PS3 داران زاهدان

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
سلام
من خونی زاهدانی نیستم ولی از زمانی که یک سالم بود اومدیم زاهدان>:d<
شما بازی هاتون رو از کجا میگیرین (هک شده)
یه فروشگاه هست باساژ هامون،Westgame (نمایندگی هست تهران هم تا حدودی معروفه)
یادش بخیر اون زمانی که PS3 هنوز هک نشده بود بازی ارجینال دو هفته ای می اورد از زمانی هم که هک شد هر بار بهش گفتم یه بازی ارجینال بیاره بازی کپی آورد(مثل Assassin's creed : Brotherhood رو بیاره) که گفت دیگه بازی ارجینال نمیاره! خودم تا حالا بازی کپی ازش نخردم (چون هک نکردم!:d) ولی تا حالا چندین بار برام بازی کپی اورده()x) ولی فروشگاه خیلی خوبیه!:x (حداقل بازی X360 داره) اونجا بهترین جا هستش کنسول رو هم میاره و قیمتش با تهران هیچ فرقی نداره! (آدرس دقیق خواستی پ.خ بده)

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
سلام
من خونی زاهدانی نیستم ولی از زمانی که یک سالم بود اومدیم زاهدان>:d<

یه فروشگاه هست باساژ هامون،Westgame (نمایندگی هست تهران هم تا حدودی معروفه)
یادش بخیر اون زمانی که PS3 هنوز هک نشده بود بازی ارجینال دو هفته ای می اورد از زمانی هم که هک شد هر بار بهش گفتم یه بازی ارجینال بیاره بازی کپی آورد(مثل Assassin's creed : Brotherhood رو بیاره) که گفت دیگه بازی ارجینال نمیاره! خودم تا حالا بازی کپی ازش نخردم (چون هک نکردم!:d) ولی تا حالا چندین بار برام بازی کپی اورده()x) ولی فروشگاه خیلی خوبیه!:x (حداقل بازی X360 داره) اونجا بهترین جا هستش کنسول رو هم میاره و قیمتش با تهران هیچ فرقی نداره! (آدرس دقیق خواستی پ.خ بده)
منم زاهدانی نیستم و از بچه گی اومدم زاهدان . این وست گیم قیمت های پدرشو میفروشه . تو پاساژ هامون برو طبقه اخر یک مغازه هست نوشته عمده فروشی . اون خوبه . خودم تو مغازش بودم دیدم یارو وست گیم اومد ازش بازی 360 خرید !! . بازی 360 با قاب و چاپ 2 میده . PS3 رو نمیدونم .

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
منم زاهدانی نیستم و از بچه گی اومدم زاهدان . این وست گیم قیمت های پدرشو میفروشه . تو پاساژ هامون برو طبقه اخر یک مغازه هست نوشته عمده فروشی . اون خوبه . خودم تو مغازش بودم دیدم یارو وست گیم اومد ازش بازی 360 خرید !! . بازی 360 با قاب و چاپ 2 میده . PS3 رو نمیدونم .
دیگه این اواخر که بازی که اصلا برام بازی PS3 نیاورد!:D
ولی من بازی X360 از میخردم 5000 تومن:D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
دیگه این اواخر که بازی که اصلا برام بازی PS3 نیاورد!
5 تومن . بابا چخبره . میاد از پایین 2 تومن میخره بالا میده 5 تومن ؟ :d . اینترنتی میخریدی می شد دونه ای 2-3 تومن ! بازی PS3 هم الان اگه اصل بخوای DC اینترنتی میده قیمتشم خیلی خوبه . یا همین بازارچه هست :D .

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
ای بابا کلا استان ما وقتی چیزی سخت گیر میاد ..خوب گرون میدن..کلا هم گرون میدن
عین جنسای کامپیوترشون...

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
عین جنسای کامپیوترشون...
الان خرید پستی خوبه فقط . با این که پستش گرون میشه ولی در کل ارزون تر در میاد . کامپیوتر کسی از زاهدان بخره چیزه :D .

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
اره اونجا از وست گیم ارزون تر میده ولی بازیهای جدید نداره
دیگه این اواخر که بازی که اصلا برام بازی PS3 نیاورد!:D
قائم اورجینال میاره طبقه پایین ولی به قیمت خون پدرشون میدن
5 تومن . بابا چخبره . میاد از پایین 2 تومن میخره بالا میده 5 تومن ؟ :d . اینترنتی میخریدی می شد دونه ای 2-3 تومن ! بازی PS3 هم الان اگه اصل بخوای DC اینترنتی میده قیمتشم خیلی خوبه . یا همین بازارچه هست :D .
راست میگه علی جان
عین جنسای کامپیوترشون...
کامپیوتر رو نسبت به دیکه چیزاشون خوب میدن

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
اتفاقا قطعات کامپیوتر هم خیلی بد گیر میاد،به خصوص CPU.واقعا آدم رو اذیت میکنن این مغازه دارا،انگار از سال 1911 اومدن!
خاک توسرشون!)x
PS3 داران زاهدان کسی میاد PSN یه کم زامبی درو کنیم!:D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اینا فرق DDR3 و DDR5 رو نمیدونن . رفتم گفتم این گرافیک چنده ؟ (5770 بود ) گفت این جعبشه گزاشتم میخوای باید سفارش بدی !
کلا 2 نوع گرافیک گزاشتن هرکی بخواد سیستم ببنده یکشیو بندش میکنن .
ما پولمون به بازی اریج نمیخوره که بریم PSN :D

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
اینا فرق DDR3 و DDR5 رو نمیدونن . رفتم گفتم این گرافیک چنده ؟ (5770 بود ) گفت این جعبشه گزاشتم میخوای باید سفارش بدی !
کلا 2 نوع گرافیک گزاشتن هرکی بخواد سیستم ببنده یکشیو بندش میکنن .
ما پولمون به بازی اریج نمیخوره که بریم PSN :D
این فرق DDR3 و DDr5 رو تهرانیشم نمیدونه.. رفتم 6670 سفارش دادم یارو برام DDR3 فرستاده زنگ زدم این چه مدل 6670ه دیگه! میگه نگاه کن سایتش میگم ببابا/ بشر .. این سایتش فقط و فقط ddr5 زده.. کلاه برداری هم حدی داره . DDR3 160 تومن .. DDr5 180 طرف رو مریض حساب کردن بعد DDr3 بگیلره!!!! خدایی ..

ساتا 6 هم که اصلا به گوشش نخورده!!! اوف اینقدر داستان داریم..

اتفاقا قطعات کامپیوتر هم خیلی بد گیر میاد،به خصوص CPU.واقعا آدم رو اذیت میکنن این مغازه دارا،انگار از سال 1911 اومدن!
خاک توسرشون!)x
PS3 داران زاهدان کسی میاد PSN یه کم زامبی درو کنیم!:D
کلا من هاردی که خودم به مشتری میدم .. 80تومن(یه ترابایت) توی شهر 100میدن!! من خودم به عنوان همکار رفتم یه هارد بگیرم . .500گیگ رو 60گفت به مشتری میدم به شما 55تومن!!!!!!!!!!!! // میگم من همکارم..(من از قیمت خریدت با خبرم) میگه خب من پول بار نمیدم؟ من سود نخورم؟!!!
قیمت خرید یه هارد .. 43-45تومنه... !! خودتون قضاوت کنید...

اره اونجا از وست گیم ارزون تر میده ولی بازیهای جدید نداره

قائم اورجینال میاره طبقه پایین ولی به قیمت خون پدرشون میدن

راست میگه علی جان

کامپیوتر رو نسبت به دیکه چیزاشون خوب میدن
من که اصلا به عنوان یه فروشنده از قیمتهای موجود توی شهر راضی نیستم و دقیقا میدونم با چقدر سود داره فروش میره.. و به نسبت فروششون اصلا مناسب نیست..

بروبچز کسی بازی چیزی نداره روی هارد یا دی وی دی ؟!!! با ترمینال یه لحظه واسه همدیگه میفرستیم دیگه!! سریعععع..!!

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
این فرق DDR3 و DDr5 رو تهرانیشم نمیدونه.. رفتم 6670 سفارش دادم یارو برام DDR3 فرستاده زنگ زدم این چه مدل 6670ه دیگه! میگه نگاه کن سایتش میگم ببابا/ بشر .. این سایتش فقط و فقط ddr5 زده.. کلاه برداری هم حدی داره . DDR3 160 تومن .. DDr5 180 طرف رو مریض حساب کردن بعد DDr3 بگیلره!!!! خدایی ..

ساتا 6 هم که اصلا به گوشش نخورده!!! اوف اینقدر داستان داریم..

کلا من هاردی که خودم به مشتری میدم .. 80تومن(یه ترابایت) توی شهر 100میدن!! من خودم به عنوان همکار رفتم یه هارد بگیرم . .500گیگ رو 60گفت به مشتری میدم به شما 55تومن!!!!!!!!!!!! // میگم من همکارم..(من از قیمت خریدت با خبرم) میگه خب من پول بار نمیدم؟ من سود نخورم؟!!!
قیمت خرید یه هارد .. 43-45تومنه... !! خودتون قضاوت کنید...

من که اصلا به عنوان یه فروشنده از قیمتهای موجود توی شهر راضی نیستم و دقیقا میدونم با چقدر سود داره فروش میره.. و به نسبت فروششون اصلا مناسب نیست..

بروبچز کسی بازی چیزی نداره روی هارد یا دی وی دی ؟!!! با ترمینال یه لحظه واسه همدیگه میفرستیم دیگه!! سریعععع..!!
ادم 10 تومنم پوله پست بده از این ادمای دزد نخره . و خداوند اینترنت رو افرید :D . من فعلا از زاهدان دورم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر