PlayStation Now

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
PlayStation Now یک سرویس ابری اشتراکی است که در سال 2014 توسط Sony Interactive Entertainment عرضه شده و با خرید آن، میتوانید بیش از 800 عنوان مختلف که شامل بازی‌های PS3 ،PS2 و PS4 می‌شوند را تجربه کنید. این سرویس از آگوست 2016 برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. آقای جیم رایان (مدیر عامل شرکت تعاملی و سرگرمی سونی) اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس تا سال‌های آینده و پس از عرضه کنسول PS5 نیز ادامه خواهد داشت.

=========================================

لیست عناوین این ماه (مارچ 2022):
ezgif-2-365cf63d58.jpg

• Shadow Warrior 3 (تا تاریخ 13 تیر 1401)

• Crysis Remastered

• Relicta

• !Chicken Police – Paint It Red

زمانبندی دقیق خارج شدن بازی‌ها از سرویس:

PlayStation Now Countdown

=========================================​

لیست قیمت‌ها:

اشتراک یک ماهه، 9.99$
اشتراک سه ماهه، 24.99$
اشتراک یک ساله، 59.99$

=========================================​

لیست تمام عناوین موجود در سرویس PS Now به تفکیک حروف الفبا:

سیستم پیشنهادی برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی:
Windows 7 (SP 1), 8.1 or 10
Core i3 2.0 GHz
300 MB of available storage
2 GB of RAM
Sound card; USB port
پرسش‌های متعدد:

سوال: آیا میتونم بازی‌های موجود در سرویس رو بجای استریم، دانلود کنم؟

پاسخ: کاربران کنسولی میتونند تمام بازی‌های PS2 و PS4 (که شامل بیش از 300 عنوان میشه) رو دانلود کنن؛ اما تنها راه تجربه بازی‌های PS3، چه بر روی کنسول و چه PC، استریم کردن هست.

سوال: امکان دانلود بازی‌ها برای PC هم وجود داره؟

پاسخ: خیر، این قابلیت در حال حاضر برای PC در دسترس نیست.

سوال: وقتی که عنوانی را روی PS4 دانلود کردم، میتونم اون رو به شکل آفلاین اجرا و بازی کنم؟

پاسخ: بله، اما شما باید هر 7 روز یکبار برای شناسایی شدن اشتراک، به PSN متصل بشید.

سوال: آیا برای تجربه بخش آنلاین بازی‌های سرویس PS Now، به سرویس PS Plus هم نیاز دارم؟

پاسخ: خیر، شما میتونید تنها با خرید اشتراک PS Now به بخش آنلاین تمام بازی‌های موجود در سرویس، که از بخش چند نفره (مولتی پلیر) پشتیبانی می‌کنند، دسترسی داشته باشید.

سوال: چند وقت یکبار بازی‌های جدید به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: هر ماه، بازی‌های جدیدی به سرویس افزوده میشه که تعدادی از اون‌ها مدت زمان محدود و معینی دارن.

سوال: آیا خریدهای درون برنامه‌ای و DLCها هم روی بازی‌های PS Now کار میکنن؟

پاسخ: بله، اما وقتی که مهلت اشتراک به پایان برسه دسترسی شما به محتوای DLC و خریدهای درون برنامه‌ای که انجام دادید هم قطع میشه. اگر مجددا اشتراک رو بخرید، میتونید دوباره ازشون استفاده کنید.

سوال: عناوین PS VR هم به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: خیر، درحال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن عناوین PS VR به این سرویس وجود نداره.

سوال: آیا امکانش هست بازی‌های PS Now رو از طریق گوشی‌های هوشمند، تلویزیون یا تبلت تجربه کنم؟

پاسخ: خیر، سرویس PS Now درحال حاضر تنها روی PS4، PS5 و PC در دسترس هست.

سوال: آیا میتونم از کنترلرهای ترد-پارتی برای PC استفاده کنم؟

پاسخ: کنترلرهایی که از Xlnput استفاده میکنند قابل استفاده هستند، اما سونی برای بهترین تجربه کنترلر Dualshock 4 رو پیشنهاد میکنه.

سوال: تروفی‌هایی که از بازی‌های PS Now میگیرم روی حساب کاربریم ثبت میشن؟

پاسخ: بله، تمام تروفی‌هایی که دریافت میکنید در پروفایل شما ثبت خواهند شد.

پ.ن1: تشکر از @Timeless One و همچنین @.Amirone عزیز
برای کارهای گرافیکی تاپیک

Attachments

• IMG_20200304_193528_514.jpg
    IMG_20200304_193528_514.jpg
    135.7 KB · مشاهده: 6,327
آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
چند تا بازی ایندی بزارید اههههههههه
اتفاقا یه کتگوری ایندی هست ولی از اون جالب تر تگ و بخش japan treasure هستش (اگر اسمش رو اشتباه نکنم)
کلی بازی jrpg و ژاپنی موجوده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,327
نام
امیر حسین
اتفاقا یه کتگوری ایندی هست ولی از اون جالب تر تگ و بخش japan treasure هستش (اگر اسمش رو اشتباه نکنم)
کلی بازی jrpg و ژاپنی موجوده
که البته یه عالمه از JRPGها مخصوص PS3ه :(

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
با اضافه شدن بازی‌های جدید، عناوین Twisted Metal، Jump Force، WWE 2K Battlegrounds و Machinarium این سرویس را ترک خواهند کرد.
دوستان به غیر از اینا، ویچر 3 هم حدود یه ماه دیگه (به طور دقیق تر 34 روز) از سرویس برداشته میشه. اگه سرویس رو دارید و میخواید بازی رو 100 درصد کنید اما هنوز بهش دست نزدید، بنظرم از الان باید دست به کار بشید. :D برای بازیای دیگه مثل بوردرلندز 3 و جاجمنت هم حدودا 2 ماه وقت هست.

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
یه اشتباهی کردم روی تخفیف ها اشتراکم رو تمدید نکردم
دوستان عزیز جایی سراغ دارید اکانت اشتراکی ps now خریداری کرد؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,327
نام
امیر حسین
دوستان به غیر از اینا، ویچر 3 هم حدود یه ماه دیگه (به طور دقیق تر 34 روز) از سرویس برداشته میشه. اگه سرویس رو دارید و میخواید بازی رو 100 درصد کنید اما هنوز بهش دست نزدید، بنظرم از الان باید دست به کار بشید. :D برای بازیای دیگه مثل بوردرلندز 3 و جاجمنت هم حدودا 2 ماه وقت هست.
حالا من دوباره تاکید کنم که جامپ فورس رو اصلا سمتش نرید:-" :))

ولی Machinarium جزو بازی های ادونچر خیلی معروف و خوب هست( point & click البته:-" ) و روی موبایلم موجود هست:-"

اگر تا الان به هییییچ عنوان اینو نزدید، بزنید:D
یا حداقل در آینده تو برنامه بزارید رو موبایل بزنید:D

---

@Dinosaur
خودت بیا اینجا Undertale رو هایپ کن و از آهنگاش و فلان و بیسار بگو :D

• Like
Reactions: Dinosaur and Ludens

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
@Dinosaur
خودت بیا اینجا Undertale رو هایپ کن و از آهنگاش و فلان و بیسار بگو :D
انصافاً این Undertale نیازی به تعریف نداره دیگه! :D یعنی اگه کسی اهل بازی‌های مستقل و جمع و جور باشه، احتمالاً یه سری بهش زده و فهمیده عجب شاهکاریه (مگر اینکه سلیقه‌ش داغون باشه! :-" ) و اگه کسی اهل دنبال کردن امتیاز و اینا هست هم با دیدن میانگین ۹۲ باید سراغش رفته باشه. :D
این پست رو ۵ سال پیش در موردش نوشته بودم (چقدر زود گذشت! :( )

خیلی صبر کردم سومین دور رو هم تموم کنم و پست بدم، ولی یکی از باس های بازی به قدری سخت هست که رکورد قبلی بنده در مبارزه با باس ها در بین بازی های 2015 رو هم شکوند (شهید لگاریوس توی Bloodborne) و هنوز هم موفق نشدم ناکارش کنم و دیگه وقتش هست که پست رو بذارم! :D
این بازی واقعاً جزو عجیب ترین پدیده های چند سال اخیر هست و کسی که تجربه ـش نکنه، چیز معرکه ای رو از دست داده! بازی ای که کافیه یه کم درگیرش بشین تا انقدر جذبتون کنه که تا آخرش دست از سرش برندارین. پر از خلاقیت و ویژگی های محشر که بعضی جاها فقط و فقط میشه تحسینش کرد و به سازنده ـش تبریک گفت. کاراکترهایی که هرکدوم رو خیلی زیاد ملاقات نمیکنین، ولی برای همیشه توی ذهنتون باقی می مونن و عاشق تک تک ـشون میشین. گیم پلی متفاوت و جالبی که در ظاهر شبیه بازی های نوبتی قدیمی هست، ولی در باطن پر از نوآوری. از مبارزه با دشمن که خودش به دو بخش حمله و دفاع تقسیم میشه و در بخش دفاع، با مینی گیم های متنوع و جالبی طرف هستین. تا گذشتن از جون دشمن و رها کردنش که خودش ماجراهای خاصی داره. موسیقی های بازی به قدری زیبا و شنیدنی هستن که بعضی وقت ها مخصوصاً مبارزه رو کِش میدین تا موسیقی رو از دست ندین. داستان در کنار ساده بودن ظاهری، خیلی متفاوت هست و حتی میشه گفت ساختارشکنانه. کلاً این بازی معجونی هست که تک تک المان هاش به قدری عالی با هم ترکیب شدن که تا مدت ها ذهنتون رو مشغول نگه میداره.
همین الآن هرچی دم دستتون هست بذارین کنار و برین سراغ Undertale! مطمئن باشین از این تجربه کم نظیر پشیمون نمیشین و بیشتر از 5،6 ساعت هم وقتتون رو نمیگیره. البته تموم کردن بازی باعث میشه تازه سراغ 2 دست بعدی برین! :D 2 دستی که اصطلاحاً True Pacifist Route و Genocide Route نام دارن و توی یکی هیچ دشمنی رو نباید بکشین و توی اون یکی باید همه رو منهدم کنین (البته به همراه یه سری کارهای دیگه) و هرکدوم کلی تفاوت با اون یکی داره و کلاً داستان عوض میشه.D

و پستی که توی تاپیک سورپرایزهای نسل گذاشتم، چون واقعاً بدجوری غافلگیرم کرد این بازی!

Undertale
بازی‌ای که همین‌طوری الکی شروعش کردم و مطمئن بودم بعد از یه ربع می‌ذارمش کنار، ولی باهام کاری کرد که کمتر بازی‌ای قادر به انجامش هست. بازی‌ای که هم حسابی من رو خندوند و هم اشکم رو درآورد، اون هم در قالب یه گرافیک به شدت ساده و درپیت که یادآور دهه‌ها قبل هست. داستان جالب و سورپرایزهای خفن و نحوه جلو بردن بازی که میشه به شکل‌های مختلف انجام داد و هرکدوم مسیر رو به شدت تغییر میده، کاری می‌کنه که Undertale یه جواهر فوق‌العاده توی دنیای بازی باشه. از نظر درجه سختی هم خیلی چالش برانگیز و جالب بود و یه بخش داشت که بی‌اغراق دست کمی از Soulsborneها نداشت! :D
یکی از بهترین موسیقی‌های نسل هم برای همین بازی هست که سیر نمیشم از شنیدنش!

این آهنگش هم که اصلاً هیچی، شاهکار قرن! :D

این هم یه لینک از آهنگ که حالت تصویری داره تا تبلیغ بیشتری برای بازی بشه! :-"

کلاً اگه سراغ Undertale نرین، نصف عمرتون برفناست! :| متأسفانه ظاهر به شدت ساده بازی باعث میشه خیلی‌ها فکر کنن یه چیز مسخره و داغونی هست و هیچ جذابیتی نداره، در حالی که کافیه یه ذره جلو برین تا بفهمین به ساده‌ترین شکل ممکن هم میشه فراموش‌نشدنی‌ترین تجربه‌ها را به مخاطب ارائه داد.

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
انصافاً این Undertale نیازی به تعریف نداره دیگه! :D یعنی اگه کسی اهل بازی‌های مستقل و جمع و جور باشه، احتمالاً یه سری بهش زده و فهمیده عجب شاهکاریه (مگر اینکه سلیقه‌ش داغون باشه! :-" ) و اگه کسی اهل دنبال کردن امتیاز و اینا هست هم با دیدن میانگین ۹۲ باید سراغش رفته باشه. :D

و پستی که توی تاپیک سورپرایزهای نسل گذاشتم، چون واقعاً بدجوری غافلگیرم کرد این بازی!

کلاً اگه سراغ Undertale نرین، نصف عمرتون برفناست! :| متأسفانه ظاهر به شدت ساده بازی باعث میشه خیلی‌ها فکر کنن یه چیز مسخره و داغونی هست و هیچ جذابیتی نداره، در حالی که کافیه یه ذره جلو برین تا بفهمین به ساده‌ترین شکل ممکن هم میشه فراموش‌نشدنی‌ترین تجربه‌ها را به مخاطب ارائه داد.
اینجوری که تعریف کردی ازش حتما باید برم سراغش ببینم چیه

• Like
Reactions: Dinosaur

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

خوب بگم خدا چیکارت نکنه
الان چیکار کنم من یعنی؟
روی PS بگیرمش یا رو نینتندو؟
چقدر واجبه؟
واستم تخفیف بخوره یا سریع بگیرمش؟

پ.ن: ای خدا، عجب آهنگی بود... چرا من اینو نشنیده بودم تا حالا...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
خوب بگم خدا چیکارت نکنه
الان چیکار کنم من یعنی؟
روی PS بگیرمش یا رو نینتندو؟
چقدر واجبه؟
واستم تخفیف بخوره یا سریع بگیرمش؟

پ.ن: ای خدا، عجب آهنگی بود... چرا من اینو نشنیده بودم تا حالا...
حالا نگیرین و بعد پشیمون بشین و نفرینم کنین؟! :D هی می‌خوام بگم قبلش یه سری چیز ازش ببینی و بعد سراغش بری، ولی از اون طرف می‌بینم بازی یه مدلیه که هرچی آدم کمتر ببینه بهتره. یعنی من خودم تقریباً هیچی ازش نمی‌دونستم که سراغش رفتم و فکر می‌کنم تأثیرش این طوری خیلی بیشتر باشه و غافلگیری‌ها هم شدیدتر. ولی در مجموع فکر می‌کنم خوشت بیاد ازش!
والا من خودم روی پی سی رفتم و الآن دارم برای بار دوم روی PS4 بازی می‌کنم (البته روی پی سی سه بار بازی کردم که همه حالت‌ها رو ببینم و الآن یه جورایی میشه بار چهارم!)، ولی از اون طرف میگن سوییچ هم برای این جور بازی‌های جمع و جور خیلی باحاله.
اگه من بودم، یه ماه اکانت PS Now می‌گرفتم که هم Undertale توش هست و هم ده‌ها بازی دیگه. البته این طوری بازی مال خود آدم نمیشه و اجاره‌ای محسوب میشه و بعد از تموم شدن اشتراک از دستش می‌دیم، ولی یه ماه PS Now اگه اشتباه نکنم قیمتش کمتر از خود Undertale به تنهایی درمیاد. :D
فقط یه نکته در مورد اشتراک یک ماهه PS Now وجود داره. من یه بار خواستم با ریختن دلار توی اکانت و شارژ کردنش، یه ماه PS Now بگیرم که نشد و گفت حتماً کارت اعتباری می‌خواد و مجبور شدم سه ماهه بگیرم، چون دیگه سه ماهه کارت اعتباری نمی‌خواد و میشه با همون پول داخل اکانت خرید (البته بعدش هم خوشحال شدم که این اتفاق افتاد، چون در نهایت توی همون سه ماه هم نرسیدم همه بازی‌هایی که می‌خوام رو تموم کنم و یه بار دیگه هم تمدید کردم و شد ۶ ماه!). ولی سایت‌های مختلف اکانت PS Now یه ماهه می‌فروشن و «احتمالاً» اون طوری دیگه مشکلی نباشه و بشه ازشون خرید و کُد رو وارد کرد و تمام، ولی باز کامل مطمئن نیستم.
در مورد اون آهنگ هم نه‌تنها خود آهنگه خیلی باحاله، بلکه بخشی که اون آهنگ توش اجرا میشه هم به شدت خفنه و آدم تا آخر عمر فراموشش نمی‌کنه!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر