PSP Go vs PSP 3000

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من خودم go رو ترجيح ميدم بخاطر رم 16 و اينكه تو جيب بهتر جا ميشه و براي كسي كه پول خريدن UMD رو نداره خيلي بهتره.
آره 16 گیگ رم داره ولی بازیهاش رو که مجانی واسه دانلود نمیزارن!!!!
باید کارت psn بخری و ......در کل باید واسه اینها هم پول بدی

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اقا یه سوال این psp go کسی توجه کرده L1 و R1 کش کجاست من ندیدم اصلا:confused::confused:
یه عکس میشه بزارید که ببینیم:biggrin1:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
یک سوال داشتم . ببخشید این PSP GO اولش که بگیریم بازی مجانی چیزی میده ؟ یعنی از همون اول باید psn card بخریم ؟ بازی هاش فقط دانلودی هستند ؟ چون یک بار یک چیزی خوندم هرکس بگیره یک بازی مجانی میدهند . فکر کنم ac بود. راستی به کامپیوتر هم وصل میشه. بلوتوثش چجوریه .ممنون میشم راهنماییم کنید.

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
یک سوال داشتم . ببخشید این PSP GO اولش که بگیریم بازی مجانی چیزی میده ؟ یعنی از همون اول باید psn card بخریم ؟ بازی هاش فقط دانلودی هستند ؟ چون یک بار یک چیزی خوندم هرکس بگیره یک بازی مجانی میدهند . فکر کنم ac بود. راستی به کامپیوتر هم وصل میشه. بلوتوثش چجوریه .ممنون میشم راهنماییم کنید.
من اطلاعات زیادی ندارم ولی یه فروشنده میگفت pspgo با 100تا بازی میده 310 هزار تومن. سایت konj.ir هم 70تا بازی رو میده 20 هزار تومن.

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
only psp go
من 3000 داشتم2000 داشتم 1000 داشتم ولی go خداییش یه چیزه دیگست
1 جم وجوره . 2 ساده خوش دسته. 3 16gb حافظه داره + تا 16gb رم ساپورت میکنه. 4 بلوتوث داره. 5 شارژ زیاد نگه می داره . 6 lcd با کیفیت بالایی داره . 7 تو جیب اذیت نمیکنه. 8 بازی کپی هم اجراء میکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر