Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
خیلی کم رنگ و تک رنگ و ... کار شده. این چیزا برام اهمیت داره.
خلاصه فرخف امیدوار باش که بعد از عرضه ش نگیم " آه Borderlands کجائی که یادت بخیر" :D.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جو سازی نکن :d

برو Story Trailer برادر چوات رو با این مقایسه کن ! معلوم میزنه زیر دلت !:d

خودت جو سازی میکنی به من میگی جو سازی میکنم ؟:d
من فقط تو کف اینم چرا نظرات ملت بازیسنتر با کل دنیا فرق داره ؟
شما باید هر بازی را با بازی جواد جونت مقایسه کنی ؟:D اگرم مقایسه میکنی کلمات افتضاح و ....به کار نبر که دل ادم کباب میشه .
اگه فرصت کردم حتما نشون میدم تو این تریلر به کدوم جزئیات اشاره شده و همچنین با دیدن این تریلر انیمیشنهای بازی بیشتر از هرچیز ادم را مجذوب خودش میکنه .

خیلی کم رنگ و تک رنگ و ... کار شده. این چیزا برام اهمیت داره.
خلاصه فرخف امیدوار باش که بعد از عرضه ش نگیم " آه Borderlands کجائی که یادت بخیر" :D.

این نظرات شیرینتر از عسل را برای CRYSIS 2 هم داشتی :D
عزیزم .

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
خودت جو سازی میکنی به من میگی جو سازی میکنم ؟:d
من فقط تو کف اینم چرا نظرات ملت بازیسنتر با کل دنیا فرق داره ؟
شما باید هر بازی را با بازی جواد جونت مقایسه کنی ؟:D اگرم مقایسه میکنی کلمات افتضاح و ....به کار نبر که دل ادم کباب میشه .
اگه فرصت کردم حتما نشون میدم تو این تریلر به کدوم جزئیات اشاره شده و همچنین با دیدن این تریلر انیمیشنهای بازی بیشتر از هرچیز ادم را مجذوب خودش میکنه .

این نظرات شیرینتر از عسل را برای CRYSIS 2 هم داشتی :D
عزیزم .

دلبندم من 60 برابر تو id فنم:d بزرگ شدم با این استاد کارمک ، تیراندازی یاد گرفتم و...:d

ولی این تریلر اونی نبود که من بعد از نمایش خیره کننده ی E3 انتظار داشتم و یه جورایی حالم گرفته شد پس افتضاحی که گفتم نسبی بوده نه مطلق:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
یه چیز که امیدوار کننده بود وسط تریلر یه قسمت هایی از گیم پلی رو نشون میداد که واقعا شاخ بود و گرافیکش خیلی عالی بود ولی چون سریع رد میشد چیز زیادی ازش نمیفهمیدی ! مثلا یه تیکش که روی دوربین اب ریخته شده بود و خیس بود صفحه خیلی عالی بود...

ویرایش:

همین عکس های فرخ که سریع کپچر کرده قبل اینکه صحنه عوض بشه معلومه شاخه بازی:D
فریخ ملت به اون قسمت فضای بازش گیر دادن که منم دیدم زیاد جالب نبود...

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من با گرافیک بازی هیچ مشکلی ندارم !
به نظرم خیلی هم عالیه , مثلا همین غول بزرگه که نعره می زنه ! از اندازه و طراحیش , قدرت انجین نشون میده
ولی با زاویه دوربینش اصلا حال نکردم , زیادی جلو هست .

• Like
Reactions: Farh@d

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
RAGE-280x80.jpg

Rage Weaponry Video Montage

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تنها چیزی که تو این بازی منو نگران میکنه AI تو بازی هست . بازی حالت SANDBOX داره و دشمنها از هر طریقی میتونن بهت حمله کنن ولی دشمنها عکس العمل جالب توجه به کاری که شما انجام میدید را ندارند. خیلی هم اسون کشته میشن شاید با یک تیر ! ولی انیمیشنهاشون فوق العادست ! مخصوصا وقتی بهشون تیر میزنین انمیشنهاس فوق العادی ای از خودشون نشون میدن یا مثلا وقتی میخوان پشت دیوار مخفی بشن واقعا قابل توجه .
امیدوارم تو این وقت باقی مونده id حتما یه فکری به حال این قضیه بکنه این چیزی که گفتم چندتا از سایتها هم اشاره کردند .

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
تنها چیزی که تو این بازی منو نگران میکنه AI تو بازی هست . بازی حالت SANDBOX داره و دشمنها از هر طریقی میتونن بهت حمله کنن ولی دشمنها عکس العمل جالب توجه به کاری که شما انجام میدید را ندارند. خیلی هم اسون کشته میشن شاید با یک تیر ! ولی انیمیشنهاشون فوق العادست ! مخصوصا وقتی بهشون تیر میزنین انمیشنهاس فوق العادی ای از خودشون نشون میدن یا مثلا وقتی میخوان پشت دیوار مخفی بشن واقعا قابل توجه .
امیدوارم تو این وقت باقی مونده id حتما یه فکری به حال این قضیه بکنه این چیزی که گفتم چندتا از سایتها هم اشاره کردند .
موافقم !

تو این تریلر میدون میان بغلت تو هم با یه Melee دخلشون رو میاری :d

ولی بازی فوق العاده خواهد بود :d

پ.ن : گرافیک Crysis 2 بهتره فرخ :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
پ.ن : گرافیک Crysis 2 بهتره فرخ :d

60 فریم بدون افت فریم قفل شده روی 60 ( حداکثر و حداقل ) برای اولین بار روی کنسولها ! NATIVE 720 رزولیشن با Minimum 2XAA set Total environment و big environment or more open World world و Fantastic Animation Design و Mega Textures Technology و unheard environment Details :d

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
حالا می بینیم ...:d

پ.ن : البته ما به شدت مخلص استاد کارمک هستیم ، فن بازیه ما بمونه برای Doom IV :d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
رنگ بندیش به نظرم یه جوریه اگر مثل Borderland باشه رنگ بندیش حالم گرفته میشه.

اما در کل این بازی بهترین گرافیک بشه!؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کجاش رنگ بندیش یه جوریه؟ Borderland رنگبندیش خداش با این فرق دراه !
اما در کل این بازی بهترین گرافیک بشه!؟
میگم میثم بشین rage را هم تحقیر کن ببینم ما که عادت کردیم :D تو که استاد این کارهایی ! mw2 را که داغون کردی ! crysis2 هم را که داغون کردی ! BFT3 را همه کف کردن تو باز هیچ چیز خاصی درش ندیدی ! الانم RAGE روش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر