Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نمایش گرافیکی باز هم تا حالا انصافا خیره کننده بوده و جزو بهترین گرافیکای این نسل میشه

منظورتون doom4 هست یا Rage ؟ چون Doom4 حتی یک شات هم ازش متشر نشده چه بمونه تریلر !
--------------------------------------------------
به خدمتتون عرض کنم خود جانکارمک گفته Rage فقط از یک سوم قدرت idtech5 استفاده میکنه و قراره Doom4 با قدرت نهایی موتورشون ساخته بشه که کارمک گفته این عمل فقط روی pc عملی خواهد بود و نسخه کنسولی فاقد آن خواهد بود !

بالاخره هرچی هست با توجه به تصاویر و گرافیک استثنایی Rage همین گرافیک هم برای کنسولها زیادیه چه بمونه بخوان 3 برابر قدرت بیشترش را برای کنسول نشون بدن که غیر ممکنه .

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
منظورتون doom4 هست یا Rage ؟ چون Doom4 حتی یک شات هم ازش متشر نشده چه بمونه تریلر !

نه باو من منظورم Rage بود اگه دقت کنید بین نوشته اولیم که راجع به DOOM بود با نوشته دومیم فاصله گذاشتم که از هم جدا باشن..:smile:

به خدمتتون عرض کنم خود جانکارمک گفته Rage فقط از یک سوم قدرت idtech5 استفاده میکنه و قراره Doom4 با قدرت نهایی موتورشون ساخته بشه
اوه اگه واقعا اینطور باشه دیگه گرافیک DOOM4 چی میشه وقتی Rage باچنین گرافیکی از یک سوم قدرت موتور استفاده میکنه...

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
نمیدونم به تریلر جدید بازی اشاره شده یا نه؟
این لینکش از یوتوب: http://www.youtube.com/watch?v=HWhbm93e0Yc
من دانلود کردم، مهمترین چیزی که مشخص میشه تاریخ عرضه اش هست که 13 سپتامبر (اواخر تابستون) هست.
از گیم پلی چیز جدیدی نشون نمیدن، در مورد گرافیکم کلا من نظر نمیدم ولی کیفیت ویدئو خیلی خوب نیست.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
با اینکه بنده مرید جان کارمک هستم :d ولی تریلر جدید انصافا افتضاح بود ! افتضاح !:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر