PSP Go vs PSP 3000

eeltauy

کاربر سایت
Jun 26, 2007
12
نام
ایلتای
سلام. اگه میخواین واقعا یک تاپیک به درد بخور داشته باشین انقدر به LCD گیر ندین. بقیه چیزها هم مهم هستند. مثلا اینکه آیا مشخصات سخت افزاری اش تغییر کرده یا نه؟ و اگر کرده چقدر؟ آیا ممکن هست که بازی هایی بیاد که مخصوص GO باشه یا نه همه ی بازی ها به همه ی نسخه ها می خورن؟ این جور چیز ها رو هم مطرح کنین تاپیک عالی میشه

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:((بابا به خدا این دوستمون راست میگه دیگه باز این داره تایپیک هم داره به بیراهه میره و مطمعنن بسته میشه اگر این جوری ادامه پیدا کنه حالا LCD مدل PSP3000 یه نقصی داشته که خود شرکت سونی هم آمارش را داره از این LCD بیایم بیرون و به تفاوتهاشوون بپردازیم و ببینیم که چه این به نسبت به اوون یکی چه قدرتی دارد ......................دم همتون گرم:love:

PlayStation Portable 3000 VS PlayStation Portable GO

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
اقا ببخشید برای دفه ی اخره که راجع به LCD مینویسم.:biggrin1:
psp2000-vs3000-screen-comparison.jpg
پایینی 3000 هست.
medium_2948507590_817cb71df6_o.jpg
بازم پایینی 3000 هست.
medium_2948507512_5bb58c4f5b_o.jpg
بازم پایینی 3000 هست.
psp-3000-vs-2000-review.jpg
اینم که نوشته.
psp2000-vs-psp3000.jpg
پایینی 3000
6.jpg
پایینی 3000
psp3000indoorsglare.jpg
سمت راست 3000
بازم ببخشید که راجع به LCD نوشتم خواستم موضوع روشن شه.;)
این لینک هم چند تا عکس داره.
و من یه سوال داشتم PSP Go کی میاد؟

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
psp 3000 اشغاله دیگه . اون هایی که دارن میخوان الکی دفاع کنن باید قبول کرد که تو lcd مشکل داره
منم 3000 دارم اما دوست عزیز اینو بدون که کیفیت تصویرش از 2000 خیلی خیلی بهتره منتها یه مشکل کوچیک با pixel هاش داره که به سختی به چشم میاد نه به اون واضحی که شما میگی آشغال
در ضمن طراحی بدنه و میکروفونش رو هم در نظر بگیرید بعد بگید آشغال!!!
کلا من راضی ام

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
قیمت این کنسول 99 دلار هستش. کسی میدونه کی میاد؟؟؟
اين قيمتو از كجا آوردي؟ :laughing: اگه به اين قيمت بود كه من سه چهار تا مي خريدم:cheesygri
فكر كنم يكي از سايتهاي مرتبط با E3 بود قيمت حدودي رو 250 دلار تخمين زده بود. :-"

اول اكتبر مياد. حدود سه ماه ديگه.

الان تنها ايرادي كه به go ميگيرن اينه كه مي گن چون كشويي شده، چهارتا دكمه ي جهت نما و چهار تا دكمه عملگر (دايره، مثلث، مربع، ضربدر) به هم نزديك شده فاصلشون و اين نزديكي كار كردن با دكمه ها رو خصوصا وقت بازي سخت مي كنه. كه خيلي هم بيراه نمي گن. نظر شما چيه؟

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:love:دوستان یه خوبی دیگرش هم اینه که بلوتوث داره کسی میتونه بگه که بلوتوث این مدل به چه شکلی است منظورم این است که فقط PSP به PSP هست مثل قبلا که گوشی Apple Iphone هنوز بلوتوثش کامل نشده بود .........2-اینکه در این سری مثل اینکه دیگه UMD ساپورت نیست پس بازیهاش را باید دانلود کنیم یا اینکه ............:love:

glbp6gqkzeskvucnugpm.gif

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
به نظره بنده 3000 و حتي 2000 از go بهتر هستن !!! (نظر شخصي)

دليلم : psp يه دستگاهي هستش كه اولين امكاناتش بازي باهاشه , و در مراحل بعد پخش موزيك و ....

و يه وسيله اي كه كاره اصليش انجام دادنه بازيه بايد كار كردن باهاش راحت باشه .... كه به نظره من

psp go نسبت به 2000 و 3000 نه تنها كار كردن باهاش راحت تر نشده بلكه سخت تر هم شده !....

البته تا آدم باهاش كار نكرده نميتونه نظر قطعي بده , ولي از ظواهر امر كه اينطور پيداست كه گند زدن ! ....

خدايي خودتون بگيد آخه بلوتوث هم امكاناته كه بهش اضافه كردن ؟!!! (البته من با اين تكنولوژي مخالف نيستم ولي .... )

دو روز ديگه psp2 مياد سيم كارت ساپورت ميكنه , ديگه واويلاست , دست هر عمله اي psp ميبينيم ....

خدا به خير كنه .... قسمت آخره حرفم رو زياد جدي نگيريد! ....

كلا من با منحرف شدن دستگاه هاي تخصصي مشكل دارم .... يعني ميگم اگه يه دستگاه درست و حسابي يه كار انجام ميده ولي اون يه كار رو به نحو احسن انجام ميده ....

من تعجب ميكنم اطفاقا سوني يكي از شركتهايي بود كه هميشه اين اصل (به نظر من) رو رعايت ميكرد ولي حالا....

آخرین ویرایش:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
با سلام
دوستان خواهش ميشه ديگه درباره 2000 و 3000 بحث نکنيد اينجا تاپيک مقايسه 3000 و PSP GO هستش نه 2000 و 3000
در جواب اون دوستمون که گفت قيمت 99 دلار ... بايد بگم واقعاً خيلی خوش بينه ...... قيمت اين دستگاه طبق گفته دوستان تو تاپيک حدود 240 دلار هستش
پيروز باشيد

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
اگه بچه ها ناراحت نمیشن,من یه چی بگم:
مقایسه این دو تا یه نمه مسخره نیست؟
همه چیزشون یکیه{منظورم ظاهر نیست,منظورم باطنه!!!}
حالا psp go صفحه اش کوچیکتره و 16 گیگ حافظه داره
اگه بازی هایی که واسشون میومد فرق میکرد{از لحاظ کیفیت بازی ها}میشد یه بحثی بینشون باشه{مثله ps3 vs xbox 360}
اما حالا که قراره بازیهای جفتشون هم مثله هم باشه,یعنی فقط قیافه این یکی یکم فرث کرده و دیگر هیچ{از همین جهت میگم مقایسشون مسخره هست}
راستی به نظر شما ممکنه بازی های psp go یه نمه بهتر باشه؟
به نظر من اگه بخوان میتونن چون دیگه محدودیت حجمی{1.8 گیگ}ندارن!!!
البته شاید هم واسشون نصرفه یه بازی واسه go درست کنن و یکی واسه سری های قدیمی!!!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
برای مقایسه هنوز زوده! و تا عرضه نشه نمی شه مقایسشون کرد! ولی علل حساب :

به نظر من که کوچکتر شدن سایزش واقعا لازم بود! اصلا تو جیب نمی رفت و خیلی دست و پا گیر بود! یکی از دلایلی بود که من PSPـم رو فروختم!

البته شاید هم واسشون نصرفه یه بازی واسه go درست کنن و یکی واسه سری های قدیمی!!!

صرفیدن نمی خواد. بازی رو واسه GO می سازن! بعد حجمش بافت ها و صدا ها رو کم می کنن ( در کل کیفیتش رو میارن پایین ) تا مناسب PSPـهای قدیمی بشه! خرج زیادی هم نداره. :biggrin1:

یا می تونن کارت های حافظه با ظرفیت بالا رو با قیمتی بسیار ارزون ، توزیع کنن! دیگه فرقی از نظر حجم بازی بینشون نمی مونه...

كلا من با منحرف شدن دستگاه هاي تخصصي مشكل دارم .... يعني ميگم اگه يه دستگاه درست و حسابي يه كار انجام ميده ولي اون يه كار رو به نحو احسن انجام ميده ....

پس شما کلا باید با تمام وسایل Multimedia مشکل داشته باشی ... :biggrin1: ...

نمونه بارزش همین PC . مطمئنا روز اولی که اومد قرار نبود باهاش بازی کنی یا بشینی فیلم نگاه کنی! به مرور اضافه شد! ولی اجرای بازی دلیل نمیشه که بگیم از توانایی PC در اجرای برنامه های کاربردی سنگین و تخصصی کم شده!

حالا Sony اومده یک دستگاه ساخته به اسم PSP که کار اصلیش بازی کردنه! خوب سونی با توجه به حجم دستگاه و میزان مصرفش ( با توجه به اینکه دستگاه باید قابل حمل باشه ) تا جایی که تونسته ، توانایی دستگاه رو در اجرای بازی بالا برده! حالا با دستگاهی مواجه هستیم که قراره همراه افراد باشه و بتونه بازی ها رو با گرافیک و کیفیتی بالاتر از هر دستگاه قابل حمل دیگری ، اجرا کنه. خوب چرا نتونه آهنگ مورد علاقه خریدار رو هم در آن واحد پخش کنه که مجبور نباشه دو دستگاه ( صرف نظر از گوشی همراه ) با خودش حمل کنه؟! چرا نتونه به کاربرش این قابلیت رو بده در اینترنت چرخی بزنه و کاربرش مجبور نباشه اگر نیاز داره ، حتما یک گوشی همراه گرون قیمت یا بعضا لپتاپ با خودش حمل کنه! چرا نذاره کاربرش از این صفحه نسبتا مناسب برای پخش فیلم استفاده کنه تا در مسافرت هاش احساس راحتی بیشتر کنه؟! و از این جور مسائل...

آیا وجود این امکانات باعث میشه که از توانایی اجرای بازی ها توسط دستگاه کم بشه؟! مسلماً خیر...

فرض کن شما مجبور بودی بار اجرا برنامه هات یک PC ، اجرای آهنگ هات یک دستگاه پخش جدا ، برای پخش فیلم یک دستگاه دیگه و برای اجرای باز هات هم یک دستگاه دیگه داشتی ( حالا بحث این مورد با توجه به کنسول های بازی جداست ، ولی فرض رو بر این بگیریم که شما PC Gamerـید. ). شاید تا وقتی در خونه هستید زیاد مشکلی نداشته باشید! ولی فرض کنید می خواید بیاید بیرون و مجبورید 4 دستگاه مختلف ( به علاوه 1 گوشی همراه ) رو در آن واحد با خودتون حمل کنید! حالا بهتر نیست این دستگاه ها تلفیق بشن ، بصورتی که از قابلیت هیچکدومشون هم کم نشه؟!

پس بنظرم بهتره که شما در دیدگاهتون نسبت به این موضوع تجدید نظر کنید. چون در این صورت زندگی راحتتری خواهید داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر