Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 | Xbox 360

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
حالا بحث انیمه نیست اینجا...
نسخه پال 8 مارس میاد...حالا حالا ها باید واستیم حالا اگه حرف نسخه پاله
اگه به آمریکا باشه...خوب باید زود لیک میشد
چرا اهمیت نمیدن به بازی های انیمه ایییی

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
این بازی پیداست که سبک گرافیکش باید کارتونی باشه درست مثل انیمه هایی که ازش اومده و پیداست که درست مثل انیمه پر از دیالوگهای زیاد باشه که از حوصله هر کسی خارجه و فقط اونایی که انیمه های این بازی را دانبال کردند میتونند ارتباط بهتری با بازی برقرار کنند و فکر نمیکنم این بازی زیاد بتونه با گیمرهایی که برای اولین باره میخوان این بازی را انجام بدن زیاد جالب در بیاد.

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
طرفدارهای بازی که قسمت های قبل رو بازی کردن میدونن چیه!!:>
یکیش خودمم! کاری هم به امتیازهای بازی ندارم!
بی صبرانه منتظرم >:d<

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این بازی پیداست که سبک گرافیکش باید کارتونی باشه درست مثل انیمه هایی که ازش اومده و پیداست که درست مثل انیمه پر از دیالوگهای زیاد باشه که از حوصله هر کسی خارجه و فقط اونایی که انیمه های این بازی را دانبال کردند میتونند ارتباط بهتری با بازی برقرار کنند و فکر نمیکنم این بازی زیاد بتونه با گیمرهایی که برای اولین باره میخوان این بازی را انجام بدن زیاد جالب در بیاد.

خودت متوجه شدی چی گفتی؟ مثل این میمونه بگی شاید کسی که متال گیر های قبلی رو بازی کنه نتونه با متال گیر 4 ارتباط برقرار کنه!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
خودت متوجه شدی چی گفتی؟ مثل این میمونه بگی شاید کسی که متال گیر های قبلی رو بازی کنه نتونه با متال گیر 4 ارتباط برقرار کنه!

این بازی بر اساس انیمه ناروتو ساخته شده و منم گفتم کسی که انیمه رو از قبل دیده باشه خیلی بهتر میتونه با بازی ارتباط برقرار کنه تا اونایی که برای اولین باره میخوان برن سراغ بازی.

شاید کسی که متال گیر های قبلی رو بازی کنه نتونه با متال گیر 4 ارتباط برقرار کنه! حالت خوبه عزیزم؟ معنیه جمله خودتو فهمیدی که چی گفتی؟ متال گیر رو با انیمه مقایسه میکنی؟

به قولا میخواستی ابروشو درست کنی زدی که چشمشو کور کردی...b-(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

والا من که تا قبل از بازی کردن نسخه قبلی هیچی از ناروتو نمیدونستم و بعد از اینکه یکم بازیش کردم ازش خوشم اومد و رفتم کلا انیمه ناروتو رو تا اینجا که اومده نگاه کردم. همون یکمی هم که داستان بازی رو انجام دادم راحت فهمیدمش ( داستان ناروتو کوچیک رو کامل کردم ).

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
دوستان من فهمیدم چرا این قدر طول میدن برای لیک (فکر کنم ) چون تو بازی یه سری چیز ها هست که هنوز تو انیمه نیومده مثل
ریننگان داشتن مادرا و سوسانو این هاش چون مادارا تو بازی قابل بازی کردنه من گیم پلیشو هم دیدم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
حالا بحث انیمه نیست اینجا...
نسخه پال 8 مارس میاد...حالا حالا ها باید واستیم حالا اگه حرف نسخه پاله
اگه به آمریکا باشه...خوب باید زود لیک میشد
چرا اهمیت نمیدن به بازی های انیمه ایییی

کلا 4 روز تا 8 مارسه. در ضمن انگار لیک هم شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر