(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
سلام

نمی دونستم کجا سوالمو بگم
خیلی مطالب پراکنده هست
من الان با ps3 می خواهم online بازی کنم دقیقا چه کارهایی احتیاج دارم انجام بدم؟؟؟
نمی خواهم توضیح مفصل بدید ، فقط اشاره کنید من میرم دنبال مطالبش
ممنون اگه پاسخ بدید

در ضمن ps3 من کپی خور شده مشکلی برای online بازی کردن نیست؟؟؟

آخرین ویرایش:

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام

خیلی مطالب پراکنده هست
من الان با ps3 می خواهم online بازی کنم دقیقا چه کارهایی احتیاج دارم انجام بدم؟؟؟
ممنون اگه پاسخ بدید

با کپی خور نمیشه عزیز
اولین چیزی که نیاز داری آپدیت فریمور هستش

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام

خیلی مطالب پراکنده هست
ممنون اگه پاسخ بدید

با کنسول هک شده نمیتونید آنلاین بشید چون ازتون میخواد آپدیت کنید و با آپدیت کردن هکتون میپره

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
آقا سلام من یه سوال دارم من چندتا بازی تو اکانت uk دارم الان میخوام یه اکانت امارات بسازم می تونم اون بازی ها رو با اکانت امارتم بازی کنم فکر میکنم چون هر جفتشون ریجن 2 هستند بشه درسته؟
یه چیزه دیگه تو آنلاین بازی کردن مثلا هر کی که ریجن 2 باشه می تونن باهم بازی کنن؟مثلا تو بازی کال آف اکانت اماراتی میتونه با اکانت uk بازی کن؟
راستی کدوم اکنت بهتره uk یا uae؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا سلام من یه سوال دارم من چندتا بازی تو اکانت uk دارم الان میخوام یه اکانت امارات بسازم می تونم اون بازی ها رو با اکانت امارتم بازی کنم فکر میکنم چون هر جفتشون ریجن 2 هستند بشه درسته؟
یه چیزه دیگه تو آنلاین بازی کردن مثلا هر کی که ریجن 2 باشه می تونن باهم بازی کنن؟مثلا تو بازی کال آف اکانت اماراتی میتونه با اکانت uk بازی کن؟
راستی کدوم اکنت بهتره uk یا uae؟
ببینید تو کنسول یوزر میتونید تعریف کنید و برای هر یوزر 1 اکانت مهم نیست برای کدوم کشور یا ریجن باشه تعداد یوزر ها تو کنسول 16 تا هستش یعنی به همون تعداد هم میشه اکانت ساخت حالا مثلا شما با یوزر شماره 1 یه بازی میخری این تو تمام یوزر ها قابل استفاده هستش و مهم نیست تو اون یوزر اکانت ریجن 3 باشه یا 2 یا 1 (بازی هایی که دانلود میشه توسط یه اکانتی تو همه یوزر ها قابل استفاده هستن)
آره میتونن مهم نیست اکانته کجایی باشه میشه بازی کرد من خودم ریجن 2 داشتم با ریجن 3 بازی کردم
بستگی به نیازتون داره خب استور uk سریعتر آپدیت میشه ولی از طرفی گرونتره از طرفی امارات به دلاره ولی خب با این وضعیت گرونی دلار قیمت کارتش بالاس

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آره اینترنت منم خیلی عالی شده یاد 5 ساله پیش با Dial up افتادم.
j9tfii7sikjtz89c4tqs.png

http://www.speedtest.net/result/1686892233.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر