Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 | Xbox 360

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خوب بازی تموم شد کلی حال کردم.

فقط داستان چندین جا با داستان انیمه یکی نبود.
خدا خیرشون بده دست قطع شده رایکاگه رو هم پیوند زده بودن از روز اولشم بهتر بود، مادارا هم که دهن هر پنج کاگه رو سرویس کرده بود اینجا کاگه ها سرویسش میکنن و...

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خوب بازی تموم شد کلی حال کردم.

فقط داستان چندین جا با داستان انیمه یکی نبود.
خدا خیرشون بده دست قطع شده رایکاگه رو هم پیوند زده بودن از روز اولشم بهتر بود، مادارا هم که دهن هر پنج کاگه رو سرویس کرده بود اینجا کاگه ها سرویسش میکنن و...

ایولا چه زود تممش کردی الانم میری تو لایو عش میکنی ایشالا ماهم به شما میپیوندیم

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
اگه دقت کرده باشی قبل از اینکه مبارزه شروع بشه یه نوشته میاد که میگه واسه کامپلت کردن مبارزه باید چیکار کنی مثلا مبارزه رو با یه اولتیمت جتسو تموم کنی این مربوط به اونه وقتی جونش به یه حدی برسه که با یه اولتیمت جتسو تمومش کنی اون نوشته میاد
آره ایناشو میدونم مشکل من اینه که اون اولتیمت جتسو رو چجوری باید زد!!!

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
این بازی سبکش چیه؟
شبیه کدوم بازیه؟
داستان و ایناها برا مهم نیست
من تا حالا هیچ ناروتویی بازی نکردم

به نظرتون بگیرمش؟

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
بازی خوبی بود ولی ایکاش آخرش داستان رو تغییر نمیدادن و جای این موزیک های مسخره 4 تا از موزیک های انیمه رو میزاشتن
در باره مرحله آخر هم زیاد جالب نبود از دوربین بگیر تا حالت کوراما در کل خیلی بهتر میتونستن درستش کنن

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
بازی خوبی بود ولی ایکاش آخرش داستان رو تغییر نمیدادن و جای این موزیک های مسخره 4 تا از موزیک های انیمه رو میزاشتن
در باره مرحله آخر هم زیاد جالب نبود از دوربین بگیر تا حالت کوراما در کل خیلی بهتر میتونستن درستش کنن

کاملا موافقم کاش از اون موزیک های ناب خود انیمه حداقا واسه لحظات حساس استفاده میکردن

در مورد داستان هم بنظرم مجبور بودن چون از یه طرف میخواستن بازی یه پایان داشته باشه و از طرف دیگه هم داستان این بخشه انیمه هنوز تو خود مانگا هم تموم نشده که اینا بخوان دقیقا مثل اون تمومش کنن و
بلایی که مادارا سر 5 تا کاگه آورد رو نمیشد اینجا نشون داد چون به هر حال واسه یه سری از دوستان که با داستان چندان آشنا نیستن میخواستن که دخل مادارا رو هم بیارن هر چند به احتمال خیلی زیاد سوناده با جتسو خودش 4 تا کاگه رو نجات میده و خودش میمیره ولی خوب اینم فقط یه احتماله و دقیقا نمیدونیم

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 AM ارسال شده بود ----------

بازیش open world یا rpg هستش ؟

یه چاشنی کوچیک از هر کدومشون داره.

Naruto Sage

کاربر سایت
Jul 11, 2012
17
من الان قطعه بنفش چاکرا رو از جا پیدا کنم؟!(برای فعال کردن ساسکه اترنال) همه جای غرب سرزمین رعد و برق و گشتم, ولی اصلا پیداش نکردم! کسی پیدا کرده؟! اگه کسی پیدا کرده اینجا بگه کجا پیدا کرده و چطور و...؟!

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
من الان قطعه بنفش چاکرا رو از جا پیدا کنم؟!(برای فعال کردن ساسکه اترنال) همه جای غرب سرزمین رعد و برق و گشتم, ولی اصلا پیداش نکردم! کسی پیدا کرده؟! اگه کسی پیدا کرده اینجا بگه کجا پیدا کرده و چطور و...؟!
من همرو باز کردم ولی ساسکه اترنال کیه دیگه؟!؟
بهدشم اگه کسی میخواد همرو ببره،یا تماری یا دیدارا بگیر بد تند و تند B رو بزنه. تماری باشه بجا شوریکن باد پرت میکنه و دیدارا هم پرنده انفجاری :D دهن یارو رسماً س.ر.وی.س میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر