PSP Go vs PSP 3000

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
پس شما کلا باید با تمام وسایل Multimedia مشکل داشته باشی ... :biggrin1: ...

فقط جواب اين قسمت حرفت رو ميدم!....

اشتباه نكن رفيق , pc يه غول هستش و ميشه گفت تمام كارهايي كه انجام ميده در حد عالي هستش ....

مثلا همين psp موزيك هم پخش ميكنه , آيا شما از بلندي صداش رازي هستي ؟! (به نظر من با اين شرايط اسپيكري كه psp داره , امكان پخش موزيك نميزاشتن سنگين تر بودن ....

ميدوني چيه : من در اصل با اينكه يه دستگاه چنتا كار انجام بده مشكل ندارم , مشكل من اينه كه دستگاههايي

كه چنتا كار ميكنن , نهايتش يدونه كار رو عالي انجام ميدن ( اكثرشون).......

مثلا من يه mp3 player sony دارم كه كيفيت و بلندي پخش موزيكش فوق العادست .... و فقط

كارش پخش mp3 هستش .... نه اينكه ظبطه صدا و صدتا كوفت و زهره ماره ديگرو (مثل دستگاههايي كه ريخته تو بازار)

با كيفيت مزخرف انجام بده ....

از اين نمونه ها زياد دارم , يه دستگاه پخش dvd sony هم دارم كه فقط كارش پخش dvd و cd موزيك و فيلمه ....

نه رم ميخوره نه چيزي (نميگم چون رم نميخوره خوبه ها ....) ميدوني چندققته دارمش ؟؟ خيلي وقته!:biggrin1:

ولي يه lg يه سال نميشه گرفتيم , صدتا كار هم ميكنه , حافظه هم داره ولي مفت گرونه (دوبار رفته تعمير) .....

نتيجه : من چاكره دستگاهي كه بتونه چنتا كار رو عالي انجام بده هم هستم ! ولي اگه اينطور نباشه

ترجيح ميدم چنتا وسيله رو حمل كنم , ولي وقتي از امكاناتش استفاده ميكنم لذت ببرم ....

اينا دليلاي من بود ...... البته نظر شما هم محترمه , و هركي يه نظري داره ....

تاپيك منحرف نشه .... ;)

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
فقط جواب اين قسمت حرفت رو ميدم!....

اشتباه نكن رفيق , pc يه غول هستش و ميشه گفت تمام كارهايي كه انجام ميده در حد عالي هستش ....

مثلا همين psp موزيك هم پخش ميكنه , آيا شما از بلندي صداش رازي هستي ؟! (به نظر من با اين شرايط اسپيكري كه psp داره , امكان پخش موزيك نميزاشتن سنگين تر بودن ....

ميدوني چيه : من در اصل با اينكه يه دستگاه چنتا كار انجام بده مشكل ندارم , مشكل من اينه كه دستگاههايي

كه چنتا كار ميكنن , نهايتش يدونه كار رو عالي انجام ميدن ( اكثرشون).......

مثلا من يه mp3 player sony دارم كه كيفيت و بلندي پخش موزيكش فوق العادست .... و فقط

كارش پخش mp3 هستش .... نه اينكه ظبطه صدا و صدتا كوفت و زهره ماره ديگرو (مثل دستگاههايي كه ريخته تو بازار)

با كيفيت مزخرف انجام بده ....

از اين نمونه ها زياد دارم , يه دستگاه پخش dvd sony هم دارم كه فقط كارش پخش dvd و cd موزيك و فيلمه ....

نه رم ميخوره نه چيزي (نميگم چون رم نميخوره خوبه ها ....) ميدوني چندققته دارمش ؟؟ خيلي وقته!:biggrin1:

ولي يه lg يه سال نميشه گرفتيم , صدتا كار هم ميكنه , حافظه هم داره ولي مفت گرونه (دوبار رفته تعمير) .....

نتيجه : من چاكره دستگاهي كه بتونه چنتا كار رو عالي انجام بده هم هستم ! ولي اگه اينطور نباشه

ترجيح ميدم چنتا وسيله رو حمل كنم , ولي وقتي از امكاناتش استفاده ميكنم لذت ببرم ....

اينا دليلاي من بود ...... البته نظر شما هم محترمه , و هركي يه نظري داره ....

تاپيك منحرف نشه .... ;)
PSP همین الان هم چند تا کار رو به بهترین نحو انجام میده!!!
شما هیچ وسیله ی پرتابلی پیدا نمی کنی که این همه قابلیت داشته باشه,یه بار که DS بگیری همه چی دستت میاد!!!

josef2600

کاربر سایت
Oct 23, 2008
31
نام
به تو چه
عزیزانی که تصور میکنن PSP2000 فلانش از فلان چیز 3000 بهتره :
اولا کمپانی SONY احمق نیست . پس اینطور صحبت نکنید . اگه مشکلات سخت افزاری دستگاه هاتون داره , مشکل از شماست نه از سازندش . چرا ؟ وقتی عشقتون و کلا ایرانی جماعت (به سایر ملیت ها کار ندارم ) اینه که هر چی مفت تره بهتره , خوب اون سیستمتون 2 بار که هیچ ! همون روز اول طوری باید خراب بشه که دیگه تعمیر نشه .
اما اشکال اساسی LCD که بعضی دچار توهم شده بودند دلیل داره . اولا RESOLASION در 3000 بالاتر رفته و سایر ملزومات پخش تصویرش . قبل از اومدنش به بازار مشکل سونی شده بود همین که این 3000 به خاطر LCD جدیدش 20% مصرف اضافه داره . البته رفعش کردن . اونم به خاطر تکنولوژی های بالاتر بود . اینکه بعضی توهم زدن اون پیکسل ها رو دیدن 2 دلیل داره :
1- داداش جنس چینی نخر . وقتی میخری چینی درجه 1 بخر . وقتی میری هر آت آشغالی رو از ناکجا آباد میخری دیگه حرف نزن ! :cool:
2 - گاها در بعضی از تصاویر به دلیل عدم تطابق رزولوشن ها ذهن (یا همون چشاش) دچار مشکل تشخیص میشن . ینی فکر میکنه که این خط دار شده ! در صورتی که اینطور نیست . شفافیت که بیشتر میشه این توهمات هم بیشتر میشه .
در مورد اینکه صدای PSP ضیفه : دوست گرامی سونی نمیدونست باید برای شما آمپلی 800 وات روش بزاره ! آخه عزیز برادر شما مگه میخوای مجلس رو باهاش برقصونی که میگی صداش کمه ؟ برای استفاده از هدفونش بسیار هم کافی هستش . عموما این اسپیکرهای جانبی دلایل خودشون رو دارن . بیشترش به دلیل کارهای عادی هستش . مثلا الان حسش رو نداری هدفون بزنی .
در مورد کارهای جانبیش هم باید بگم که من به شخصه باهش عشق میکنم . یکی از چیزایی که خیلی جزابترش کرده همین چیزاش هستش . مخصوصا اینترنتش که واقعا به نظر من عالیه . این سیستم وایرلس لن داره برای شبکه کردن بازی هاش . حالا اینترنت هم میره .
از نظر سخت افزاری 3000 نسبت به مدل های پیشینش ارتقا داده شده . سخت افزار قویتر و کاملتری روش گذاشته شده . البته اینکه تغییر آنچنانی نکرده به این دلیل هستش که باید همشون بتونن بازی های همدیگر رو اجرا کنن . با توجه به قیمت هایی که بازی هاش دارن نمیتونن تغییرات عمده ای در سخت افزارش بدن . ولی اگه دقت کنید مصرف 3000 کمتر شده و سریعتر لود میشه و کمتر دچار هنگ میشه .
در مورد GO من یکی حالم بد میشه اسمش رو میشنوم .! نمیدونم این چه بلایی بود سر PSP آووردن . البته این قضه هم فقط به خاطر تبلیقاتش هست و بس .
من خودم 3004 دارم . گرچه گند زدم بهش و آپگریدش کردم و تا 2 ماه دیگه بعید میدونم بتونم باهاش بازی بکنم ولی حاضر نیستم حتا اگه 2 تا 2000 هم به جاش به من بدن عوضش کنم .
در کل موجود نازنینی هستش . تمام ورژن هاش هم نازن . فراموش نکنید که PSP قدرت سخت افزارش و اجراییش حتا از PS2 هم بیشتره .
تا 2012 که فعلا سونی گفته این کنسول رو یکدفه میخواد ارتقا بده باید صبر کرد و باهاش حال کرد .
با پوزش از تمام عزیزان اگر کمی تلخ مزاجی کردم . من فقط منظورم اینه که قدر این کنسول نازنینتون رو بدونین . درکش کنین .
در مورد تبدیلش به موبایل :
از این هم من حالم گرفته شد . به خصوص که یه زمانی این کنسول چه ابهتی برای خودش داشت .... به قولا میگفتن فقط مال بچه سوسولها و مایه دارهاست ! کلا هنوز هم باکلاسترین کنسول هستش . حتا کلاسش از XBOX هم به نظر من بیشتره . ولی وقتی تبدیل به موبایل بشه دیه واویلاست ! دست هر بغالی یمادش . اه اه اه :sick: :((

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
اولا کمپانی SONY احمق نیست . پس اینطور صحبت نکنید
بر منکرش لعنت{در ضمن شما بیشتر از بقیه باید مواظب حرف زدنت باشی} الان هم حدود 1 ماه از آخرین پست گذشته که شما گیر دادی بحث رو شروع کنی
اما اشکال اساسی LCD که بعضی دچار توهم شده بودند دلیل داره . اولا RESOLASION در 3000 بالاتر رفته و سایر ملزومات پخش تصویرش . قبل از اومدنش به بازار مشکل سونی شده بود همین که این 3000 به خاطر LCD جدیدش 20% مصرف اضافه داره . البته رفعش کردن . اونم به خاطر تکنولوژی های بالاتر بود . اینکه بعضی توهم زدن اون پیکسل ها رو دیدن 2 دلیل داره :
جالبه که خود سونی تایید کرد و شما تکذیب میکنید{کاسه داغتر از آش}
- داداش جنس چینی نخر . وقتی میخری چینی درجه 1 بخر . وقتی میری هر آت آشغالی رو از ناکجا آباد میخری دیگه حرف نزن !
2 - گاها در بعضی از تصاویر به دلیل عدم تطابق رزولوشن ها ذهن (یا همون چشاش) دچار مشکل تشخیص میشن . ینی فکر میکنه که این خط دار شده ! در صورتی که اینطور نیست . شفافیت که بیشتر میشه این توهمات هم بیشتر میشه .
PSP فکر کنم تنها وسیله ای باشه که نمونه چینی نداره!!!
عدم تطابق رزولوشن ها : شما اسمش رو هر چی میخوای بذار و هر دلیل خواستی از لحاظ پزشکی بیار,وقتی مشکل داره نمیتونیم بگیم مشکل از LCD نیست و از عقل و چشم ماست!!!
آره همین توهمات باعث شد انواع و اقسام وسایلی که LCD دارن روزبه روز شفافیتشون کمتر بشه!!!
در مورد اینکه صدای PSP ضیفه : دوست گرامی سونی نمیدونست باید برای شما آمپلی 800 وات روش بزاره ! آخه عزیز برادر شما مگه میخوای مجلس رو باهاش برقصونی که میگی صداش کمه ؟ برای استفاده از هدفونش بسیار هم کافی هستش . عموما این اسپیکرهای جانبی دلایل خودشون رو دارن . بیشترش به دلیل کارهای عادی هستش . مثلا الان حسش رو نداری هدفون بزنی .
نه ایشون نمیخوان پارتی راه بندازن,میخوان توی مکانهای شلوغ هم صدا به گوششون راحت برسه!!!توقع زیادیه؟؟؟
از نظر سخت افزاری 3000 نسبت به مدل های پیشینش ارتقا داده شده . سخت افزار قویتر و کاملتری روش گذاشته شده . البته اینکه تغییر آنچنانی نکرده به این دلیل هستش که باید همشون بتونن بازی های همدیگر رو اجرا کنن .
این رو هم خوب اومدی!!!سونی دقیقا مشخصات اسلیم + صفحه نمایش بهتر+میکروفن داخلی را برای مشخصات سخت افزاریه سری 3000 معرفی کرده!!!
با توجه به قیمت هایی که بازی هاش دارن نمیتونن تغییرات عمده ای در سخت افزارش بدن
قیمت بازی چه ربطی به سخت افزار داره{قیمت بعضی بازی های PSP دست کمی از PS3 نداره,پس این دو تا یکی هستن؟}
ولی اگه دقت کنید مصرف 3000 کمتر شده و سریعتر لود میشه و کمتر دچار هنگ میشه .
فکر کنم مصرفش کمتر شده باشه{البته اون چیزی که من شنیدم این بود که مصرفش به خاطر LCD بالاتر از اسلیم رفته,اما با برنامه ریزی تونستن این مقدار رو به اسلیم برسونن}
لود شدنش به اندازه 2000 هست , هنگ کردن هم توی یه بازی به همون میزانه که اسلیم هنگ میکنه{گرچه من تاحالا ندیدم اسلیمم هنگ کنه}
تمام ورژن هاش هم نازن
هم نازن و هم با بقیه سری ها یکسانه
اگر کمی تلخ مزاجی کردم
تلخ مزاجی نکن.چون این کارها عاقبت نداره
همه بچه ها هم از مشخصات کنسولشون آگاهن و نیازی به توضیحات گاها اشتباه شما نیست

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
عزیزانی که تصور میکنن PSP2000 فلانش از فلان چیز 3000 بهتره :
اولا کمپانی SONY احمق نیست . پس اینطور صحبت نکنید . اگه مشکلات سخت افزاری دستگاه هاتون داره , مشکل از شماست نه از سازندش . چرا ؟ وقتی عشقتون و کلا ایرانی جماعت (به سایر ملیت ها کار ندارم ) اینه که هر چی مفت تره بهتره , خوب اون سیستمتون 2 بار که هیچ ! همون روز اول طوری باید خراب بشه که دیگه تعمیر نشه .
1- داداش جنس چینی نخر . وقتی میخری چینی درجه 1 بخر . وقتی میری هر آت آشغالی رو از ناکجا آباد میخری دیگه حرف نزن ! :cool:
در مورد کارهای جانبیش هم باید بگم که من به شخصه باهش عشق میکنم . یکی از چیزایی که خیلی جزابترش کرده همین چیزاش هستش . مخصوصا اینترنتش که واقعا به نظر من عالیه . این سیستم وایرلس لن داره برای شبکه کردن بازی هاش . حالا اینترنت هم میره .
از نظر سخت افزاری 3000 نسبت به مدل های پیشینش ارتقا داده شده . سخت افزار قویتر و کاملتری روش گذاشته شده . البته اینکه تغییر آنچنانی نکرده به این دلیل هستش که باید همشون بتونن بازی های همدیگر رو اجرا کنن . با توجه به قیمت هایی که بازی هاش دارن نمیتونن تغییرات عمده ای در سخت افزارش بدن . ولی اگه دقت کنید مصرف 3000 کمتر شده و سریعتر لود میشه و کمتر دچار هنگ میشه .
در مورد GO من یکی حالم بد میشه اسمش رو میشنوم .! نمیدونم این چه بلایی بود سر PSP آووردن . البته این قضه هم فقط به خاطر تبلیقاتش هست و بس .
من خودم 3004 دارم . گرچه گند زدم بهش و آپگریدش کردم و تا 2 ماه دیگه بعید میدونم بتونم باهاش بازی بکنم ولی حاضر نیستم حتا اگه 2 تا 2000 هم به جاش به من بدن عوضش کنم .
در کل موجود نازنینی هستش . تمام ورژن هاش هم نازن . فراموش نکنید که PSP قدرت سخت افزارش و اجراییش حتا از PS2 هم بیشتره .
تا 2012 که فعلا سونی گفته این کنسول رو یکدفه میخواد ارتقا بده باید صبر کرد و باهاش حال کرد .
با پوزش از تمام عزیزان اگر کمی تلخ مزاجی کردم . من فقط منظورم اینه که قدر این کنسول نازنینتون رو بدونین . درکش کنین .
در مورد تبدیلش به موبایل :
از این هم من حالم گرفته شد . به خصوص که یه زمانی این کنسول چه ابهتی برای خودش داشت .... به قولا میگفتن فقط مال بچه سوسولها و مایه دارهاست ! کلا هنوز هم باکلاسترین کنسول هستش . حتا کلاسش از XBOX هم به نظر من بیشتره . ولی وقتی تبدیل به موبایل بشه دیه واویلاست ! دست هر بغالی یمادش . اه اه اه :sick: :((

خوب معلومه که lcd 3000 خیلی بهتره ! اگه نبود که من الکی نمیرفتم 2000 رو بدم 3000 بگیرم.
نمیدونم کی به اینا گفته lcd 3000 خرابه !:laughing::laughing::laughing:
دوستان اول یه چندتا 3000 رو کنار چندتا 2000 بزارین بعد توشون عکسهای یکی اجرا کنین بعد بیاید اینجا از psp خودتون دفاع کنید !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
PSP همین الان هم چند تا کار رو به بهترین نحو انجام میده!!!
شما هیچ وسیله ی پرتابلی پیدا نمی کنی که این همه قابلیت داشته باشه,یه بار که DS بگیری همه چی دستت میاد!!!

جالبه , چنتا كارش رو كه عالي انجام ميده رو ميگي ؟!!!

من نگفتم psp بده , psp (از نظر من) فوق العاده و جذابترين كنسوليه كه من تا به حال باهاش كار كردم ...

از همه لحاظ ..... ولي خودمون رو هم نميخوايم گول بزنيم .... بلندي صداي psp جالب نيست ....

البته من دنبال بلندي صدا و استفاده اون تو جاهاي عمومي و از اين جواد بازيها نيستم ,

ولي خيلي بهتر بود كه وقتي هدفون بهش وصل ميكردي صداي بلندتري داشت ......

نقل قول:

ديگه داستان نگو !! وقتي هدفون بهش وصل ميكني صداش كافيه ؟؟!!! جوك جالبي بود !

دادا من اگه دنبال صداي هدفون psp بودم مطمئن باش نميخريدمش ! چون رو اين مسئله زياد كار نشده ....

البته نكه بي توجهي كردن , نخواستن صدايي ازش در بياد كه براي گوش ضرر داشته باشه .....

اينو تو سايتاي خارجي خيلي وقت پيش خوندم : كه وقتي از بلندي صداي psp كلي ها گله كرده بودن , سخنگوي سوني بود (اگه اشتباه نكنم)

گفته بود صداي اسپيكر و هدفون psp بلند نيست چون ما ميخواستيم صداي اسپيكر و هدفون با كيفيت بالا و درحدي باشه كه به گوش صدمه نزنه ....

و به نظر من اگه به جاي مردم تصميم نميگرفتن بهتر بود (يعني بلندي صدا رو هم افزايش ميدادن و هركي هرجور دلش ميخواست به موسيقي گوش ميداد- حداقل تو هدفون)....

آخرین ویرایش:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
گفته بود صداي اسپيكر و هدفون psp بلند نيست چون ما ميخواستيم صداي اسپيكر و هدفون با كيفيت بالا و درحدي باشه كه به گوش صدمه نزنه ....

چرا بدون منبع مطلب میاری و از خودت میبافی عزیزم؟ :eek:

خب چه ربطی داره که به گوش صدمه بزنه یا نزنه صدا دست خودته میتونی زیادش کنی میتونی

کمش کنی

حالا اگه صدای پی اس پی دو برابر الان بود همه کسایی که اونو دارن باید کر میشدن؟:biggrin1::laughing::)

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::cheesygri:):):):):):):):):):):)

---------------------------

بلاخره معلوم نشده که بازی های جدیدی که میسازن فقط رو Go! اجرا میشن یا نه؟

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
از لحاظ ظاهری که psp go خیلی بهتره
حالا باید ببینیم در عمل چجوری میشه

به نظر من بد تر شده :confused:

بعد یه مدت که کار کنی باهاش کشوش لق میشه کلا از مدل psp در اومده خیلی ضایع شده

شبیه ds شده :-" من که اصلا خوشم نیومد :sick:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
به نظر من که کنسول دستی PSP فقط گرافیک داره و بازی هاش تا همون یکی دو روز اول جذابیت داره. بعدش دیگه همه ی بازی هاش برات شبیه هم می شوند. من خودم از دوستم PSP شو قرض گرفته بودم. تو همون 3 روزی که دستم بود ازش خسته شده بودم. ولی از حق نگذریم امکانات جانبیش حرف نداره. من منظورم فقط بازی هاش بود. (الان یه ایل می ریزن رو سرم)

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
به نظر من که کنسول دستی PSP فقط گرافیک داره و بازی هاش تا همون یکی دو روز اول جذابیت داره. بعدش دیگه همه ی بازی هاش برات شبیه هم می شوند. من خودم از دوستم PSP شو قرض گرفته بودم. تو همون 3 روزی که دستم بود ازش خسته شده بودم. ولی از حق نگذریم امکانات جانبیش حرف نداره. من منظورم فقط بازی هاش بود. (الان یه ایل می ریزن رو سرم)

اولا تاپیک رو با پست بی مربوط منحدمش نکن======> PSP Go vs PSP 3000

شما دو تا بازی کردی فکر کردی بازیهای PSP فقط همونا هستن؟

PSP علاوه بر اینکه گرافیک داره تنوع بازیهاش هم عالیه

شما بهتر بود یه آتاری دستی میخریدی بازی میکردی تا یه هفته سرگرمت میکرد :laughing:

من که تا حالال اصلا یه لحظه هم احساس نکردم که از PSP خسته شده باشم تنوع بازیش

حرف نداره

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
ولی انصافاً عجب مقایسه ای کردیناااااااا حرف نداشت اونقد بیربط بود بعضی پستا که این تاپیک و نمیزدن سنگینتر بود
ولی خدا نکنه روی این psp سیم کارت بزارن همینجوریش وقتی دستمون میگیریم کلی عنق بچه بودن بهمون میزن واویلات به اون روز که یه سیمکارت روش سوار کنن تا زن و مرد هر کدوم یکی بخرن دیگه شرممون میشه از جیبمن درش بیاریم
در مورد لق شدن کشوش که منم یکم نگرانم هر چند سونی کارش حرف نداره ولی کلاً هر جور باشه بلاخره لق میشه
کوچیک شدن صفحه اش هم که خیلی بده مخصوصاً اگه بخوای فیلم ببینی;)

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
به نظر من 3000 خوش دست تر از go است (نظر شخصی) بعد هم LCD بزرگی هم نداره اما go هم کم مصرف و هم 16 گیگ رم می خوره که این خیلی عالی حالا و یکی از مزیت های دیگه زیبایی go که همون اول دیدم عاشقش شدم :love:
یه نفر بیاد این تاپیکو راه بندازه انگار CyrusGreat بن شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر