Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 | Xbox 360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
به نظر من بورو تو کارش (انیمه و مانگاش)

که بعد از اون هم بری تو کار وان پیس که از ناروتو خیلی قشنگ تره ...
ای بابا آقای سلطان مسعود غزنوی :d یه کم بیشتر توضیح میدادی خو. چند تا بازی داره؟ انیمش چند قسمته؟ میشه دانلود کرد یا نمیشه؟ مانگا چیه اصلاً :d همون کمیک استریپه ؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
انگار هنوز هیکچی از دوستان بازی رو نگرفته.

من الان بازی به دستم رسید دارم نصبش میکنم یه 1 ساعت دیگه میگم بازی چطوریاست.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
خوب تو این 2 ساعتی که بازی کردم از نظر داستان بازی با یه فلش بک به گذشته و حمله کیوبی به روستا شروع میشه و بعدش بر میگرده به بعد از حمله پین به روستا و روایت داستان تا اینجا که خوب بوده.

گرافیک بازی هم همون گرافیک انیمه ای نسخه قبلیه تغییر خاصی نکرده(بنظر من نه بهتر شده نه بدتر).

صدا گذاری شخصیت ها خوبه ولی موسیقی خود بازی تا اینجا که چنگی به دل نزده و به حال و هوای صحنه های بازی چندان نمیخوره و همینطور لب زدن شخصیت ها بعضی وقتا دقیق نیست و اونم فکر کنم به این خاطر که لب زدن شخصیت ها بر اساس زبان ژاپنیه نه انگلیسی.

گیم پلی بازی هم همون گیم پلی نسخه قبلیه و خیلی رونه فقط تو بعضی از مبارزات سنگین یه سری دکمه رو صفحه میاد که باید بزنید.

مبارزه ها هم مثل همیشه نفسگیر هستن(البته رو درجات سختی بالا) و همینطور به بازی چاشنی RPG هم اضافه شده.

فقط دیالوگهای بازی یه کم زیاده(البته مربوطبه داستان بازی) که آدم رو یه کم خسته میکنه و میشه Skip شون کرد.

و در آخر هم این رو بگم چون ممکنه بعضی ها بخوان بدونن که نسخه 97% بازی هیچ مشکلی نداره و از روی هارد میشه راحت بازی کرد.

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

XGD2 هستش ؟

راستش اینش رو چک نکردم فردا نگاه میکنم و بهتون میگ ولی نسخه 97% هیچ مشکلی نداشت( البته احتمالا شما بخاطر لایو رفتن پرسیدن)

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
دوستان توی جنگها وقتی عمر طرف به تهش میرسه میگه نمیدونم چیکار کنی که فینیشش کنه یعنی دکمه زنی و اونجوری هیجانش ببشتره ولی نمیگه چجوری و چه دکمه ای زد دوستان اگه کسی میدونه کمک کنه
مرسی

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خوب تو این 2 ساعتی که بازی کردم از نظر داستان بازی با یه فلش بک به گذشته و حمله کیوبی به روستا شروع میشه و بعدش بر میگرده به بعد از حمله پین به روستا و روایت داستان تا اینجا که خوب بوده.

گرافیک بازی هم همون گرافیک انیمه ای نسخه قبلیه تغییر خاصی نکرده(بنظر من نه بهتر شده نه بدتر).

صدا گذاری شخصیت ها خوبه ولی موسیقی خود بازی تا اینجا که چنگی به دل نزده و به حال و هوای صحنه های بازی چندان نمیخوره و همینطور لب زدن شخصیت ها بعضی وقتا دقیق نیست و اونم فکر کنم به این خاطر که لب زدن شخصیت ها بر اساس زبان ژاپنیه نه انگلیسی.

گیم پلی بازی هم همون گیم پلی نسخه قبلیه و خیلی رونه فقط تو بعضی از مبارزات سنگین یه سری دکمه رو صفحه میاد که باید بزنید.

مبارزه ها هم مثل همیشه نفسگیر هستن(البته رو درجات سختی بالا) و همینطور به بازی چاشنی RPG هم اضافه شده.

فقط دیالوگهای بازی یه کم زیاده(البته مربوطبه داستان بازی) که آدم رو یه کم خسته میکنه و میشه Skip شون کرد.

و در آخر هم این رو بگم چون ممکنه بعضی ها بخوان بدونن که نسخه 97% بازی هیچ مشکلی نداره و از روی هارد میشه راحت بازی کرد.

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

راستش اینش رو چک نکردم فردا نگاه میکنم و بهتون میگ ولی نسخه 97% هیچ مشکلی نداشت( البته احتمالا شما بخاطر لایو رفتن پرسیدن)

چک کردن نمیخواد . برش گردون ببین کامل رایت شده یا نه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان توی جنگها وقتی عمر طرف به تهش میرسه میگه نمیدونم چیکار کنی که فینیشش کنه یعنی دکمه زنی و اونجوری هیجانش ببشتره ولی نمیگه چجوری و چه دکمه ای زد دوستان اگه کسی میدونه کمک کنه
مرسی

اگه دقت کرده باشی قبل از اینکه مبارزه شروع بشه یه نوشته میاد که میگه واسه کامپلت کردن مبارزه باید چیکار کنی مثلا مبارزه رو با یه اولتیمت جتسو تموم کنی این مربوط به اونه وقتی جونش به یه حدی برسه که با یه اولتیمت جتسو تمومش کنی اون نوشته میاد

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
انگار هنوز هیکچی از دوستان بازی رو نگرفته.

من الان بازی به دستم رسید دارم نصبش میکنم یه 1 ساعت دیگه میگم بازی چطوریاست.

اقا شما از کجا گرفتی ؟ تروخدا بگو منم خیلی منتظرم

---------- نوشته در 11:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

من میشناسم سفارشم دادم خواستی برای پ.خ می کنم

اقا شما پ.خ کن ببینیم چی میشه من که مردم از بس صبر کردم

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اخ جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون بالا خره بازیو شفارش دادم ممنون از راهنمای های دوستان:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر