Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
crysis 1 2 و bf3 گرافیکشون واقعا عالیه ولی چیزی که rage رو از تمام بازی ها متمایز میکنه وضوح بافت هاست. واقعا زنده بودن و قابل لمس بودن کاراکتر ها و محیط بازیرو من به شخصه تو هیچ بازی ای نمیبینم. انصافا کارمک رو قسمت جالبی دست گذاشته، این تکنولوژی به هر چه طبیعی تر بودن محیط و کاراکتر ها کمک شایانی کرده. اعجاب آورتر از همه اینکه ایشون چه ترفندی واسه ی اجرای یه همچین شاهکاری رو کنسول با 60 فریم قفل بکار برده. من فقط میتونم بگم جادو کرده.

جان كارمك هم دقيقا يكي شبيه استيو جابز هست !!!
اينا كلا يه چند سالي از الباقي ادما كه هم تخصص باهاشون هستند جلوترن !!
كاري كه الان اينا ميكنن علمش چند سال ديگه همه گير ميشه ..
تا اون موقع اينا رفتن سراغ يه چيز جديدتر ;)

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
جان كارمك هم دقيقا يكي شبيه استيو جابز هست !!!
اينا كلا يه چند سالي از الباقي ادما كه هم تخصص باهاشون هستند جلوترن !!
كاري كه الان اينا ميكنن علمش چند سال ديگه همه گير ميشه ..
تا اون موقع اينا رفتن سراغ يه چيز جديدتر ;)
دقیقا همینه کوروش جان این آدم واقعا یه نابغه تو زمینه ی برنامه نویسیه. همونطورم که میگی همیشه یه قدم جلوتره از بقیه ی بازیسازا. واقعا مهره ی کلیدی ای واسه ی ID هستش. این شرکت تکنولوژی پیشرفته ی بازیاش رو به این شخص مدیونه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کسانی که شک دارن نسخه کنسولی با این چیزهایی که نشون دادند فرق داره این ویدئوی زیر را که کات کردم حتما ببینید .
اینو مطمئن باشید کسی ندیده فقط من دیدم! :D ماله یکی از مصحبه های ign هست که داشتن با 360 بازیش میکردن اون قسمت مربوطه را براتون کات کردم :

توصیه میکنم حتما ببینین 40 مگ حجمشه :
http://www.4shared.com/get/FwjKUQuH/2404e73d-759d-42e8-af98-a47a08.html

• Like
Reactions: uriel

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
اونایی که میگفتن rage رو کنسول این چیزی که نشون میدن نیست حالا تحویل بگیرن.
البته چندتا دیگه از این پارت های jace hall که مربوط به rage هست تو ign هست میتونین برین ببینین.
ممنون از فرخ و need to fight عزیز. دیگه امیدوارم مخالفین یکم سنجیده و از روی منطق قضاوت کنن. شک نکنین بهترین گرافیک کنسولی از آن rage خواهد بود.

• Like
Reactions: Panther_X

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اونایی که میگفتن rage رو کنسول این چیزی که نشون میدن نیست حالا تحویل بگیرن.
البته چندتا دیگه از این پارت های jace hall که مربوط به rage هست تو ign هست میتونین برین ببینین.
ممنون از فرخ و need to fight عزیز. دیگه امیدوارم مخالفین یکم سنجیده و از روی منطق قضاوت کنن. شک نکنین بهترین گرافیک کنسولی از آن rage خواهد بود.

خواهش میکنم.
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر