سایت ها، همه، حرفایی که زدنو یادشون میره و 180 درجه تغییر نظر میدن.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
جالبه دوستان میخوان با پنبه سر این بازی رو ببرن. یکی میاد میگه اسلحه هاش کمه، یکی میگه تنوع دشمنش کمه، یکی میگه گرافیکش اونجورم بالا نیست، یکی میگه داستانم فکر نکنم داشته باشه درستو حسابی و......
آخر سر هم میگن ولی بازیش مطمئنم عالیه:d. خوب عزیزان من بازی ای که اینقدر از نظر شما نقص داره چجوری میخواد عالی بشه. خوب یه کله بگید از بازیش خوشمون نمیاد این که دیگه بهتره که. چرا قابلیت های بازیرو زیر سوال میبرید. فضا و جو این بازی همه پسند نیست ولی این خیلی بده که پتانسیل بالای این بازیرو زیر سوال ببرین. حالا روزی که بازی عرضه بشه و نمرات درخشان بگیره از بیشتر سایت ها، همه، حرفایی که زدنو یادشون میره و 180 درجه تغییر نظر میدن.
نه به خدا :d
اگه من حتی یه لحظه از این بازی بدم اومده باشه .
بابا چند ساله منتظرشیم
منظور من این بود که تو تریلرهایی که دیدم دشمنا همه یه تیپ بودن ( تازه نگفتم که این بده )

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
نه به خدا :d
اگه من حتی یه لحظه از این بازی بدم اومده باشه .
بابا چند ساله منتظرشیم
منظور من این بود که تو تریلرهایی که دیدم دشمنا همه یه تیپ بودن ( تازه نگفتم که این بده )
شایدم من بد متوجه شدم;). البته بازی هم مثل خیلی چیزای دیگه سلیقه ایه ولی من مطمئنم این بازی از لحاظ ویژگی های کیفی و گیم پلی یکی از بی نقص ترین بازی های این چند ساله هست. از نظر خود من بهترین FPS سال خواهد شد. ( نظر شخصی).

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
شایدم من بد متوجه شدم;). البته بازی هم مثل خیلی چیزای دیگه سلیقه ایه ولی من مطمئنم این بازی از لحاظ ویژگی های کیفی و گیم پلی یکی از بی نقص ترین بازی های این چند ساله هست. از نظر خود من بهترین FPS سال خواهد شد. ( نظر شخصی).
منم موافقم
تو بازی هوش مصنوعی و عکس العمل دشمنان فوق العاده خوبه :x
وقتی هم که میزنیمشون خیلی متفاوت و طبیعی میوفتن
سبک گرافیکیه بازی هم فوق العادس نه انقدر cell shade هست که ادم زده بشه ( مثل borderlands ) نه خیلی واقع گرایانه
در کل شدیدا منتظریم >:d<

• Like
Reactions: uriel

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نمیدونم از دیروز تا حالا Previewsبازی که تمام سایتها کردند خوندید یا نه ؟! 3 ساعت اول بازی در تحویل سایتها بوده از بازی به شدت تعریف میکنند ! بعضی از سایتها گفتند این بازی fps را به مرحله دیگه سوق داده ! خیلی هاشون میگن بهترین بازیه id هست که تا حالا ساخته ! خیلی هاشون میگن این بازی اصلا کاملا متفاوته !
اخر سر نمیدونم امتیازات این بازی چطور میشه ولی تعریفی که دارند میکنن باید امتیازات بازی بالا باشه !
بازی حداقل 16 ساعت گیم پلی داره که سازنده گفته میتونید 18 الی 20 ساعت براش گیم پلی در نظر بگیرید ! هوش مصنوعی بازی فوق العادست و اینکه از انمیشنهای بازی بسیار بسیار تعریف شده حتی بعضی سایتها گفتند در حد نسل بعد! برای هر دشمن 500 نوع انمیشن طراحی شده ! حالا جنبه های دیگر گرافیکی دیگه تعریف نکنم خودتون بردید بخونید .....................

حالا باز بیاید بگید فرخ هایپ میکنه !:D به خدا اینا را من نمیگم چیزیه که سایتها میگند و اینجا دارم نقل قولشون میکنم خود آریا در جریانه :D حالا زد بد در اومد مقصرش من نیستم !

این ویدئو اختصاصی هم از PC-Games هست حتما ببنید فوق العادست !
http://www.hardwareclips.com/hdvideo/3630/Rage-Preview-Gameplay-PC-Games

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
آره خوندم ، من که به غیر از این ازش انتظار نداشتم. قبلا هم گفتم این باری فقط تو یک یا دو قسمت خوب عمل نکرده، تو بیشتر قسمت ها عالی عمل کرده. اینو میشه به وضوح توی تریلر هاش دید. مطمئنا همونطور که گفتن fps رو وارد مرحله ی جدیدی میکنه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تریلر جدید بازی بنام Uprising . بی برو برگرد نگاه کنید فوق العادست تریلر تبلیعاتیه ! یه اهنگ فوق العاده روش گذاشتند بعضی صحنه هاش میخکوب کنندست !
بازی از اون چیزی که فکر میکردم هم بهتره !

http://www.youtube.com/watch?v=JtG3xe1u2uc

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
وای خدای من این چی بود دیگه؟ محیط های جدید و موجوداتی که تا حالا نشون ندادن رو تو این تریلر گذاشته بودن. گرافیک بازی اصلا قابل وصف نیست، فیزیک بازی فوق العادست و از تمام این ها برتر طراحی و design محیط های بازی هست. مطمئنا ID بازگشت شکوهمندانه ای با این بازی خواهد داشت. دیگه چیزی نمیگم فقط تریلر رو دان کنید و نگاه کنید.
اینم لینکش:
http://www.gamepron.com/file/8821/Rage-Uprising-behind-the-scenes-Trailer/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر