Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اینی که میگی چی هست؟
اینکه گفتش مربوط میشه به مثلا 5 تا از برترین KILL های هفته یا 5 بازیکن برتر هفته یا 5 تا از زیباترین KILL ها و یا بهترین اسنایپر ها )اینی که ایشون گفت بیشتر مربوط میشه به 5 تا از زیباترین و حرفه ای ترین KILL ها که من دیدم بعضی هاش چرت بود ولی بعضی هاش واقعا قشنگ بود شما برو توی سایت YOUTUBE اگر تونستی وارد بشی اون حرف دوستمون رو وارد کن
امیدوارم مقصود رو رسونده باشم

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
اینکه گفتش مربوط میشه به مثلا 5 تا از برترین KILL های هفته یا 5 بازیکن برتر هفته یا 5 تا از زیباترین KILL ها و یا بهترین اسنایپر ها )اینی که ایشون گفت بیشتر مربوط میشه به 5 تا از زیباترین و حرفه ای ترین KILL ها که من دیدم بعضی هاش چرت بود ولی بعضی هاش واقعا قشنگ بود شما برو توی سایت YOUTUBE اگر تونستی وارد بشی اون حرف دوستمون رو وارد کن
امیدوارم مقصود رو رسونده باشم
تقریبا همین که ایشون گفت ولی 5 تا از Streak های باحال، نه 5 تا Kill منتخب ... فکر کنم هر 2 یا 3 هفته یه بار یکی میدن بیرون. اینجوری هم نیست که Streak های با AC13o یا Chopper رو نشون بده. من خودم از وقتی که این ها رو میبینم بازیم بهتر شده. بهترینش هم Top 5 TopNotchMultimedia هست با گزارش OperatorPerry که واقعا محشر ِ. Hazard Cinema هم گزارشش بد نیست.

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
خوب DLC های این بازی هم که برای اکانت US اومد و برای اکانت UK هم اومد ولی برای اکانت امارات عربی نیومده نمیدونم چرا؟؟؟شانس ما رو نگاه کنید اکانتم عربی هست و براش DLC نمیاد.نمیدونم چرا DLC های بازی MW2 برای اکانت امارات عربی نمیاد؟؟؟؟
به هر حال من خواستم برم اکانت UK بسازم چند تا مشکل داشتم خواهش میکنم دقیق اگر بلدید جواب بدید:
1_من اگر برم اکانت UK بسازم توی ایران جایی هست که PSN CARD برای UK داشته باشه؟؟؟؟
2_من اگر برم اکانت UK بسازم توش کد کارت امارات متحده عربی رو وارد کنم میتونم DLC ها رو دانلود کنم یا نه باید کارتم هم مثل اکانتم UK باشه؟؟؟
3_چقدر احتمالش هست که DLC های بازی برای اکانت امارات عربی بیاد؟؟؟
4_میشه یه راهنمایی بکنید که من بتونم DLC های این بازی رو دریافت کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
یه چیز جالب که تو این مپ های جدید هست اینه که امتیاز ها 2 برابر حساب میشن مثلا من دیشب یه هریر ساقط کردم بهم 600 امتیاز داد:biggrin1:
یا توی مد دمولیشن وقتب پرچم هارو میگیری 300 امتیاز میده
فقط یه بدی داره که نمیتونی توی این مپ ها مد بازی رو انتخاب کنی و خودش به صورت رندوم یکیشون رو انتخاب میکنه!

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام
از دوستان کسی این 2تا مپ جدید رو خریداری کرده ؟
حجم چقدره ؟ visa card دارم ، میشه باهاش خریداری کرد ؟
راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
من ریجن 1 پک ها رو دارم. کسی خواست PM تو PSN بده. البته بعد از سپهر فقط به یک نفر میرسه.
سلام
از دوستان کسی این 2تا مپ جدید رو خریداری کرده ؟
حجم چقدره ؟
سلام
بله
300 و خورده ای Mb

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
سلام ، دوستان من 3 روزه یه مشکلی پیدا کردم ... وقتی که می خوام مولتی پلیر بازی کنم تویه
connecting to match making server می مونه . به نظرتون مشکل از چیه ؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام ، دوستان من 3 روزه یه مشکلی پیدا کردم ... وقتی که می خوام مولتی پلیر بازی کنم تویه
connecting to match making server می مونه . به نظرتون مشکل از چیه ؟
من هم همین مشکل رو داشتم ولی با BRIDGE کردن مودم حل شد شما مودم رو ببر شرکت پشتیبانی و بعد بهشون بگو میخوام BRIDGE کنم اونها هم یوزر و پسورد ADSL رو به مودم وارد میکنند بعدش شما برو توی قسمت SETTING کنسول بعدش NETWORK SETTING بعدش برو تا به PPPOE رسیدی اونجا یوزر و پسورد ADSL رو بده و بعدش که تونستی SIGE IN بشی برو بازی رو انجام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر