PS3 داران زاهدان

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
سلام من هم اهل زاهدانم 2 عدد ps3 دارم یکی 320 گیگ که 3.55 هست و یکی هم 40 گیگ که اپدیت شده به 3.70 هر دو تا رو هم از زاهدان خریدم از پاساژ قائم از فروشندش هم خیلی راضیم هم بازی کپی داره و هم اصلی و معمولا هم بازهارو اول اون میاره....
تو هر بازاری هم خوب داره هم بد شما باید طرفت رو بشناسی و بعد ازش خرید کنی...

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
سلام من هم اهل زاهدانم 2 عدد ps3 دارم یکی 320 گیگ که 3.55 هست و یکی هم 40 گیگ که اپدیت شده به 3.70 هر دو تا رو هم از زاهدان خریدم از پاساژ قائم از فروشندش هم خیلی راضیم هم بازی کپی داره و هم اصلی و معمولا هم بازهارو اول اون میاره....
تو هر بازاری هم خوب داره هم بد شما باید طرفت رو بشناسی و بعد ازش خرید کنی...
قائم رفتنت با خودته برگشتنت با خدا . یک سری میگفت بیا من 3.66 رو کپی خور کردم !!

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
قائم رفتنت با خودته برگشتنت با خدا . یک سری میگفت بیا من 3.66 رو کپی خور کردم !!

گفتم که دوست عزیز شما باید طرفت رو بشناسی ،اگه منظورت قیمت کنسول و بازی هست که یک چیز طبیعیه هر فروشنده ای که جنس رو از تهران یا هر جایی دیگه میخره میخواد داخلش سود کنه،واسه رضای خدا که جنس نمیاره اما قبول دارم که بعضی ها قیمت در حد لالیگا میگن

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
با سلام به برو بچ زاهدانی من هم اهل زاهدان هستم واگر سوالی درمورد ps3داشتید من درخدمتم در ظمن من 98درصد بازیهای کپیps3رادارم وبازیهای جدیدراهم دانلود زدم البته بازیهای جدید با دانگل2کار میکنه

آخرین ویرایش:

khodadadkhan

کاربر سایت
Aug 10, 2012
6
با سلام به برو بچ زاهدانی من هم اهل زاهدان هستم واگر سوالی درمورد ps3داشتید من درخدمتم در ظمن من 98درصد بازیهای کپیps3رادارم وبازیهای جدیدراهم دانلود زدم البته بازیهای جدید با دانگل2کار میکنه

سلام
توی زاهدان ps3 رو کپی خور می کنند ؟

khodadadkhan

کاربر سایت
Aug 10, 2012
6
بفرستی یک شهر دیگه واست کپی خور کنن + پول پستش ارزون تر واست در میاد از این که بدی به اینا !!!

سلام
چون من ایرانشهرم می خوام برم زاهدان گفتم اگر اونجا کپی خور بکنند ببرمش اگه ادرسی جایی بلدید لطف می کنید

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
سلام
چون من ایرانشهرم می خوام برم زاهدان گفتم اگر اونجا کپی خور بکنند ببرمش اگه ادرسی جایی بلدید لطف می کنید

میخواد دانگرید کنی دیگه ؟؟؟
زاهدان یا بکنه خیلی پول میگیرن یا خودشون میفرستن تهران بعد به شما بیشتر میندازن !!!
دوستم فرستاد تهران واسه دانگرید

khodadadkhan

کاربر سایت
Aug 10, 2012
6
میخواد دانگرید کنی دیگه ؟؟؟
زاهدان یا بکنه خیلی پول میگیرن یا خودشون میفرستن تهران بعد به شما بیشتر میندازن !!!
دوستم فرستاد تهران واسه دانگرید
چقدر دانگرید در میاد و تهران بفرستم و به کجا بفرستم ؟

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
فکر کنم واسش 70 اینا در اومد با پول پست .... (مطمئن نیستم قیمتو)
تا جایه که یادمه به ایشون :
مشاهده پروفایل: Nicolas - Console-Hax Forums
http://forum.bazicenter.com/members/46824/
فرستادن

هزینه دانگرید تاجایی که میدونم جمال زیر 50 میگیره . یه سئوال مگه ایرانشهر اجازه ارسال ایجور جنسارو میده اصلا!!!!! !!!!؟

میخوام بازی کپی بزارم برای فروش . چند میخرید دوستان داخل شهر؟ روی DVD میگیرین یا هارد؟!

-دوستان بازی اورجینال واسه فروش ندارید؟ من دنبال HEAVY RAIN م !!یکم تبادل یکم فعال باشید. همشهریه داریم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر