PlayStation Now

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
PlayStation Now یک سرویس ابری اشتراکی است که در سال 2014 توسط Sony Interactive Entertainment عرضه شده و با خرید آن، میتوانید بیش از 800 عنوان مختلف که شامل بازی‌های PS3 ،PS2 و PS4 می‌شوند را تجربه کنید. این سرویس از آگوست 2016 برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. آقای جیم رایان (مدیر عامل شرکت تعاملی و سرگرمی سونی) اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس تا سال‌های آینده و پس از عرضه کنسول PS5 نیز ادامه خواهد داشت.

=========================================

لیست عناوین این ماه (مارچ 2022):
ezgif-2-365cf63d58.jpg

• Shadow Warrior 3 (تا تاریخ 13 تیر 1401)

• Crysis Remastered

• Relicta

• !Chicken Police – Paint It Red

زمانبندی دقیق خارج شدن بازی‌ها از سرویس:

PlayStation Now Countdown

=========================================​

لیست قیمت‌ها:

اشتراک یک ماهه، 9.99$
اشتراک سه ماهه، 24.99$
اشتراک یک ساله، 59.99$

=========================================​

لیست تمام عناوین موجود در سرویس PS Now به تفکیک حروف الفبا:

سیستم پیشنهادی برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی:
Windows 7 (SP 1), 8.1 or 10
Core i3 2.0 GHz
300 MB of available storage
2 GB of RAM
Sound card; USB port
پرسش‌های متعدد:

سوال: آیا میتونم بازی‌های موجود در سرویس رو بجای استریم، دانلود کنم؟

پاسخ: کاربران کنسولی میتونند تمام بازی‌های PS2 و PS4 (که شامل بیش از 300 عنوان میشه) رو دانلود کنن؛ اما تنها راه تجربه بازی‌های PS3، چه بر روی کنسول و چه PC، استریم کردن هست.

سوال: امکان دانلود بازی‌ها برای PC هم وجود داره؟

پاسخ: خیر، این قابلیت در حال حاضر برای PC در دسترس نیست.

سوال: وقتی که عنوانی را روی PS4 دانلود کردم، میتونم اون رو به شکل آفلاین اجرا و بازی کنم؟

پاسخ: بله، اما شما باید هر 7 روز یکبار برای شناسایی شدن اشتراک، به PSN متصل بشید.

سوال: آیا برای تجربه بخش آنلاین بازی‌های سرویس PS Now، به سرویس PS Plus هم نیاز دارم؟

پاسخ: خیر، شما میتونید تنها با خرید اشتراک PS Now به بخش آنلاین تمام بازی‌های موجود در سرویس، که از بخش چند نفره (مولتی پلیر) پشتیبانی می‌کنند، دسترسی داشته باشید.

سوال: چند وقت یکبار بازی‌های جدید به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: هر ماه، بازی‌های جدیدی به سرویس افزوده میشه که تعدادی از اون‌ها مدت زمان محدود و معینی دارن.

سوال: آیا خریدهای درون برنامه‌ای و DLCها هم روی بازی‌های PS Now کار میکنن؟

پاسخ: بله، اما وقتی که مهلت اشتراک به پایان برسه دسترسی شما به محتوای DLC و خریدهای درون برنامه‌ای که انجام دادید هم قطع میشه. اگر مجددا اشتراک رو بخرید، میتونید دوباره ازشون استفاده کنید.

سوال: عناوین PS VR هم به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: خیر، درحال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن عناوین PS VR به این سرویس وجود نداره.

سوال: آیا امکانش هست بازی‌های PS Now رو از طریق گوشی‌های هوشمند، تلویزیون یا تبلت تجربه کنم؟

پاسخ: خیر، سرویس PS Now درحال حاضر تنها روی PS4، PS5 و PC در دسترس هست.

سوال: آیا میتونم از کنترلرهای ترد-پارتی برای PC استفاده کنم؟

پاسخ: کنترلرهایی که از Xlnput استفاده میکنند قابل استفاده هستند، اما سونی برای بهترین تجربه کنترلر Dualshock 4 رو پیشنهاد میکنه.

سوال: تروفی‌هایی که از بازی‌های PS Now میگیرم روی حساب کاربریم ثبت میشن؟

پاسخ: بله، تمام تروفی‌هایی که دریافت میکنید در پروفایل شما ثبت خواهند شد.

پ.ن1: تشکر از @Timeless One و همچنین @.Amirone عزیز
برای کارهای گرافیکی تاپیک

Attachments

• IMG_20200304_193528_514.jpg
    IMG_20200304_193528_514.jpg
    135.7 KB · مشاهده: 6,327
آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
حالا نگیرین و بعد پشیمون بشین و نفرینم کنین؟! :D هی می‌خوام بگم قبلش یه سری چیز ازش ببینی و بعد سراغش بری، ولی از اون طرف می‌بینم بازی یه مدلیه که هرچی آدم کمتر ببینه بهتره. یعنی من خودم تقریباً هیچی ازش نمی‌دونستم که سراغش رفتم و فکر می‌کنم تأثیرش این طوری خیلی بیشتر باشه و غافلگیری‌ها هم شدیدتر. ولی در مجموع فکر می‌کنم خوشت بیاد ازش!
والا من خودم روی پی سی رفتم و الآن دارم برای بار دوم روی PS4 بازی می‌کنم (البته روی پی سی سه بار بازی کردم که همه حالت‌ها رو ببینم و الآن یه جورایی میشه بار چهارم!)، ولی از اون طرف میگن سوییچ هم برای این جور بازی‌های جمع و جور خیلی باحاله.
اگه من بودم، یه ماه اکانت PS Now می‌گرفتم که هم Undertale توش هست و هم ده‌ها بازی دیگه. البته این طوری بازی مال خود آدم نمیشه و اجاره‌ای محسوب میشه و بعد از تموم شدن اشتراک از دستش می‌دیم، ولی یه ماه PS Now اگه اشتباه نکنم قیمتش کمتر از خود Undertale به تنهایی درمیاد. :D
فقط یه نکته در مورد اشتراک یک ماهه PS Now وجود داره. من یه بار خواستم با ریختن دلار توی اکانت و شارژ کردنش، یه ماه PS Now بگیرم که نشد و گفت حتماً کارت اعتباری می‌خواد و مجبور شدم سه ماهه بگیرم، چون دیگه سه ماهه کارت اعتباری نمی‌خواد و میشه با همون پول داخل اکانت خرید (البته بعدش هم خوشحال شدم که این اتفاق افتاد، چون در نهایت توی همون سه ماه هم نرسیدم همه بازی‌هایی که می‌خوام رو تموم کنم و یه بار دیگه هم تمدید کردم و شد ۶ ماه!). ولی سایت‌های مختلف اکانت PS Now یه ماهه می‌فروشن و «احتمالاً» اون طوری دیگه مشکلی نباشه و بشه ازشون خرید و کُد رو وارد کرد و تمام، ولی باز کامل مطمئن نیستم.
در مورد اون آهنگ هم نه‌تنها خود آهنگه خیلی باحاله، بلکه بخشی که اون آهنگ توش اجرا میشه هم به شدت خفنه و آدم تا آخر عمر فراموشش نمی‌کنه!
ممنون
همین یک دفعه سعی می کنم نبینم و برم سراغ یه عنوان
البته که آهنگش شنیده و پسندیده شد، الانم خریدمش از آیتونز و رینگ تون موبایلمه… رینگ تون قبلی prisoners awakening از dead cells بود، ببین چقدر این قطعه منو گرفت که با اون عوضش کردم

در مورد ps now هم مشکل اینه که من روی هاردم و توی کمدم حداقل ۵۰-۴۰ تا بازی نصفه کاره دارم، فقط روی ps، به این لیست ۲۰ تا هم از سوئیچ اضافه کن ببین چی میشه دیگه

فعلا تو فکر اینم که تا زمانی که حداقل نصف اینا رو سر جمع نکردم، بازی جدیدی نخرم

پ.ن: بعد این وسط یه بنده خدایی میاد پیشنهاد وسوسه کننده میده…

• Like
Reactions: Dinosaur

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
منم برای دومین بار اشتراک psnow رو تمدید کردم یه 3 ماهه گرفتم. واقعا ارزشش رو داره
دو روز نشده 200 گیگ دانلود کردم بعد دیدم بسته اینترنتم فعال نشده و همه از حجم اصلی رفته 😥

• Smile
Reactions: Hodor

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Ghostrunner رو کسی تست زده ببینه چجوریاست؟!

احساس میکنم یه نامه عاشقانه به منه :D

پارکور که هست.
سایبرپانک هم هست.
خشونت هم زیاد داره.

ولی میخوام بدونم کسی بازیش کرده؟!

چون من عادت به دیدن تریلر گیم پلی ندارم تا لذتش از بین نره :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد

پارکور که هست.
سایبرپانک هم هست.
خشونت هم زیاد داره.

من نزدم ولی اگه سبکش رو دوس داشته باشی قطعا لذت میبری. کاتانا زیرو دیدی؟ اگه دیدی یا بازیش کردی همونه اما از حالت ایندی طور و خیلی ساده تبدیل شده به یه AA خوشگل موشگل :D حالا نمدونم در جریان هستی یا نه ولی کلا هم پلیر هم انمی‌ها وان هیت میمیرن :D در طول بازی هم ابیلیتی‌های جدید به دست میاری و پیشرفت میکنی. ولی سیستم کلی اینطوریه که هر بخش رو بدون اینکه حتی کسی لمست کنه باید تموم کنی و بری جلو. به خاطر سرعت و استرسی که داره این سبک، میتونه خیلی جذاب و اعتیاد آور باشه. مدام تلاش میکنی بهتر بشی و راه درست رو برای تموم کردن مرحله پیدا کنی. اینکه خوشت بیاد یا نه بستگی به خودت داره. من خودم یه روزی به ۱۰$ برسه میگیرمش چون ارزش امتحان داره قطعا :D الانم که رو Now اومده بهترین فرصته برای اونایی که اشتراک دارن

• Like
Reactions: esm nadaram

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47

پارکور که هست.
سایبرپانک هم هست.
خشونت هم زیاد داره.

من بازی کردم ، بازی خوبیه
اولش یکم سخته تا یاد بگیری ولی وقتی که دستت راه بیوفتی بازی خیلی برات لذت بخش میشه 1 حرکت اشتباه باعث میشه که کشته بشی ولی خوبیش اینه که لودینگ نداره و سریع بازی رو ادامه میدی ، کلا بازی بر مبنای سرعت هستش ، باید سریع حرکت کنی ، سریع بپری و سریع جا خالی بدی در کل هیجانش خیلی بالاس
حتما بازی کن

• Like
Reactions: esm nadaram

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
پنج عنوان از سری بازی های فاینال فانتزی به صورت ماهانه به سرویس Playstation Now اضافه خواهند شد:

سه شنبه ، 16 شهریور
Final Fantasy VII

سه شنبه ، 13 مهر
Final Fantasy VIII Remastered

سه شنبه ، 11 آبان
Final Fantasy IX

سه شنبه ، 16 آذر
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

سه شنبه ، 14 دی
Final Fantasy XII The Zodiac Age

1630599744571.png

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
پنج عنوان از سری بازی های فاینال فانتزی به صورت ماهانه به سرویس Playstation Now اضافه خواهند شد:

سه شنبه ، 16 شهریور
Final Fantasy VII

سه شنبه ، 13 مهر
Final Fantasy VIII Remastered

سه شنبه ، 11 آبان
Final Fantasy IX

سه شنبه ، 16 آذر
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

سه شنبه ، 14 دی
Final Fantasy XII The Zodiac Age

View attachment 222632
منتظر بودن دسامبر اشتراک من تموم بشه تا فاینال فانتزی X رو اضافه کنن

Blade_Chaos

کاربر سایت
Sep 9, 2021
16
سلام
دوستان من يه كد اكانت ٣ ماهه خريدم
چندتا بازي رو هم دانلود كردم

يكي اينكه اين بازيها هم مثل پلاس ميمونه روي اكانت؟

بعد پلاسم هم داره تموم ميشه براي مولتاي پلير بازيهاي اين سرويس نياز به پلاس جدا هم هست؟

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سلام
دوستان من يه كد اكانت ٣ ماهه خريدم
چندتا بازي رو هم دانلود كردم

يكي اينكه اين بازيها هم مثل پلاس ميمونه روي اكانت؟

بعد پلاسم هم داره تموم ميشه براي مولتاي پلير بازيهاي اين سرويس نياز به پلاس جدا هم هست؟
درود. نیاز به پلاس خریدن ندارید، میشه بازیای آنلاین داخل PS Now رو بدون پلاس انجام داد.

در مورد اینکه روی اکانت میمونه یا نه هم من سوالتون رو دقیق متوجه نشدم حقیقتش، اما مثل پلاس وقتی اشتراک شما به اتمام برسه دسترسی به بازی های PS Now هم از بین میره.

• Like
Reactions: Blade_Chaos

Blade_Chaos

کاربر سایت
Sep 9, 2021
16
درود. نیاز به پلاس خریدن ندارید، میشه بازیای آنلاین داخل PS Now رو بدون پلاس انجام داد.

در مورد اینکه روی اکانت میمونه یا نه هم من سوالتون رو دقیق متوجه نشدم حقیقتش، اما مثل پلاس وقتی اشتراک شما به اتمام برسه دسترسی به بازی های PS Now هم از بین میره.
بازيهاي پلاس رو كه purchase ميكني تا هميشه قابل بازي هست مثلا بلك اوپس ٤ رو من هنوزم ميتونم بازي كنم

اما فكر كنم بازيهايي كه از رو ps now برداشته بشه ديگه نميشه بازيشون كرد .

• Like
Reactions: Ludens

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بازيهاي پلاس رو كه purchase ميكني تا هميشه قابل بازي هست مثلا بلك اوپس ٤ رو من هنوزم ميتونم بازي كنم

الان متوجه شدم منظورتون رو. :D بله درست میگید بعضی از بازی های PS Now بعد از مدتی برداشته میشن از روی سرویس که در این صورت دیگه نمیشه بازیشون کرد.

پست اول تاپیک رو هم یه نگاه بندازید، این لینک به ترتیب بازی هایی که زمانشون تموم میشه رو لیست کرده:
@playstationnow's Countdowns, Events, Groups, and Social followers

مثلا الان بازی هایی مثل بوردرلندز 3 و جاجمنت خیلی زمانی براشون باقی نمونده، اگه کسی قصد داره اینها رو بازی کنه باید زود دست به کار بشه. :D

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
890

نه فکر کنم باگه مثلا بلاد رو نمیشه بازی کرد ولی من بالا 20 تا بازی از پی اس نو ورداشتم و تا ابد میتونم بازیشون کنم چندماهه پی اس نوم تموم شده ولی همشون دارم و میشه پاک کرد دوباره نصب کرد و کلا انگار خریداری شدن مثل مترو اویل ویتین و خیلیا دیگه

• Like
Reactions: Blade_Chaos

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان تو کنفرانس اخیر مثل اینکه میخواستند اپدیتی درباره سرویس های سونی بدن، کسی خبر داره چی شد؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر