PSP Go vs PSP 3000

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
واقعاً تاپيک خوبی ميشه :love: .... البته اگر دوستان پشتيبانی کنن ;)
يه تاپيک مقايسه اي بين اين دو لازم بود .... که سيروس جان زحمتشو کشيدند

اگه ميشه چند تا عکس هم از ال سی دی دوتا کنسول بزاريد تا تفاوتشون تو کيفيت نمايش معلوم شه ;)

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
PSP 3000 كه واقعا مسخره هست و به درد نميخوره.
خود سوني هم از اين سوتي بزرگش خبر داره.و به جاي جمع كردن PSP 3000 هاي بازار و ايجاد تغييرات سخت افزاري فقط عذرخواهي كرده ...:evil:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
Message boards across the Internet and right here on IGN are lighting up with complaints about the PSP-3000's much hyped LCD screen. Apparently, some games and videos are popping up interlaced, where the image breaks into line segments. The issue seems to center on fast moving objects.

When approached by IGN, Sony Computer Entertainment America offered the following statement: "On some occasions, scan lines may appear on scenes where brightness changes drastically, due to the hardware features of the new LCD device on PSP-3000. Installed with this new LCD device, PSP-3000 offers more natural and vibrant colors on its screen, but the scan lines have come out to be more visible as a result of improving response time to alleviate the afterimages on PSP-3000. Since this is due to hardware specification, there are no plans for a system software updates concerning this issue."

:biggrin1:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
PSP 3000 كه واقعا مسخره هست و به درد نميخوره.
خود سوني هم از اين سوتي بزرگش خبر داره.و به جاي جمع كردن PSP 3000 هاي بازار و ايجاد تغييرات سخت افزاري فقط عذرخواهي كرده ...:evil:
از چه جهت ميگيد پی اس پی 3000 مسخرست ؟!!؟؟!؟؟ :confused:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
از نظر همه چی مطمینن psp go بهتره مخصوصا از نظر ظاهر دستگاه
حالا چرا عکس از دستگاه نقره ایش گذاشتن سیاه که قشنگ تره
من psp slim داشتم و دارم و میخواستم برم یک 3000 بخرم دیدم به ریسکش نمی ارزه.:biggrin1:
یکی میگه مشکل داره یکی میگه نداره و خلاصه گیج شدم.

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
کلا ایرانی ها هرچی دیر کپی خور شه یا نشه رو میگن بده :confused:
اخه LCD 3000 کجاش مشکل داره؟
حالا نگران نباشید Go هم بیاد کپی خور نمیشه همین ادم ها میان اینجا میگن اشغاله. :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
کلا ایرانی ها هرچی دیر کپی خور شه یا نشه رو میگن بده :confused:
اخه LCD 3000 کجاش مشکل داره؟
حالا نگران نباشید Go هم بیاد کرک نمیشه همین ادم ها میان اینجا میگن اشغاله. :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
راست می گه دیگه من الان چند ماه 3000 دارم اصلا مشکل نداره همه چیزشم خوبه. چون کپی خور نیست اینجوری میگن وگر نهکیفت تصویرش خیلی از 2000 بهتره

s_x

کاربر سایت
Aug 9, 2008
39
نام
احمد
من در یک مغازه تعمیرگاه 2000 و 3000 رو با هم مقایسه کردم . 2000 که خوبه اما 3000 در یه جاهایی پیکسل هاش براحتی دیده می شن که خیلی ضایست .:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر