Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
من هم امروز لولم شد 69!:d
بازی من نوسان داره، بعضی وقت ها 28D 3K هم مشاهده شده!:d بعضی وقتا هم برعکس!
از Rundown متنفرم! فقط Subbase
اگه میخوای تو کلن ما باشی تو Psn یه PM بده.
1v1 Snipe میزنی؟!

علی جان کمکم کن شدیدا:biggrin1:لولم وقتی شد 70 رفتم پرستیژو زدم بعدش تمام اسلحه هایی که ازاد شده بود reset شد و لولم هم به 1 برگشت:confused::(:((چه خاکی تو سرم بریزم

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali

خوب یعنی چی همینه؟چه سودی پس داره؟:biggrin1:
ممنون میشم یه توضیح کامل بدی تا بفهمم چه گندی زدم:biggrin1:
به لول 70 که میرسی میتونی بری تو Prestige Mode. وقتی اینکار رو بکنی برمیگردی لول 1 و تنها چیزی که برات میمونه Title ها و Emblem هایی که گرفتی هستند. خب لولت میره بالاتر!
--------------
این Tar چه خفن بود و من نمیدونستم! 38K No Chopper, 6v6

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام من که دارم فعلا MW2 میزنم تا BT2 بیاد دستم تازه فکر کنم همه دارند اتفاقن MW2 میزنند
شما از کجا اینترنت گرفتی و با چه سرعتی بازی میکنی؟
قبلا اینطوری بود که بچه ها مشکلات زیادی واسه آنلاین بازی کردن MW2 داشتن، هنوز این مشکلات رو داره یا مرتفع شده؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
شما از کجا اینترنت گرفتی و با چه سرعتی بازی میکنی؟
قبلا اینطوری بود که بچه ها مشکلات زیادی واسه آنلاین بازی کردن MW2 داشتن، هنوز این مشکلات رو داره یا مرتفع شده؟
سلام.خوبی؟
والا من خودم همش 4 هفته هست که تونستم mw 2رو انلاین بنزم چون وقتی MW2 اومد من ریجن 1 رو گرفتم رفتم انلاین بزنم مشکل MTACHMAKING میاد که نمیتونست مینوشت CONNECTING TO MATCHMAKING SERVER و تا 1 ساعت هم صبر کردم درست نشد بعد فروختمش و همین 1 ماه پیش دوباره ریجن 2 اش رو خریدم و دیدم که باز همون مشکل هست رفتم مودم رو به حالت بریج تغییر دادم یعنی شما مودمت بریج هست و میری توی تنضیمات PS3 و اونجا یوزر و پسورد aDSL رو وارد میکنی که دیدم به به مشکل برطرف شد خلاصه این مشکل من بود که برطرف شد بیشتر هم همین مشکل رو داشتند که باید مودم رو بریج میکردند بعضی ها سر پیدا کردن بازیکن مشکل داشتند که باید چند دقیقه بیشتر صبر میکردند
من هم 128 صبانت دارم و راضی هستم خدا رو شکر
اابته بگم سعی کن بچه های ایرانی رو ادد کنی و بعدش شب ها انلاین میشند با اونا بازی کن اینجوری پینگت هم خوب هست

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام.خوبی؟
والا من خودم همش 4 هفته هست که تونستم mw 2رو انلاین بنزم چون وقتی MW2 اومد من ریجن 1 رو گرفتم رفتم انلاین بزنم مشکل MTACHMAKING میاد که نمیتونست مینوشت CONNECTING TO MATCHMAKING SERVER و تا 1 ساعت هم صبر کردم درست نشد بعد فروختمش و همین 1 ماه پیش دوباره ریجن 2 اش رو خریدم و دیدم که باز همون مشکل هست رفتم مودم رو به حالت بریج تغییر دادم یعنی شما مودمت بریج هست و میری توی تنضیمات PS3 و اونجا یوزر و پسورد aDSL رو وارد میکنی که دیدم به به مشکل برطرف شد خلاصه این مشکل من بود که برطرف شد بیشتر هم همین مشکل رو داشتند که باید مودم رو بریج میکردند بعضی ها سر پیدا کردن بازیکن مشکل داشتند که باید چند دقیقه بیشتر صبر میکردند
من هم 128 صبانت دارم و راضی هستم خدا رو شکر
اابته بگم سعی کن بچه های ایرانی رو ادد کنی و بعدش شب ها انلاین میشند با اونا بازی کن اینجوری پینگت هم خوب هست
ممنون از پاسخت؛

1-با ایرانی ها که اصلا نمیتونستم CoD4 بازی کنم ماشالله اونقد بازیشون خوب بود. شما الان با خارجیها چطور بازی میکنی؟ راحتی؟
2- پس من هر ریجنی بخرم فرقی نداره؟ قیمت نو و دست دومش حدودا الان چنده؟

بازم متشکرم.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ممنون از پاسخت؛

1-با ایرانی ها که اصلا نمیتونستم CoD4 بازی کنم ماشالله اونقد بازیشون خوب بود. شما الان با خارجیها چطور بازی میکنی؟ راحتی؟
2- پس من هر ریجنی بخرم فرقی نداره؟ قیمت نو و دست دومش حدودا الان چنده؟

بازم متشکرم.
خواهش
1_با ایارنی ها راحت میتونی بازی کنی که اصلا هم سخت نیست هر کسی توی یه بخش حرفه ای هست مثلا من توی بخش SD که باید بمب بزاری و همینطور بمب خنثی کنی ضعیف هستم تازه بیشتر همه کمپ میکنند کسی نیست که مثل مرد از وسط مپ رد بشه چون هم کمپ میکنند به خاطر همین زود میمیری :((
توی بازی کردن با ایرانی ها یعنی مثلا 12 نفر بشید که 12 نفرتون هم توی ایران باشه و راحت بتونید بازی کنید با همدتیگه و لگ هم خیلی خیلی کم میشه در حدی که اصلا به چشم نمیرسه
اما توی بازی کردن با خارجی ها میبینی که مثلا دکمه ی SELECT رو بزنی ارین قسمت یه تیکه ای داره که اگه پینگت عالی باشه کامل سبز هست و اگر متوسط باشه زرد هست و اگر بد باشه قرمز و اگر خیلی بد باشه یعنی ضعیف به رنگ نارنجی هست من خودم بیشتر اوقات زرد هست و بازی میکنم البته لگ هم دارم مثلا وقتی فلش یا نارنجک پرتاب میکنم در حدود 1 ثانیه بعد پرتاب میشه ولی بازم بگم لگ حتما داری
2_بهتره ریجن 2 بخری بهتر هست 2 بخری فرقی نمیکنه ولی 2 بخر
3_قیمت ها رو خبر ندارم:-"

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
واسه هزارمین باره اینو دیدمو شنیدم دیگه واقعآ مسخره شده
دوستان همه علاقه ی خاصی به مودِ Hardcore دارن تو این بخشم چون هم تیرا قویترن هم respawn نداره همه کمپ میکنن
حالا یکی نیست بگه مگه مجبورید برید این بخش شما برید تو بخشای دیگه ببینید کی کمپ میکنه؟
شخصآ طی این 5.4 ماهی که COD میزدم زیاد کمپر ندیدم
واقعآ اعصابم خورد میشه وقتی میبینم ایرادی نمیتونن پیدا کنن گیر میدن به این موضوع

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خواهش
1_با ایارنی ها راحت میتونی بازی کنی که اصلا هم سخت نیست هر کسی توی یه بخش حرفه ای هست مثلا من توی بخش SD که باید بمب بزاری و همینطور بمب خنثی کنی ضعیف هستم تازه بیشتر همه کمپ میکنند کسی نیست که مثل مرد از وسط مپ رد بشه چون هم کمپ میکنند به خاطر همین زود میمیری :((
توی بازی کردن با ایرانی ها یعنی مثلا 12 نفر بشید که 12 نفرتون هم توی ایران باشه و راحت بتونید بازی کنید با همدتیگه و لگ هم خیلی خیلی کم میشه در حدی که اصلا به چشم نمیرسه
اما توی بازی کردن با خارجی ها میبینی که مثلا دکمه ی SELECT رو بزنی ارین قسمت یه تیکه ای داره که اگه پینگت عالی باشه کامل سبز هست و اگر متوسط باشه زرد هست و اگر بد باشه قرمز و اگر خیلی بد باشه یعنی ضعیف به رنگ نارنجی هست من خودم بیشتر اوقات زرد هست و بازی میکنم البته لگ هم دارم مثلا وقتی فلش یا نارنجک پرتاب میکنم در حدود 1 ثانیه بعد پرتاب میشه ولی بازم بگم لگ حتما داری
2_بهتره ریجن 2 بخری بهتر هست 2 بخری فرقی نمیکنه ولی 2 بخر
3_قیمت ها رو خبر ندارم:-"

ممنون. من طبق حرف شما ( و دیگر دوستان اگه لطف کنن و جواب بدن) میخوام هم کنسول بخرم و هم این بازی رو، به نظر شما واسه آنلاین بازی کردن این بازی رو PS3؛ ارزش داره کنسول و بازیش رو بگیرم؟ منظورم اینه که کیفیت چیزی که بازی میکنی اونقدری هست که اینقدر براش پول بدم؟ چون رو 360 که نمیتونم بازی کنم چون بن میشم، PC هم که نداریم، میمونه همین PS3.

ممنون.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
ممنون. من طبق حرف شما ( و دیگر دوستان اگه لطف کنن و جواب بدن) میخوام هم کنسول بخرم و هم این بازی رو، به نظر شما واسه آنلاین بازی کردن این بازی رو PS3؛ ارزش داره کنسول و بازیش رو بگیرم؟ منظورم اینه که کیفیت چیزی که بازی میکنی اونقدری هست که اینقدر براش پول بدم؟ چون رو 360 که نمیتونم بازی کنم چون بن میشم، PC هم که نداریم، میمونه همین PS3.

ممنون.
سلام
من بدجوری معتاد شده بودم و الان هم زیاد بازی می کنم، ولی خب همونجوری که خودتون هم اطلاع دارید با سیستم Matchmaking کار می کنه که جز اعصاب خوردی چیزی نداره. کنسول هم بخری که فقط این بازی نیست. بازی های Online زیادی هستند که میتونی بخری و بازی کنی. ولی این بازی ارزشش رو داره.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود

ممنون.

دوست عزیز ببخشید دخالت می کنم ولی شما اگر از mw2خوشت نیمدbf:bc2را بگیر که قسمت انلاینش از هر کی بپرسی راضی هست! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر