(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

saradj88

کاربر سایت
Aug 20, 2011
11
1688926420.png

کسی میدونه اینترنت با این مشخصات میشه باهاش آنلاین بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
http://www.speedtest.net/result/1688926420.png

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,272

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
!! جالبه سرعت اپلودت از دانلودت بیشتره !!! :d

اینترنت ایرانه دیگه یه چند مین دیگه هم اندازن :D
رفیق من با این سرعت و پینگ بعضی موقع ها به مشکل بر میخورم قطعا تو هم نمیتونی راحت بازی کنی
یا باید صبر پیشه کنی با تاخیر های 2 3 ثانیه ای کنار بیای یا کلا بیخیل شو:d لگ هم جای خود داره
این نمونه پینگ منو
سرعت آپلودو:))
1689608878.png

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من نمی دونم چرا وضعیتم اینجوریه تو bfbc2 بدون لگ تازه یکی هم داره پای کامپیوتر بازی آنلاین می کنه اصلا لگ ندارم ...

ولی تو bf3 حتی کانکت هم نیمشه !

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
درود.من يه اكانت امريكا دارم كه بيشتر باهاش كار ميكنم و براى خريد كارت us ميگيرم. اما چون اونجا فيفا12 رو نداره ميخوام از اكانت امارات خريد كنم.اونجا هم قيمت به دلاره. آيا با همون كارتاى us كه قبلا ميگرفتم ميتونم تو اكانت امارات هم خريد كنم؟ ممنون ميشم يه با مرام سريع جواب بده

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
درود.من يه اكانت امريكا دارم كه بيشتر باهاش كار ميكنم و براى خريد كارت us ميگيرم. اما چون اونجا فيفا12 رو نداره ميخوام از اكانت امارات خريد كنم.اونجا هم قيمت به دلاره. آيا با همون كارتاى us كه قبلا ميگرفتم ميتونم تو اكانت امارات هم خريد كنم؟ ممنون ميشم يه با مرام سريع جواب بده
سلام
نه نمیتونید دلار امارات با دلار us فرق میکنه نمیتونید باید کارت امارات تهیه کنید

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان. یه سوال داشتم (شرمنده اگه یه جوریه).
چند روز پیش داشتم یه ویدیو از سایت CNET میدیدم که برای تعطیلات عید مردم برن PS3 بگیرن بهتره یا Xbox (همین یحث های الکی). ولی وسطاش رسید به بخش آنلاین درومد گفت اگرچه آنلاین PS3 مجانی و خوبه ولی آنلاین Xbox قوی تره و تجربه ی بهتری در حین بازی های چند نفره میده.
من این موضوع رو قبلا" شنیده بودم ولی میخواستم ببینم دقیقا" چه ویژگی ی بخش آنلاین Xbox رو از PS 3 قدرتمند تر میکنه(البته از نظر اونا)؟
(بازم معذرت اگه سوال بی موردی بود, کنجکاویه دیگه!!!o:-))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر