Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ 2 ، 3 تا عکس آپ کن بذار لطفا :d
من که دیگه حجمم ته کشیده نمی تونم دانلود کنم :d

عکس دیدن کی شود مانند تریلر دیدن ؟:D متاسفانه rage از اون جمله بازیهاست که نباید از تصویر ببینی ! چون بدتر بنظر میاد . تریلر را باید ببینی . وقتی گیرز 3 را نشون میدن گیگ گیگ دانلود میکنی الان حجمت ته کشید ؟:D
اینم بگم تا جایی که میدونم باید از ساعت 12 شب به بعد دانود کلا رایگان باشه !

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
وقتی گیرز 3 را نشون میدن گیگ گیگ دانلود میکنی الان حجمت ته کشید ؟:D
اینم بگم تا جایی که میدونم باید از ساعت 12 شب به بعد دانود کلا رایگان باشه !
GEOW 3 با rage مقایسه میکنی :d
عکس دیدن کی شود مانند تریلر دیدن ؟:D متاسفانه rage از اون جمله بازیهاست که نباید از تصویر ببینی ! چون بدتر بنظر میاد
طلا که پاکست چه منتش به خاکست؟:d
این خراب شده که من ازش گرفتم ، شب و غیره شب نداره ، مثل ریگ کم میکنه :d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,842
البته فرخ جان این لینک دانلودت واسه ی من کار نکرد برادر. اگه بازم لینک با کیفیت بالا داری بذار من از game spot دیدم و دانلود کردمش. بازی خیلی وسیعه با این وسعت چجوری یه همچین چیزی ساخته خدا میدونه!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بینظیر و باورنکردنی:-o
من دیگه حرفی ندارم فقط همینو بگم که امسال بهترین گرافیک مال همین بازیه پس کسی خودشو واسه بازیه دیگه ای خسته نکنه.همه به دوم شدن باید فکر کنن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من چرا اینقدر با اسلحه های این حال نمیکنم!؟:-/
آخه این چیه!؟:D

والله!!:D

خدا ببینم این اریا را چیکار نکنه :D یبار اریا که به اسلحه هاش گیر داد الان همه از طراحی اسلحه هاش شاکی شدند ! یعنی قبل پست اریا کسی یکدونه پست هم در این مورد نداشت ! :D

دوما طراحی اسلحه چشه ؟! :d اتفاقا از جمله از اسلحه هایی که من باهش حال میکنم !
فقط فرقه rage اینه که طراحی اسلحه هاش با کل شوترها فرق داره ! و دیگه اسلحه های تکراری با طراحی تکراری نمیبییم که تو کل بازی ها داره استفاده میشه !
حالا به مزاج بعضی ها خوش نیمده دلیل بر بد بودنشون نیست .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
خدا ببینم این اریا را چیکار نکنه :biggrin1: یبار اریا که به اسلحه هاش گیر داد الان همه از طراحی اسلحه هاش شاکی شدند ! یعنی قبل پست اریا کسی یکدونه پست هم در این مورد نداشت ! :biggrin1:
بابا من چیکارم !! :D کلآ اسلحه هاش یه جوریه دیگه ! به استیل گرافیکی بازی نمیخوره !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خدا ببینم این اریا را چیکار نکنه :D یبار اریا که به اسلحه هاش گیر داد الان همه از طراحی اسلحه هاش شاکی شدند ! یعنی قبل پست اریا کسی یکدونه پست هم در این مورد نداشت ! :D

دوما طراحی اسلحه چشه ؟! :d اتفاقا از جمله از اسلحه هایی که من باهش حال میکنم !
فقط فرقه rage اینه که طراحی اسلحه هاش با کل شوترها فرق داره ! و دیگه اسلحه های تکراری با طراحی تکراری نمیبییم که تو کل بازی ها داره استفاده میشه !
حالا به مزاج بعضی ها خوش نیمده دلیل بر بد بودنشون نیست .
خوبه دیگه همینم کم بود بگی تحت تاثیر حرف اریا قرار گرفتی!!:D
حالا مگه من گفتم بده!؟:D گفتم من حال نمیکنم.نه اینکه با اسلحه های عجیب غریب حال نکنما!! مثلا با اسلحه های PREY بی نهایت حال کردم ولی این،مخصوصا اینی که عکسش رو گذاشتم،اصلا حس قدرت به آدم نمیده:D شبیه تفنگ بادی میمونه:D
بابا من چیکارم !! :D کلآ اسلحه هاش یه جوریه دیگه ! به استیل گرافیکی بازی نمیخوره !
نه،مثل اینکه چیزای مشترک بیشتری به غیر از میراندا و اشلی هم داریم:D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا

آهان ایول دنبال یه جمله میگشتم که بگم اسلحه هاش قشنگن ولی به این بازی یه جورایی نمی خورن که کاملترش رو تو گفتی !
این اسلحه ها باحالن ولی بیشتر به بازیهایی مثل Red Faction یا Bulletstorm می خورن !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر