Need For Speed:The Run~XBOX360

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
سلام.

2 تا سوال داشتم :

چجوری میشه ماشین رو تو بازی عوض کرد ؟؟؟ (من خیلی وقته که دارم با یه ماشین میرم)

اگه میشه ، ماشیناش پولی هست یا مفتی ؟؟؟

تو خود بازی جاهایی هست به نام gas station اگه اشتباه نکنم میری اونجا و ماشینو عوض میکنی در ضمن تا اونجا که میدونم برای ازاد کردن ماشینها باید challenge series زا بازی کنی و قسمتی که برای xbox live هست را و بعدش میاد در قسمت run تو همون gas station که گفتم و روی mni map هم باید معلوم باشه ولی اینکه پولی هست خرید ماشینها یا نه را نمیدونم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
گرافیکش همینطور که گفته شده تعرفی نداره ! مخصوصا ماشین ها
هیجانش خوبه ولی :d
کسی میدونه حالتی که بشه بصورت آزاد چرخید داره یا نه ؟؟؟
( کاش میتونستند از گرافیک و ماشین های Shift2 استفاده کنند)
GS که بهش مدال گرافیک تکنیکی داده با اینکه تو نقدش بشدت کوبونده بازیو از همه لحاظ چجوری میگین گرافیکش مالی نیست ؟:d

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
بخش داستانی بازی تو 2 ساعتو 17 دقیقه تموم شد ... تا آخرش هم ناس نداد ... )x
ولی آخراش خیلی سخت میشه ... هم باید مسابقه رو ببری ، هم هلیکوپتر و ... میان دنبالت ... چند تا تیر هم که بخوری ماشین می ترکه !!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بچه ها
یک سوال دارم
این بازی ران الان تو چنتا دیسک ارائه شده من از یکی شنیدم 3 دیسکه؟
درست شنیدم ؟؟؟!!!
سلام دوست عزیز اگه منظورتون برا پی سیه 4 تا دی وی دی هستش 4 تومنم مانیشه موفق باشین دوست عزیز .

---------- نوشته در 01:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:44 AM ارسال شده بود ----------

GS که بهش مدال گرافیک تکنیکی داده با اینکه تو نقدش بشدت کوبونده بازیو از همه لحاظ چجوری میگین گرافیکش مالی نیست ؟:d
داش سیاوش منکه رفیقم بازی میکرد خیلی خوشم اومد حالا نظر شمارو نمیدونم ولی جالب بود در کل ولی منم شنیدم میگن گیم پلی بازی خیلی کمه در حد 3 ساعتم نیست فاجعه که این .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656

داش سیاوش منکه رفیقم بازی میکرد خیلی خوشم اومد حالا نظر شمارو نمیدونم ولی جالب بود در کل ولی منم شنیدم میگن گیم پلی بازی خیلی کمه در حد 3 ساعتم نیست فاجعه که این .
آىه گیم پلیشم افت داشته نسبت به HP تو همه نقدا نوشته ولی از گرافیک اکثر منتقدا تعریف کردند و جالبه برام
فقط گرافیک داشته تا حالا این بازی امتیازاش فجیعه 68 میانگینش :d
فردا بازی میرسه دستم بینیم چجوریاست

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آىه گیم پلیشم افت داشته نسبت به HP تو همه نقدا نوشته ولی از گرافیک اکثر منتقدا تعریف کردند و جالبه برام
فقط گرافیک داشته تا حالا این بازی امتیازاش فجیعه 68 میانگینش :d
فردا بازی میرسه دستم بینیم چجوریاست
سیاوش جان من تو کنسولم امروز اولاشو بازی کردم اصلا خوشم نیومد نمیدونم دوستم اخراش بود خوشم امد یا چی من اولش شروع میشه گرافیکش خیلی بده تو 2011 این گرافیک خیلی بده منم باهات موافقم hp ازین خیلی سره منکه همون مرحله اولو بازی کردم زد تو ذوقم فعلا گذاشتم کنار شاید بعدا بازیش کنم ولی به شخصه اون چیزیکه من از need for speed run انتظار داشتم این نبود واقعیتش و با شما هم عقیدم که خوب کار نشده رو بازی خیلی بهتر ازینا میتونستن روش مانور بدن رو گرافیکو ... به نظر شخصیه من اندر کاور پی سیم ازین سر بود گرافیکش میتونی امتحان کنی مجانی امتحانش موفق باشی داش سیاوش .

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
بازی تو 2 ساعت و 20 دقیقه و 29 ثانیه تموم شد واسه من:( زود تموم شد
ضد حالی که خوردم این بود که Free RUN نداره که بشه تو بازی چرخید و ماشین ها رو تازوند :(

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
جان من چجوری انقدر زود تموم میکنید؟ همتون رو easy میرید؟!
بعضی مراحل به طور غیر منطقی سخته!
اسپول مرحله : سوال
stage 8 : یکی از مسابقات باید 3تا ماشین و بگیری بعد اون 2تا شاسی بلند ها:D میان تیر میزنن اصلا نمیشه رد کرد! یا باید ماشین جلویی رو بگیری یا باید اونارو پرت کنی بیرون map . چیکار کنم؟

PorscheUnleash

کاربر سایت
Nov 20, 2011
27
نام
Salaheddin
من تعجب می کنم از ea که بعد از تجربه ای که از black box با undercover داشت باز دوباره رفته سراغ این استودیو.بازی the Run از لحاظ موسیقی و صدا گذاری خوب هست ولی از لحاظ گرافیک شبیه PS2 شده ولی از لحاظ جزئیات خوبه.گیم پلی هم که با توجه به نوع بازی باید هم ارکید می شد.از لحاظ ماشین ها هم احساس کردم همینجوری ریختن تو بازی.از لحاظ داستانی هم در نوع خودش خوب بود و زمان بازی هم اگه بیشتر می شد کسل اور می شد خواسته بودن یه فاز دو سه ساعته بدن.در کل the run همون hot pursuit 2010 هستش که استودیو شو عوض کردن و black box هم بهش داستان و گرافیکشو خراب کرده.همون امتیاز 7 کافیه.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,808
نام
وحید
منم یه ساعتی بازیش کردم به نظرم جالب نیومد حالا برم جلو ببینم چطور پیش میره داستانش بدک نیست یکی نیست بگه اسلحه نذاشتن رو سرتون هر سال یه nfs بدین بیرون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بازی تو 2 ساعت و 20 دقیقه و 29 ثانیه تموم شد واسه من:( زود تموم شد
ضد حالی که خوردم این بود که Free RUN نداره که بشه تو بازی چرخید و ماشین ها رو تازوند :(
من موندم این 29 ثانیرو از کجا اوردی مهرداد جان فیلمیا خوب روندش کن دیدی تو نود میگفت روند کن شمام داداشم روند میکردین این 29 ثانیرو گفتین تا بگیم چقد دقیقه اره خوب خوبه تمومش کردی مبارکت باشه دادا .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی به دست منم رسید .
فقط موندم این EA دیگه میخاد چه بلایی به سر نید فور اسپید بیاره .
همه جور نید فور اسپید دیده بودیم به جز این مدلی که هم داستان داشته باشه هم اینکه کلا به همه چی شبیه باشه به جز نید فور اسپید واقعی . ولی با این تفاسیر بازی خیلی هم بد نبوده و هیجان خاصی داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر