PS3 داران زاهدان

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
سلام بر و بكس همشهري منم هستم هم ps3 هم 360 بازي هم فقط رسيستانس 2 دارم 360 هم هركي اهل لايو مخصوصا cod 4 هست در خدمتيم در ضمن بچه ها زيادن تو بازي ستر من چند تايي رو ميشناسم...

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام بر و بكس همشهري منم هستم هم ps3 هم 360 بازي هم فقط رسيستانس 2 دارم 360 هم هركي اهل لايو مخصوصا cod 4 هست در خدمتيم در ضمن بچه ها زيادن تو بازي ستر من چند تايي رو ميشناسم...

اون هارو هم معرفي كن :biggrin1:

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
كجا رفتيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط اعلام كرديد و در رفتيد بازي هاتون رو اعلام كنيد ببينيم اين بازي هايي كه گفتيد رو بازي كردم بقيه كه فقط خودشون رو معرفي كردن بگن چي دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
كجا رفتيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط اعلام كرديد و در رفتيد بازي هاتون رو اعلام كنيد ببينيم اين بازي هايي كه گفتيد رو بازي كردم بقيه كه فقط خودشون رو معرفي كردن بگن چي دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راست ميگه عرفان جان اسم بازيهاتون رو بگين

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام منم از قدیمیام منم خیلی را میشناسم در واقع پل بین بچه ها بودم خب بازی ها هم زیاد اما تا اینجا همتون اینارو داشتین به هر حال ما در خدمتیم

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام منم از قدیمیام منم خیلی را میشناسم در واقع پل بین بچه ها بودم خب بازی ها هم زیاد اما تا اینجا همتون اینارو داشتین به هر حال ما در خدمتیم

خوب اسم بازيهاتو هم بگو تا ما هم از محيط بازيهات باخبربشيم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خوب اسم بازيهاتو هم بگو تا ما هم از محيط بازيهات باخبربشيم

رسیستانس1 فیفا08 موتور استورم1 نینجا گایدن فورمول یک هونلی اسورد راچت کلنک بازیهای ا.لمپیک2008و فیفا09 گوسترکون2 لایر متالگیر انچارتد البته بازیای رسیستاس 1ونینجا گایدن سیگماولایر فعلا دستم نی الته همه بازیام قدیمیه اخه اونموقعه حس خریدشون داشتم الان نه بازیهای جدیدهم مثله کیلزون2 و رسیستانس2 هم از داش فرهاد عرفان گرفتم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر