Need For Speed:The Run~XBOX360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز یک ساعتی نشستم پای بازی و تا رتبه 145 رفتم .
هیجان بازی یه جورایی داره بیشتر میشه و بازی داره جذاب تر میشه .
تو مد ران نمیشه ماشین را عئض کرد و باید تا آخر با همون ماشینی که انتخاب کردیم بریم ؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
امروز یک ساعتی نشستم پای بازی و تا رتبه 145 رفتم . هیجان بازی یه جورایی داره بیشتر میشه و بازی داره جذاب تر میشه . تو مد ران نمیشه ماشین را عئض کرد و باید تا آخر با همون ماشینی که انتخاب کردیم بریم ؟

چرا میشه عوض کرد

تو مراحل جلوتر با رفتن به gas station میتونی ماشینتو عوض کنی البته چند جا هم ماشینو ازت میگیرن و به جاش ماشین جدید انتخاب میکنی

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
منم امروز یا بهتر بگم امشب بازیو تموم کردم در حات normal و اولش بگم که من جزو طرفدارای سری بازی های nfs هستم

به جز گرافیکش که میشه گفت در حد nfs نبود و حرفی برای گفتن نداشت ولی میشه به نکات مثبت بازی هم اشاره کرد اگه بخواهیم از چیزای خوبش بگیم میشه به هیجان خوب بازی به خصوص در مراحل اخر بازی ( از stage 8 به بعد ) اشاره کرد و همچنین به قول بچه ها تنوع خوبی که بازی داشت مانند تنوع جاده ها و روز و شب در بازی یا اب و هوای مختلف و ماشینهای مختلف و ..... که همه اینها باعث میشد بازی از حالت یکنواختی در بیاد و همچنین حرکات جدیدی که به بازی اضافه شده بود
مثل فرار کردن از دست پلیس که ما هم با زدن دکمه ها بهش کمک میکردیم
ولی خوب یکی دیگه از ایراداتش این بود که تو بعضی مراحل تا یه مقدار میرفتی تو خاکی بازی ریست میشد حتی برای من پیش اومد که حریفم زد به من و من رفتم تو خاکی و سری خواستم برگردم که بازی ریست شد و یکی دیگش دوربینش بود البته من بیشتر اوغات با دوربین خارخ از ماشین بازی میکنم ولی بهتر بود یه دوربین هم توی ماشین داشت و یه دوربین خارج از ماشین که با ماشین فاصله داشت به قول یکی از دوستان ماشین داشت از tv میزد بیرون :)) و همچنین اگه درست بگم بازی free run نداشت مثلا شاید ادم دلش میخواست تو las vegas یه چرخی بزنه :d

و بازی یه چیزای اعصاب خرد کنم داشت یکیش این بود که مثلا از حریفت جلو میزدی یا حریفت تصادف میکرد و ازش جلو میوفتادی بعد طرف با نمیدونم چه سرعتی میومد که میشه گفت اخرای مسیر بهت میرسید و یا اینکه موانعی که کنار جاده بودند بعد از برخورد انگار به ماشین میچسبیدند که یه بار یه تابلو خرد به ماشینمو بعد انگار فرو رفت تو سقف ماشین که عکسشو میزارم اینجا :p
j7omaglbw7nu4lm9di6u.jpg
من که خودم شخصا از برف و جاده های برفی خوشم میاد ولی این جاده که جزو جاده های اخر بازی بود را هم خوشم اومد البته باید گفت طراحی شهرهاشم خوب بود
ewqbl1j73ur8dq9citi0.jpg

در کل میشه گفت اگه رو گرافیکش بهتر کار میکردند بازی خیلی خوبی میشد البته به نظر من اخرای بازی گرافیکش بهتر شده بود و همچنین تو challenge series البته شاید فقط نظر من باشه

آخرین ویرایش:

saeedavril

کاربر سایت
May 7, 2010
36
نام
سعید
سلام دوستان
من برای pc رو گرفتم و دارم بازی میکنم تا اینجا نظر آقا مهیارو قبول دارم
ولی من یه مشکلی تو بازی میبینم که واقعا تو عصابم رفته !!!
نمیدونم مشکل از کجاست !! شاید به خاطر نسخه black box باشه...یا کلا از نسخه pc

مشکل من اینه که بازی روی esay هم میگذارم به این ماشینهای دیگه نمیرسم...البته با هزار بد بختی تا level 8 رفتم ولی از اون به بعد نه میشه بازی داستان بازی زو زد کرد نه مشه این challenge series ها رو رد کرد !!!! challenge series نمیشه esay کرد !!!!!
واقعا تو مخی شده !!!! هر کاری میکنم انگار من لاکپشتم همه ازم جلو میزنن !!!! جالب اینجاست که هیچ کدومشون اصلا سوتی نمیدن !!!!!!!!
حتی 1 بار !!!!!!

خدا وکیلی hotproshe و سرس shif یه چیز دیگه بود
خواهش میکنم کمکم کنید
نمیدونم چکار کنم
راضی نیسم از این نسخه ولی بازم عاشق سری بازیهای N4s هستم و همه ورژناشو بازی کردم

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
سلام دوستان

مشکل من اینه که بازی روی esay هم میگذارم به این ماشینهای دیگه نمیرسم...البته با هزار بد بختی تا level 8 رفتم ولی از اون به بعد نه میشه بازی داستان بازی زو زد کرد نه مشه این challenge series ها رو رد کرد !!!! challenge series نمیشه esay کرد !!!!!
واقعا تو مخی شده !!!! هر کاری میکنم انگار من لاکپشتم همه ازم جلو میزنن !!!! جالب اینجاست که هیچ کدومشون اصلا سوتی نمیدن !!!!!!!!
حتی 1 بار !!!!!!

خواهش میکنم کمکم کنید
نمیدونم چکار کنم
راضی نیسم از این نسخه ولی بازم عاشق سری بازیهای N4s هستم و همه ورژناشو بازی کردم

راستش من رو xbox 360 در حالت نرمال رفتم و در بعضی از مواقع سخت میشد ولی در کل گرفتن بقیه ماشینها کار سختی نبود البته یه بار یادمه ماشین یا ماشینا ازم جلو افتادن با سرعت میرفتن ولی اخرای بازی یک میانبر وجود داشت که منو انداخت جلوی بقیه البته تو challenge series تا اونجا که یادمه اگه تو یه مسیر مستقیم بیوفتی اصولا ازت جلو میزنن ولی بازم فکر کنم تو بخش pc مطرحش کنی سریعتر به جواب برسی

و شایدم البته بازم میگم شاید دلیلش این باشه که ماشینهاتو عوض نمیکنی

در مورد عوض کردن حالت سختی هم من در xbox به جایی نرسیدم یعنی جاییو برای کمتر یا بیشتر کردن حالت سختی بازی پیدا نکردم البته تو خود بازی وقتی بازی را پاز میکنی و میری تو gameplay قسمتی هست که مربوط به سختی هست ولی خاموشه حالا اگه کسی میدونه مشکل چیه همینجا کمک کنه

به نظر من بهترین nfs که هنوزم حاضرم بازیش کنم اول nfs purchase هست و بعدیش most wanted

آخرین ویرایش:

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
سلام دوستان

حتی 1 بار !!!!!!

خواهش میکنم کمکم کنید
نمیدونم چکار کنم
سلام اقا سعید.فکر کنم اگه شما بازی رو تو نرمال بزاری بالانس بازی بهتر بشه.شاید هم از نیترو زیاد استفاده نمی کنی چون نیترو تو این بازی از هر ماشینی یه پا بوگاتی ویرون می سازه.از راههای میانبر هم می تونی استفاذه کنی ولی مثل hot pursuit که واقعا حیاتی بود تو این زیاد کارایی نداره.بازم میگم تو بازی هر لحظه از نیترو استفاده کن باسه من پیش اومده که بدون نیترو با پورشه 911 GT3 2011 نمی تونستم پونتیاک فایربرد 1978 رو بگیرم!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
وای گفتی:D یعنی من و آسفالت کرد این قضیه!=)) نمیدونستم باید بخندم یا گریه کنم
بابا 1 متر میرفتی بیرون جاده یهنو Reset checkpoint میداد!:| یعنی به قدری اذیت کرد که یه موقع هایی میخواستم بازی رو ول کنم
خیلی پیش اومده که 1ثانیه تا اول شدن فاصله داشتم اما چون 5 سانت جلوی ماشین کج رفته Reset شده!
جز این مشکل و البته داستان! مشکل دیگه ایی نداره هیجان فوق العاده ای داشت...

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
بابا 1 متر میرفتی بیرون جاده یهنو Reset checkpoint میداد!:| یعنی به قدری اذیت کرد که یه موقع هایی میخواستم بازی رو ول کنم
خیلی پیش اومده که 1ثانیه تا اول شدن فاصله داشتم اما چون 5 سانت جلوی ماشین کج رفته Reset شده!
همیشه یکی از زیبایی های neef for speed بریدن پیچها با استفاده از شانه های خاکی جاده ها بوده :d
ولی سیاست run تو این ورژن متفاوته

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
بچه ها من هنوز نتونستم این بازی را اجرا کنم اتفاقا آخرین تیتل آپدیتش را دان کردم ولی خطای عدم ساپورت بهم میده اشکال کار از چیه و شما چه جور تونستید اجراش کنید ؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162

همیشه یکی از زیبایی های neef for speed بریدن پیچها با استفاده از شانه های خاکی جاده ها بوده :d
ولی سیاست run تو این ورژن متفاوته
البته اگه درست بگم تو shift 2 هم همین روش بود ولی مثلا اگر 5 بار میرفتی تو خاکی دیگه نمیزاشت بازی کنی و باید ریست میکردی البته یادم نیست که تو shift 1 هم این مورد بود یا نه ولی تو nfs run مخصوصا سر پیچهای بعضی مرحله هاش که پیچهای پشت سر هم داره خیلییییییییییییییی حال میده از تو خاکی از حریف بزنی جلو ولی خوب نمیزاره دیگه :|
بچه ها من هنوز نتونستم این بازی را اجرا کنم اتفاقا آخرین تیتل آپدیتش را دان کردم ولی خطای عدم ساپورت بهم میده اشکال کار از چیه و شما چه جور تونستید اجراش کنید ؟

شما از تاپیکی که ادرسش در زیر هست میتونی title update این بازیو دانلود کن و بازی کنی ( در پایین پست اول )

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52607

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر