Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کجاش رنگ بندیش یه جوریه؟ Borderland رنگبندیش خداش با این فرق دراه !
به من که حس اونو میده :d.

میگم میثم بشین rage را هم تحقیر کن ببینم ما که عادت کردیم :biggrin1: تو که استاد این کارهایی ! mw2 را که داغون کردی ! crysis2 هم را که داغون کردی ! BFT3 را همه کف کردن تو باز هیچ چیز خاصی درش ندیدی ! الانم RAGE روش :biggrin1:
تازه کجاش رو دیدی؟ نه خداوکیلی BF3 که هیچی نداشت، اصلا بحثی درش نیست.
خدایی من جرات کل انداختن با کارمک رو ندارم :x.
ولی جدا به نظرم
Don't spook the dragon miesam jaan.:d
:d.
من منظورت رو نگرفتم :-".

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
آقا من یه چیزی میگم ناراحت نشید:d
کنسول سخت افزازش محدوده انتظار معچزه گزافیکی نداشته باشید
هر قدر هم خوب باشه من یکی رو شکفت زده نمیکنه رو کنسول:dچون میدونم کار خاصی نمیتونن رو کنسول بکنن

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
فرخ با این عمرا به هیچ جا نمیرسی ! :d گرافیک بصری افتضاحه که :d:d

I said don't declare war on me , but you have chosen the wrong way :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ با این عمرا به هیچ جا نمیرسی ! :d گرافیک بصری افتضاحه که :d:d

I said don't declare war on me , but you have chosen the wrong way :d

اهان شروع شد ! الان داری به قولی که داده بودی عمل میکنی :d
خب یکم وایسا منم دارم برات :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اهان شروع شد ! الان داری به قولی که داده بودی عمل میکنی :d
خب یکم وایسا منم دارم برات :D

الآن واقعا چه چیز خاصی تو این تریلر مشاهده نمودی شما ؟ :d بگو شاید نظرمون عوض شد ! آخه من چیز خاصی ندیدم :d

Update: منظورم گیم پلی نیست ها ! اون جنبه Fun داره و با حاله ! :d صرفا گرافیک بصری رو میگم :d

Update 2: امضا هم عوض شد :d

Update 3: مشکل نداره :d عمرا آخر سال سر گرافیک بصری Rage آبروم نمیره :d تو نگران خوت باش که به TES V گفتی lol ! :d آبروت نره :d

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الآن واقعا چه چیز خاصی تو این تریلر مشاهده نمودی شما ؟ :d بگو شاید نظرمون عوض شد ! آخه من چیز خاصی ندیدم :d

هیچی دوتا زامبی کچل دیدم که داشتن میپریدن اینور و اونور با یه دونه تیرکمون خودکار که میتونستی جرقه پرت کنی :d

در ضمن امضات را عوض کن بنویس Waiting for lol of 2011......

ویرایش : اتفاقا منم امضام را عوض کردم :D فرصت داری حرفت را عوض کنی وگرنه سر عرضه بازی بدجوری با آبروت بازی میکنه =))

ویرایش 2 : همه میدونن که اونی که گذاشتی امضاء من شوخی کردم پس میتونی امضات را برداری =)) ولی تو هنوز فرصت داری حرفت را پس بگیری ! :D جمله دوم هم که تو امضام هست اشاره به بصری نکردی گفتی ( صرفا گرافیک ) که شامل همه موارد گرافیکی میشه !

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ترنسليشن::biggrin1:
با دمه شير( استاد كارمك) بازي نكن ميثم جاان.:d
اگه بازیش بد باشه، من کارمک رو هم میکوبم!!! :d.
کلا من نقش هونگ رو بازی میکنم :-".

ولی به هر حال من Rage رو دوست دارم هرچند از رنگ زرد که توش به شکل غیر قابل باوری به کار رفته خوشم نمیاد این هم دیگه مشکل من نیست مشکل چشم عزیز که به رنگ زرد حساسیت داره!!!.

اتفاقا یکی از دلایلی که به این بازی بیشتر از بقیه بازی ها امید دارم این که زیاد تو بخش بصری مانور داده نشده مثل اون گریه ی خواهر 2 :-" که کلش بصریه تا تکنیکی ...

تو این بازی بیشتر به تکنیک توجه شده، فقط امیدوارم موقع عرضه نزنه تو ذوقم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هرچند از رنگ زرد که توش به شکل غیر قابل باوری به کار رفته خوشم نمیاد این هم دیگه مشکل من نیست مشکل چشم عزیز که به رنگ زرد حساسیت داره!!!.
کدوم زرد میتونی چند تا زرد نشون بدی به من ؟ خب تو محیطهای کویر مانند حال هوا همیشه حالت زرد رنگ داره برای خودش نمیتونن که از صورتی استفاده کنن :D ولی چندتا لوکیشن تو بخش pc گذاشته بودم خودم از گیم پلی بازی کپچر کردم اتفاقا اشاره به گرافیک بصری هم میکنه !:D ینجا تو رنگ زرد میبینی ؟
60443782309120082850.jpg

82626339312930402740.jpg

69072283140336535308.jpg

اینا هم اخرین preview از ign و g4tv هست ماله 3 هفته پیشن . من واقعا شگفت زده میشم که با این همه تعریف که الان میکنن ولی تو عرضه بازی نام امید کننده باشه !

ign :
The Visuals : Holy crap, this game is gorgeous. As soon as we started exploring the Wasteland, the blue of the sky, the detail in the rock walls and the animations for the characters just popped. The lip syncing seemed spot-on, and the environments seemed varied. Oh, and the explosions? So good looking

:G4TV
What I learned from all of this is that RAGE is extremely gorgeous. I mean, the environments, the environmental effects, the sky, the large open environments all look stellar. Totally jaw-dropping

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کدوم زرد میتونی چند تا زرد نشون بدی به من ؟ خب تو محیطهای کویر مانند حال هوا همیشه حالت زرد رنگ داره برای خودش نمیتونن که از صورتی استفاده کنن :biggrin1: ولی چندتا لوکیشن تو بخش pc گذاشته بودم خودم از گیم پلی بازی کپچر کردم اتفاقا اشاره به گرافیک بصری هم میکنه !:biggrin1: ینجا تو رنگ زرد میبینی ؟
نه خب میگم، من شاید نتونم بازی کنم، وگرنه مشکلی به بازی نمیشه گرفت.
این عکس سومی که دادی زرد بود قشنگ :d.

این گرافیکش یک کم حالت کارتونی نمیزنه؟ اسمش یادم رفته ؟ دارکنیس 2 رو هم دارند اون تیپ میسازند!؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بذارید بیاد بعد اونوقت ما نمیذاریم شما نفس بکشید:d حالا هی بکوبید...

به من که حس اونو میده :d.

تازه کجاش رو دیدی؟ نه خداوکیلی BF3 که هیچی نداشت، اصلا بحثی درش نیست.
خدایی من جرات کل انداختن با کارمک رو ندارم :x.
ولی جدا به نظرم
:d.
من منظورت رو نگرفتم :-".
یه سوال دارم؛ اصولا تو از چیزی خوشت میاد؟:d اینو اول بگو تا تکلیف من با تو روشن بشه:d!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یه سوال دارم؛ اصولا تو از چیزی خوشت میاد؟:d اینو اول بگو تا تکلیف من با تو روشن بشه:d!
خودمم بعضی وقت ها شک میکنم :-؟، مثلا مکس پین از نمونه بازی هایی که من میپرستمش.

ولی خدایی میگم، آدم نباید تو جو قرار بگیره مثلا خوب گفتن از COD MW2 و این که گرافیکش خوبه کاملا یه حرف که معلومه طرف تو جوه بازی ای که نه فیزیک داره نه تخریب پذیری و نه چیز دیگه ای.

البته Rage فرق میکنه بر خلاف Crysis 2 که خیلی روی بخش بصری مانورداده بود. Rage بازی ای هست که به نظرم بیشتر تو بخش تکنیکی مانور داده، از عکسا ها و... به این نتیجه رسیدم حالا عرضه بشه چی بشه نمیدونم.
من بازی ای که بیشتر روی بخش تکنیکی مانور داده بشه رو خیلی دوست دارم.

به نظرم همین که ساخت این بازی 15 سال!! طول کشیده باید منتظر یه شاهکار به تمام معنا باشیم:x
یه بازی دیگه هم بود too human همچین چیزی بود اسمش، اونم ساختش خیلی طول کشیده بود دست هر ناشری هم بگی افتاده بود.
در پایان ... :d.
البته کار جان کارمک رو نمیشه با بقیه مقایسه کرد ولی خب ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر