Need For Speed:The Run~XBOX360

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بالاخره تو این ترافیکه بازی ها وقت کردم run رو بازی کنم ... در یک کلام ... چرت ..... من نمی دونم این black box چه اصراری داره سری nfs رو نابود کنه که تا حالا با موفقییت این کارو کرده .......
گیم پلیه بازی هم مثله چند نسخه قبل مسخره ( بابا ارکیدم دیگه حدی داره ) . زاوییه دوربین بازی هم داغون فقط میشه ماشینو دید و کم مونده ماشین از تلوزیون بزنه بیرون .....

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
بچه ها به جز gas station های داخل بازی راهی برای عوض کردن ماشین ندارم؟

تا جایی که من رفتم جلو یه جایی هست به جز gas station که میتونی عوض کنی

اونم تو یه مرحلش هست که ماشینش توسط پلیسها گرفته میشه و راننده فرار میکنه و اگه اشتباه نکنم دوتا ماشین میاره که یکیشو باید انتخاب کنی ولی به نظرم تو gas station راحت میتونی عوض کنی من چند بار این کارو کردم البته تو یکی از مراحل gasstation اخرای بازی هست که من رفتم اون تو و وقتی اومدم بیرون دیگه اخر شدم :d

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
کسی میدونه تو بازی چجوری باید از draft استفاده کرد ؟

اخه بعضی وقتا میره بالا بعد دوباره میاد پایین اونجام که تو خود بازی توضیح داده بود را زود رد کردم رفت

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
چرت ترین بازی ای که تو این چند سال بازی کردم . تموم شد رو نرمال با 2.10 !!!
خاک بر سرش این بلک باکس . خیلی حالمونو گرفت . چی فک میکردم و چی شد !!
فک کنین شما اگه به جای این ماشینا کالسکه ها و اسب های اساسین کرید رو میزاشتین تو این بازی همین هندلینگ رو داشتن !
شما نیستین که تصمیم میگیرین برنده بشین یا نه ! بازیه که تصمیم میگیره تا نزدیکی خط پایان یکی باهاتون باشه بعد اون نزدیکیا سرعتش کم بشه تا شما برنده بشین !
بازی اصلا بالانس نیست ...

sat2they

کاربر سایت
Dec 17, 2006
44
نام
فرهاد
تو تمام NFS ها این بهترین بود هم از لحاظ هیجان که فوق العاده بود هم از نظر گرافیک در یک کلام معرکهههههههههههه . یکی دیگه از چیز هایی که خیلی باهاش حال کردم هیچ کدوم از جاده هاش تکراری نبود .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,767
نام
وحید
منم بازی رو تموم کردم به نظرم خیلی فان بود و داستانش هم جالب بود
دوستان فکر کردین هندلینگ این باید در حد فورزا باشه؟
اینا یه بار خواستن ادای فورزا دربیارن گند زدن
به نظر نید فور همینطوری درست کنه خیلی باحالتره
در کل نمره من به بازی 8 از 10 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر