Need For Speed:The Run~XBOX360

Mr.100RA

کاربر سایت
Mar 28, 2011
22
هر چقدر داستان مزخرف بود...عوضش مسابقه آخر عالی از کار دراومد...نهایت هیجان بود اینجاش:
اون قسمت روی پل که باید خلاف جهت ماشینا می رفتیم و داخل تونل قطار

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان گرافیک بازی رو انقدر نکوبید:D
اولا اینکه با تمام ایرادهاش آدم یه انگیزه ایی داره تمومش کنه! HP اینجوری بود؟
حالا داستان هیچی....0:D
تنوع Map هاشم HP نداره
همینطور هیجان بازی
راستی من نسخه ی اصلش رو هم ندارم که بگید داره دفاع می کنه:D

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
HOT PURSUIT بدون صحنه های سینماتیک و بدون داستان تونست آخرت هیجان رو خلق کنه که خداییش هیچ آدم با انصافی نمی تونه این موضوع رو انکار کنه. ببین اگه داستان و صحنه های سینماتیک بهش اضافه میکردن چی میشد >وای خدای من<
the run هم کوبیدنی نیست که کسی بخواد بکوبه خیلی عالی و پر هیجان هستش
ولی...

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان بنظر من داستان مزخرفی داشت ولی هیجان انگیز وسینماتیک بود که تجربه ی ان برای هر طرف دار این سری وا جب است

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
HOT PURSUIT بدون صحنه های سینماتیک و بدون داستان تونست آخرت هیجان رو خلق کنه که خداییش هیچ آدم با انصافی نمی تونه این موضوع رو انکار کنه. ببین اگه داستان و صحنه های سینماتیک بهش اضافه میکردن چی میشد >وای خدای من<
the run هم کوبیدنی نیست که کسی بخواد بکوبه خیلی عالی و پر هیجان هستش
ولی...
هیجان داشت گرافیک عالی داشت همینطور گیم پلی اما خدایی هیجانش به این نمیرسه...
دقیقا ضعف Hp رو گفتی

rasis20

کاربر سایت
Dec 25, 2010
26
نام
سعید
سلام
دوستان چند تا سوال داشتم لطفا در صورت امکان جواب بدید
گویا دوستان خیلی حرفه ای هستند میبخشید بنده اماتور هستم سنم هم یه خورده برای یادگیری بالاست
فرموده بودید 2 ساعته بازی رو تموم کردید من تو هر مرحله تقریبا 2 ساعت گیر میکنم !
اما سوالات اول اینکه چطور میشه ماشین رو تعویض کرد یه جاهایی پمپ بنزین هست که وقتی میری میشه عوض کرد ولی بعضی مراحل نداره امکانش هست در منو ها ماشین رو تغییر داد توی منو اصلی گاراژ داره میشه ماشین انتخاب کرد ولی وقتی از این منو میای بیرون باز با همون ماشین قبلی هستی
یه سوال دیگه اینکه میشه درجه سختی بازی رو روی اسون گذاشت اخه ادم ادرنالین خونش فوران میکنه بعضی وقتها خانومم میاد میگه الان سکته میکنی نه اینکه قلبم مشکل داره این بنده خدا هم حرص میخوره

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان این بازی روی lt3 روی هارد نصب می شه ؟!! من هر کار می کنم 45% گیر می کنه بدون نصب هم تو لود گیر می کنه مشکل از رایت بوده درسته ؟!!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
داستان بازي كه رسما تو جاده خاكي بود جذابيت خوفي هم كه نداشت گرافيكم كه تو بعضي از قسمت ها رسما ps2 بود خلاصه بخوام بگم خيلي جاي كار داشت;)

hitman---47

کاربر سایت
Apr 18, 2012
5
اول سلام

دوم اینو بگم به خاطر آف تاپیک نشدن: به نظرم run بیشتر شبیه فیلم سینمایی اکشن بود تا مسابقه اتومبیلرانی !!!

اما یه سوال داشتم در مورد nfsmw ( هرچی سرچ کردم تاپیکی در موردش پیدا نکردم!) من این بازی رو دان کردم نسخه ntsc و رایت کردم کنسول هم بازی رو میشناسه اما اخطار میده که این بازی مخصوص کنسول شما نیست(کنسول من pal هستش) در حالی که 360 رو تازه کپی خور و آپدیت LT+2 کردم و با هیچ بازی مشکل نداره اما نمیدونم چرا اینو اجرا نمیکنه؟! آپدیتش هم روی سایت xbuc نیست!!! خودم حدس میزنم مشکل از اورجینال بودن iso dvd هستش که گرفتم.
آیا میشه این مشکل رو حل کرد یا باید نسخه pal رو دوباره :( دان کنم!!! من به این بازی علاقه خیلی زیادی دارم و از 5یا 6 سال پیش تا الان با pc بیشتر از 50 بار NFS:Most wanted رو از اول تا آخرش بازی کردم اما بازم سیر نمیشم ازش و میخوام اینبار روی xbox 360 بازی کنم!

لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنه که باید چیکار کنم چون نمیتونم ازش بگذرم با اینکه خیلی قدیمی هستش! ممنون میشم اگر در این مورد کمک کنید :x

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بازی مراحل آخرش واقعا عجب لکیشن های زیبایی داشت حس خوبی هم به ادم میداد من اینو از dirt بیشتر دوست داشتم البته به پای hot pursuit نمیرسید اون خیلی نرم بود این دیگه رسما رو هوا بود از نظر هندلینگ تازه یک ایراد دیگه هم داشت آخه کی باورش میشه که ford shelby بتونه اون پورشه 930 بود که اسب بخار 900 تایی داشت را بگیره اصلا ماشین ها از نظر قدرت فرقی نداشتن و شما هرچی انتخاب میکرید فقط با کوبیدن به اینو اون بود که میتونستی ببری

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
اول سلام

دوم اینو بگم به خاطر آف تاپیک نشدن: به نظرم run بیشتر شبیه فیلم سینمایی اکشن بود تا مسابقه اتومبیلرانی !!!

اما یه سوال داشتم در مورد nfsmw ( هرچی سرچ کردم تاپیکی در موردش پیدا نکردم!) من این بازی رو دان کردم نسخه ntsc و رایت کردم کنسول هم بازی رو میشناسه اما اخطار میده که این بازی مخصوص کنسول شما نیست(کنسول من pal هستش) در حالی که 360 رو تازه کپی خور و آپدیت LT+2 کردم و با هیچ بازی مشکل نداره اما نمیدونم چرا اینو اجرا نمیکنه؟! آپدیتش هم روی سایت xbuc نیست!!! خودم حدس میزنم مشکل از اورجینال بودن iso dvd هستش که گرفتم.
آیا میشه این مشکل رو حل کرد یا باید نسخه pal رو دوباره :( دان کنم!!! من به این بازی علاقه خیلی زیادی دارم و از 5یا 6 سال پیش تا الان با pc بیشتر از 50 بار NFS:Most wanted رو از اول تا آخرش بازی کردم اما بازم سیر نمیشم ازش و میخوام اینبار روی xbox 360 بازی کنم!

لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنه که باید چیکار کنم چون نمیتونم ازش بگذرم با اینکه خیلی قدیمی هستش! ممنون میشم اگر در این مورد کمک کنید :x
عزیز به lt ربطی نداره
شما دستگاهت pal خست و باید هممو نسخه pal می گرفتی ... دوباره باید دانلود کنی ....
تنها راه اینکه بازی های ntsc رو دستگاهت اجرا بشه jtag کردن هست ...

payamir

کاربر سایت
Nov 9, 2011
14
نام
payam
میشه کمک کنید من the run رو دانلود کردم و روی دی وی دی 9 رایتش کردم تو دستگاه که میزارم همون اول که میخوام استارتو بزنم وارد بازی بشه هنگ میکنه و نصبش میخوام بکنم رو 43 درصد میگه دیسک باید تمیز بشه!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر