(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان ps3که ریجن فری هست پس این ریجن 1 2 3 چیه؟ایا تو انلاین بازی کردن تاثیری دارن ریجن ها؟

PS3 ریجنش فقط برای بازی کردن و همینطور بازی آنلاین Free هست ولی ریجن اکانت آنلاین کاملا free نیست و یه محدودیت هایی داره برای استفاده از خدمات store که حتما باید ریجن اکانت در اکثر مواقع با ریجن بازی مطابقت داشته باشه.
یا اینکه بهتر بگم ریجن ps3 مهم نیست ریجن اکانتی که برای بازی آنلاین می سازی مهمه که یه محدویت هایی داره.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان ps3که ریجن فری هست پس این ریجن 1 2 3 چیه؟ایا تو انلاین بازی کردن تاثیری دارن ریجن ها؟

توی انلاین بازی کردن تاثیر ندارن
فقط توی خرید از Store تاثیر دارن ریجن ها که اونم ریجن بازی باید با ریجن استوری که ازش خرید میکنید یکی باشه

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان این رجن ها تا همین چند وقت پیش واسه آنلاین باید حتما رجن خود Account میبود؟ دیگه برداشتن با هر رجنی میشه آنلاین زد؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان این رجن ها تا همین چند وقت پیش واسه آنلاین باید حتما رجن خود Account میبود؟ دیگه برداشتن با هر رجنی میشه آنلاین زد؟

از همون اول اینجوری بود آنلاین ربطی به ریجن نداره اکانت نداره بازیت هر ریجنی باشه می تونی آنلاین بازی کنی.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
از همون اول اینجوری بود آنلاین ربطی به ریجن نداره اکانت نداره بازیت هر ریجنی باشه می تونی آنلاین بازی کنی.
جدا؟ پس اینایی که میخوان بازی بگیرن میگن مثلا فقط رجن 2 باشه واسه آنلاین...در واقع معنی نداره این حرف دیگه درسته؟

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال
من از سایت Playsation رفتم Login شدم
تو تب My account 3تا کنسول هست ps3 ps2 psp
هر 3 ام زده not registered
مثل اینکه باید سریال و تاریخ ساخت دستگاه وارد شه
این کار واسه چی هست؟ چه سودی واسه ما داره؟:D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
جدا؟ پس اینایی که میخوان بازی بگیرن میگن مثلا فقط رجن 2 باشه واسه آنلاین...در واقع معنی نداره این حرف دیگه درسته؟

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال
من از سایت Playsation رفتم Login شدم
تو تب My account 3تا کنسول هست ps3 ps2 psp
هر 3 ام زده not registered
مثل اینکه باید سریال و تاریخ ساخت دستگاه وارد شه
این کار واسه چی هست؟ چه سودی واسه ما داره؟:D
دقیقا معنی نداره اونایی که می گن حتما ریجن خاصی می خوان بیشتر بخاطر اینکه بخوان DLC بگیرن یا شاید Online Pass بازی بخواد می گن ریجن اکانت خودشون باشه که همونجا پول خرج کنن.

اونی که تو سایته بیشتر برای دلخوشی هیچ سود نداره من یه عمره وارد کردم هیچ اتفاقی نیفتاده.

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان. یه سوال داشتم (شرمنده اگه یه جوریه).
چند روز پیش داشتم یه ویدیو از سایت CNET میدیدم که برای تعطیلات عید مردم برن PS3 بگیرن بهتره یا Xbox (همین یحث های الکی). ولی وسطاش رسید به بخش آنلاین درومد گفت اگرچه آنلاین PS3 مجانی و خوبه ولی آنلاین Xbox قوی تره و تجربه ی بهتری در حین بازی های چند نفره میده.
من این موضوع رو قبلا" شنیده بودم ولی میخواستم ببینم دقیقا" چه ویژگی ی بخش آنلاین Xbox رو از PS 3 قدرتمند تر میکنه(البته از نظر اونا)؟
(بازم معذرت اگه سوال بی موردی بود, کنجکاویه دیگه!!!o:-))

نبود کسی جواب ما رو بده؟

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
نبود کسی جواب ما رو بده؟
دوست عزیز اینجا (البته به نظر من) بچه ها فقط میتونن راجع به PSN نظر بدن.
بهتره که شما تمام نظرات بخش ps3 رو بپرسی و در بفهمی که PSN چه خوبیا و بدی هایی داره.
بعد بری تو قسمت Xbox و در مورد خوبی ها و بدی های اون هم اطلاعات جمع کنی و بعد خودت تصمیم بگیری.
این به نظر من بهترین کاریه که میتونی انجام بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر