PlayStation Now

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
PlayStation Now یک سرویس ابری اشتراکی است که در سال 2014 توسط Sony Interactive Entertainment عرضه شده و با خرید آن، میتوانید بیش از 800 عنوان مختلف که شامل بازی‌های PS3 ،PS2 و PS4 می‌شوند را تجربه کنید. این سرویس از آگوست 2016 برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. آقای جیم رایان (مدیر عامل شرکت تعاملی و سرگرمی سونی) اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس تا سال‌های آینده و پس از عرضه کنسول PS5 نیز ادامه خواهد داشت.

=========================================

لیست عناوین این ماه (مارچ 2022):
ezgif-2-365cf63d58.jpg

• Shadow Warrior 3 (تا تاریخ 13 تیر 1401)

• Crysis Remastered

• Relicta

• !Chicken Police – Paint It Red

زمانبندی دقیق خارج شدن بازی‌ها از سرویس:

PlayStation Now Countdown

=========================================​

لیست قیمت‌ها:

اشتراک یک ماهه، 9.99$
اشتراک سه ماهه، 24.99$
اشتراک یک ساله، 59.99$

=========================================​

لیست تمام عناوین موجود در سرویس PS Now به تفکیک حروف الفبا:

سیستم پیشنهادی برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی:
Windows 7 (SP 1), 8.1 or 10
Core i3 2.0 GHz
300 MB of available storage
2 GB of RAM
Sound card; USB port
پرسش‌های متعدد:

سوال: آیا میتونم بازی‌های موجود در سرویس رو بجای استریم، دانلود کنم؟

پاسخ: کاربران کنسولی میتونند تمام بازی‌های PS2 و PS4 (که شامل بیش از 300 عنوان میشه) رو دانلود کنن؛ اما تنها راه تجربه بازی‌های PS3، چه بر روی کنسول و چه PC، استریم کردن هست.

سوال: امکان دانلود بازی‌ها برای PC هم وجود داره؟

پاسخ: خیر، این قابلیت در حال حاضر برای PC در دسترس نیست.

سوال: وقتی که عنوانی را روی PS4 دانلود کردم، میتونم اون رو به شکل آفلاین اجرا و بازی کنم؟

پاسخ: بله، اما شما باید هر 7 روز یکبار برای شناسایی شدن اشتراک، به PSN متصل بشید.

سوال: آیا برای تجربه بخش آنلاین بازی‌های سرویس PS Now، به سرویس PS Plus هم نیاز دارم؟

پاسخ: خیر، شما میتونید تنها با خرید اشتراک PS Now به بخش آنلاین تمام بازی‌های موجود در سرویس، که از بخش چند نفره (مولتی پلیر) پشتیبانی می‌کنند، دسترسی داشته باشید.

سوال: چند وقت یکبار بازی‌های جدید به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: هر ماه، بازی‌های جدیدی به سرویس افزوده میشه که تعدادی از اون‌ها مدت زمان محدود و معینی دارن.

سوال: آیا خریدهای درون برنامه‌ای و DLCها هم روی بازی‌های PS Now کار میکنن؟

پاسخ: بله، اما وقتی که مهلت اشتراک به پایان برسه دسترسی شما به محتوای DLC و خریدهای درون برنامه‌ای که انجام دادید هم قطع میشه. اگر مجددا اشتراک رو بخرید، میتونید دوباره ازشون استفاده کنید.

سوال: عناوین PS VR هم به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: خیر، درحال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن عناوین PS VR به این سرویس وجود نداره.

سوال: آیا امکانش هست بازی‌های PS Now رو از طریق گوشی‌های هوشمند، تلویزیون یا تبلت تجربه کنم؟

پاسخ: خیر، سرویس PS Now درحال حاضر تنها روی PS4، PS5 و PC در دسترس هست.

سوال: آیا میتونم از کنترلرهای ترد-پارتی برای PC استفاده کنم؟

پاسخ: کنترلرهایی که از Xlnput استفاده میکنند قابل استفاده هستند، اما سونی برای بهترین تجربه کنترلر Dualshock 4 رو پیشنهاد میکنه.

سوال: تروفی‌هایی که از بازی‌های PS Now میگیرم روی حساب کاربریم ثبت میشن؟

پاسخ: بله، تمام تروفی‌هایی که دریافت میکنید در پروفایل شما ثبت خواهند شد.

پ.ن1: تشکر از @Timeless One و همچنین @.Amirone عزیز
برای کارهای گرافیکی تاپیک

Attachments

• IMG_20200304_193528_514.jpg
    IMG_20200304_193528_514.jpg
    135.7 KB · مشاهده: 6,327
آخرین ویرایش:

chinchillin

کاربر سایت
Oct 26, 2021
23
اینترنت ایران از یک استریم هم عاجزه

ولی واقعا هستن افراد زیادی که میگن نت ایران فوق العاده ست . چرا. چون میره تلگرام یک گیف سریع لود میشه . استوری خاله مینا رو سریعا لود میکنه تو اینستا~X(

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
667
دوستان هنوز هم برای خرید PS NOW باید کردیت کارت داشته باشیم؟ نمیشه از موجودی Wallet استفاده کرد؟

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان هنوز هم برای خرید PS NOW باید کردیت کارت داشته باشیم؟ نمیشه از موجودی Wallet استفاده کرد؟
یک ساله مشکلی نیست. سه ماهه هم خودم شخصا خریدم ولی برای بعضی از دوستان خطای کردیت کارت میداد

• Like
Reactions: EL-BARTO

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,609
بچه ها میشه با گیف کارت شارژ حساب اکانت ps now گرفت؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
بچه ها میشه با گیف کارت شارژ حساب اکانت ps now گرفت؟
سرویس یک ماهه نمیشه ولی سه ماه به بالا رو میتونی بگیری
به نظرم الان هم وقت خرید نیست تا بعد عید صبر کن شاید سرویس جدید سونی اومد

• Like
Reactions: darkworld

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,609
سرویس یک ماهه نمیشه ولی سه ماه به بالا رو میتونی بگیری
به نظرم الان هم وقت خرید نیست تا بعد عید صبر کن شاید سرویس جدید سونی اومد
ممنون ولی من حدس میزنم سرویس بعدی سونی ربطی به بازی نداره. ترکیب همین سرویس باشه با سرویس تماشای شبکه های انیمه ای مثل فانیمیشن و بقیه. جایی هست بشه همه بازی های now رو با عکس و تاریخ ماندگاری دید؟ سونی قربونش برم اصلا هیچ سایتی خودش اینجوری نداره.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ممنون ولی من حدس میزنم سرویس بعدی سونی ربطی به بازی نداره. ترکیب همین سرویس باشه با سرویس تماشای شبکه های انیمه ای مثل فانیمیشن و بقیه. جایی هست بشه همه بازی های now رو با عکس و تاریخ ماندگاری دید؟ سونی قربونش برم اصلا هیچ سایتی خودش اینجوری نداره.
سایت رسمی که نداره ولی سایت زیر بازی هایی که به زودی خارج میشن رو آورده بعضی بازی ها هم بدون اعلام قبلی یکدفعه حذف میشن
@playstationnow's Countdowns, Events, Groups, and Social followers

• Like
Reactions: darkworld

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
264
دوستان سرویس ps now رو میخوام فعال کنم با اینکه والتم 26 دلار داره ولی بازم روی اشتراک 3 ماهه هم میرم از والت برنمیداره و میره روی پرداخت های دیگه . چیکار میشه کرد؟؟؟

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
264
دوستان عزیز من به یکی از بستگان خارج کشور گفتم با کریدیت کارت واسم اکانت ps now رو شارژ کنه . طرف انگلیسه اول که اومدم اکانت خودم که کشورش رو آمریکا زدم شارژ کنه نتونست .

بعد خودش رفت یه اکانت ساخت کشورش رو هم گذاشت رو انگلیس و اکانت ps now خرید . اکانته روداد به من و من وارد اکانته شدم و یه بازی رو دانلود کردم ولی اکانته میپره همش ! یعنی دستگاه رو که خاموش میکنم و یا از یوزره خارج میشم میپره و دوباره باید ایمیل پسورد بزنم و بازی هم که دانلود میکنم نیست ! تو یوزر های دیگه هست اون بازی که با اکانت انگلیس دانلود کردم ولی نمیزاره بازیش کنم و با خود اکانت انگلیس هم میرم بازی توش نیست !

میدونم خیلی عجیب غریب شده ولی کسی میدونه داستان چیه؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان عزیز من به یکی از بستگان خارج کشور گفتم با کریدیت کارت واسم اکانت ps now رو شارژ کنه . طرف انگلیسه اول که اومدم اکانت خودم که کشورش رو آمریکا زدم شارژ کنه نتونست .

بعد خودش رفت یه اکانت ساخت کشورش رو هم گذاشت رو انگلیس و اکانت ps now خرید . اکانته روداد به من و من وارد اکانته شدم و یه بازی رو دانلود کردم ولی اکانته میپره همش ! یعنی دستگاه رو که خاموش میکنم و یا از یوزره خارج میشم میپره و دوباره باید ایمیل پسورد بزنم و بازی هم که دانلود میکنم نیست ! تو یوزر های دیگه هست اون بازی که با اکانت انگلیس دانلود کردم ولی نمیزاره بازیش کنم و با خود اکانت انگلیس هم میرم بازی توش نیست !

میدونم خیلی عجیب غریب شده ولی کسی میدونه داستان چیه؟؟

شما PS4 داری یا 5؟
البته توی هر ۲ کنسول ۲تا گزینه هست وقتی میخوای یوزر جدید وارد کنی. یکیش به صورت دائمی هستش و یکی به عنوان Guest. اینکه اکانت بلافاصله میپره احتمالا به طور اشتباه ازون گزینه گست استفاده کردی. وگرنه اکانت رو وارد کنی میمونه و وقتی پرایمری هم بکنی میتونی از بازیاش و چیزاش دیگش استفاده کنی. اگر هم که از راه درستش یوزر رو وارد کردی و بازم مشکل داری، نمیدونم کجای کار میلنگه

• Like
Reactions: Bellic and S@eEd
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر